Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzydki ale inteligentny

Czy inteligentny brzydal o dobrym sercu ma szanse na kobiete ?

Polecane posty

Gość Brzydki ale inteligentny

Prosze o opinie kobiety i facetów którzy charakterem a nie urokiem zewnętrznym przyciągneli swoją połówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ma szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intelekt przede wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blagam, kazda baba powie cos innego niz mysli. Kazda baba powie ze inna niz wszystkie. KAZDA, bez wyjatku, wiec jak mozna wierzyc, ze ktoras faktycznie jest inna od reszty? Ze nie liczy sie wyglad? propaganda:D Ze wazniejsze jest wnetrze? Oczywiscie ze tak, mowimy przeciez o portfelach. Im bogatsze wnetrze tym lepiej:D Wszystkie publiczne sady czy wypowiedzi sa tylko oglupianiem i dawaniem nadziei, zeby frajerzy mieli sie po co starac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Jestem tego przykładem - jako kobieta mniej urodziwego. Ma dużo więcej do zaoferowania od innych już od 11 lat :) I nie chodzi o kasę - poziom ten sam Przede wszystkim jest ponadprzeciętne inteligentny, uwielbiam z nim rozmawiać! :)) Charyzmatyczny, wesoły ! Baardzo lubiany i szanowany no mogłabym wymieniać :) Ma też jedna wadę - zazdrosny. Bo ja wyróżniam się na tle innych kobiet . Ale nie ma powodów do obaw , Bardzo zawyżył poprzeczkę innym mężczyznom ( nie biorę ich pod uwagę) Sam wygląd mógłby zaintresować ale to tylko powierzchowność, nie ryzykuje więc. Jestem szczęśliwa :) Uwierz w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wygląd nie wystarczy, ale facet, którego bardzo lubię, ale nie pociąga mnie fizycznie to tylko kolega/przyjaciel.... związek jest wtedy, gdy się kocha i ciało i umysł drugiej osoby. A ty byłbyś w stanie zakochać się w kobiecie, która ci się kompletnie nie podoba fizycznie? wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Tylko model znajdzie dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. Zresztą nie ma brzydkich ludzi, na pewno masz w sobie to coś. Mnie bardzo rajcuje inteligencja, uwielbiam ludzi, którzy mają dużą wiedzę, tzw uroda jest drugorzędna. Możesz nawet wyglądać jak młodszy George Clooney, a jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to sorry memory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze coś takiego jak chemia między ludźmi i to nie ma nic wspólnego z wyglądem zewnętrznym. Może ktoś mieć piękne ciało i twarz, jednak uznasz tylko że jest ładny ale cię do niego nie ciągnie. A zaiskrzyc może z kimś kto ma przeciętny wygląd i "to coś" sprawia że ciągnie cię do tej osoby pomimo niedoskonałości wyglądu, a jak do tego dojdzie fajny charakter i poczucie humoru, to już nie potrzeba nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie właśnie dobre serce to jest to czego szukam, dalej inteligencja i wiara, bo to jest akurat dla mnie bardzo ważny aspekt. Reszta to tylko dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojni mają zryte charaktery a kobiety traktują ich raczej na sex przygode niż do stałego związku takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglad ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×