Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caramelo

Czy istnieją jeszcze prawdziwi mężczyźni?

Polecane posty

Dziewczyny, spotkałyście się kiedykolwiek w swoim życiu z mężczyzną zabiegającym o Wasze względy? Chodzi mi o mężczyznę, który w wyjątkowy sposób stara się o kobietę i jest w stanie zrobić dla niej wszystko, któremu zależy na byciu z kobietą, a nie tylko zaciągnięciu jej do łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr eko
ja taki jestem ruchac ciebie niebede bo po co :) a te 6 zł wydam na kawę na ORLENIE :) i nic nie musisz mówic nawet wiem z góry ze jestes idiotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele lat temu dowiedziałam się od swojego ówczesnego wykładowcy, że dla mądrej i pięknej kobiety mężczyzna zrobi wszytko. no i producenci filmów romantycznych też znają tę prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko na chwilę...
Prawdziwi mężczyźni są albo już zajęci albo są po prostu gejami... Tyle w temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor - mądre słowa :) Mr eko - jesteś zwykłym prostakiem więc się nie udzielaj. To pytanie było do kobiet. Jesteś kobietą? NIE. Więc zamilknij. Cwaniakujesz, a gdybyś zobaczył moje zdjęcie to zacząłbyś inaczej śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany_18
Ja się bardzo starałem dla mojej dziwczyny i co !? Wczoraj mnie rzuciła dla innego :( a ja poważnie wszystko bym dla niej zrobił, nawet jak gadaliśmy o seksie to ja jej powiedziałem że jak się bęziemy zbliżać to ja wyjdę i nie wrócę na noć, nie po to żeby jej było przykro tlyko dla tego żeby jej nie skrzywdzić ! No ale oczywiście po co niby ona ma to doceniać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek ze szlabanu
Cwaniakujesz, a gdybyś zobaczył moje zdjęcie to zacząłbyś inaczej śpiewać. " buhahaha kolejna:D kurwa!!!!!!!! na kafe nie ma brzydkich kobiet tu siedza same miski :D wiec dziecko wyjatkiem tu nie jestes:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramelo jak widać dałaś się
złapać na takie zachowanie, co niestety świadczy o Tobie źle... i jak ktoś ma o Ciebie zabiegać? pokaż klasę i zignoruj takiego osobnika. Dałaś się złapać i się rzucasz, jak mała dziewczynka. I się jeszcze niby swoją fotką podniecasz. Musisz się dowartościować? I od "więc" się zdania nie zaczyna;) bez obrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr eko
zmienam zdanie kupie paszczurowi wodę mineralna :) cena 2 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie było do kobiet! Nie będę z wami dyskutować o tym jak wyglądam i czy dałam się złapać. Chciałam się tylko dowiedzieć czy są jeszcze mężczyźni, którzy aby zdobyć kobietę (nie na jeden raz) zrobią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramelo jak widać dałaś się
Przestań się wykręcać, bo widać, że nie umiesz znosić krytyki. Nie będziesz dyskutować? To udawaj dalej kogoś, kim nie jesteś. zawsze i wszędzie można pokazać się z dobrej streony, a nie ze tylko zadalas pytanie, to reszta cie wali. widac, jaki poziom prezentujesz. nie ma tu jadu. napisalam, ze bez urazy, a Ty oczywiscie nie umiesz tego przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caramelo jak widać dałaś się
tak, są normalni faceci jeszcze. są. ja tam paru znam i mam swojego też:) powodzenia, też znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja tu przyszłam po krytykę? Nie. Znasz mnie? Wiesz jaka jestem? Dlaczego zamiast napisać na temat zaczynasz główkować "hmmm taaaak, ona zapewne dała się złapać". Ne potrzebuję twojej krytyki. Jesteś kobietą więc napisz szczerze jak to było w twoim przypadku, w jaki sposób byłaś podrywana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, czy takie zachowanie
