Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy i kiedy, tzn odrazu czujecie efekt wypełnienia wpelnienia w ci..ce w lozku?

Polecane posty

Gość gość

zawsze to macie czy tylko czasami, mi sie nie udaje tego zlapac nawet z wibratorem :-( to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ja cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz luzna pochwe, nie od seksu tylko tak masz ja zbudowana, niektore dziewczyny maja ciasne szparki a niektore luzne, to normalne. moj chlopak ma duzego czlonka tak ze naewt caly nie wchodzi wie czuje wypelnienie caly czas. pocwicz miesnie pochwy , wtedy bedziesz mogla zaciskac scianki pochwy , wtedy bedzie ciasniejsza to facetowi da poczucie ciasnej c....pki , a i tobie bedzie przyjemnej, mam nadzieje ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem :o nie czujesz jak coś sobie wkładasz? ja czuje od razu i zawsze, nawet mały palec. może masz za luźne mięśnie albo coś nie tak z czuciem :( dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi bardziej o coś "że fajnie jakby bardziej mnie wypełniał", ten moment gdzie nie chcesz już łechtaczki ale wśrodku.. z facetem nie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz na myśli że jak już jesteś pobudzona na tyle że czujesz te pulsowanie i chcesz w środku to czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my faceci owe pulsowanie czujemy tylko podczas orgazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Najbardziej czuje jak mi wsuwa albo wyjmuje i znow wklada. Sam moment wkladania. To masz na mysli? No i czesto czuje jak mu pulsuje jak sie spuszcza. Czy on czuje moj orgazm pozytywnie czy nie? Mowi ze mu go bardzo sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało która to kontroluje, jak i kiedy ściska faceta przecież, zobaczcie moze jak same dochodzicie (bo faktycznie kazdy facet ma inaczej, i rozne pozycje, wiadomo ze to nie miarodajne); Czyli jak same dochodzicie to nie macie takiego Momentu że już nie sama łechtaczka, ale jakbyście chciały/musiały coś mieć w środku, jakbyście chciały żeby cos was w środku wypełniało (ja zazwyczaj muszę chociaż palce włożyć, żeby Dalej dość, bo łechtaczka nie wystarcza)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno tak wszystko miec na raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×