jest miarą prawdziwego mężczyzny. nie sądzę. znałam kiedyś chłopaka, który był we mnie bardzo zakochany, starał się o mnie przez jakieś 3 lata..w sumie zależało mu na mnie dłużej, ale przedtem byliśmy przyjaciółmi i ukrywał swoje uczucie. tak, on był w stanie zrobić dla mnie wszystko. i to wcale nie było fajne. czułam się przez to okropnie, bo nie potrafiłam odwzajemnić tego uczucia. drugi podobny przykład: mój były, przy rozstaniu płakał i padł przede mną na kolana, potem nie dawał mi spokoju przez rok. naprawdę miałam dosyć, bo pomimo szczerych chęci nic już nic do niego nie czułam i nie mogłam się zmusić. a teraz jestem z prawdziwym mężczyzną, który stara się o mnie każdego dnia, z wzajemnością :) zabiegamy nawzajem o swoje względy i tak było od samego początku. pójście do łóżka? oboje o tym marzyliśmy, więc trudno ocenić kto kogo zaciągnął ;) także dziewczyno, zweryfikuj swoje wyobrażenia nt prawdziwego mężczyzny, bo jak Ci się trafi niechciany adorator, który nie rozumie słowa NIE, to zobaczysz, że wcale tu nie chodzi o starania i zabiegania. nie da się sobie kogoś "wystarać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWIELBIAM TORTILLEEEEEEEEEEEEE
"także dziewczyno, zweryfikuj swoje wyobrażenia nt prawdziwego mężczyzny, bo jak Ci się trafi niechciany adorator, który nie rozumie słowa NIE, to zobaczysz, że wcale tu nie chodzi o starania i zabiegania. nie da się sobie kogoś "wystarać"." Ale Caramelo na pewno ulegnie, jak ktoś się będzie STARAŁ:) a czy sama go pokocha? a czy to ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany_18
Caramelo cóż no robiłem dal niej wszsytko co chciała, planowaliśmy wspólną rzyszłość, ja myslałem że ona to wszystko doceni :(.Co prawda to związek na odległość,ale zawsze znią byłem w ciężkiej chwili !!! Nawet wtedy jak taki chłopak chciał jej zrobić coś bardzo złego :( byłem z nią wtedy całą noc i ją "uratowałem" bo chciała się zabić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doautorki
tak istnieją tacy mężczyżni tylko kobiety mają ich w dupie. W kwesti sprostowania nie mówimy tutaj pantoflarzach bo za kobietą trzeba umieć ganiac. Natomiast wracając do tematu nie wiem skąd to pytanie jeżeli wszystkie uganiacie się za prawdziwymi chłopami ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, czy takie zachowanie
bo dziewczyny sobie wyobrażają, że zacznie za nimi latać super facet, najlepiej 2ch, a one sobie będą wybierać. nie te czasy. albo jest coś z obu stron, albo nie. starać to się można w związku. na początku są randki, poznawanie się i tyle, a nie bieganie za kimś z kwiatkiem i czekanie na łaskę. normalny facet, jak usłyszy odmowę, to odejdzie i poszuka innej, a nie będzie latał i się starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany_18
Wiesz widać że nie wiesz co to jest miłość. Jak się kogoś kocha to się nie poddaje i walczy o ukochaną, a nie "o jaka szkada że mnie nie chcesz to cześć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań truć załamany_18
jak ktoś Cię nie chce, to sobie odpuść. nikogo do miłości nie zmusisz. pieprzenie, że trzeba ganiać. dupa. nie trzeba. to widać, że coś się może wyklarować, ale usilne wydurnianie się nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieją i mają się dobrze ;) prawdziwy mężczyzna nie zrobi nawet kroku dalej, niż pozwoli mu honor :P a do łózka chcą iść wszyscy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, czy takie zachowanie
zależy czy mówisz o początku znajomości, czy o trwającym już związku. temat tyczy się początków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań truć załamany_18
ja mam 27 lat i też kiedyś, jak miałem 19, to ganiałem za "miłościami". jak się NAPRAWDĘ trafiła miłośc, to nie było ganiania. po prostu siekło nas oboje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, czy takie zachowanie
"jak się NAPRAWDĘ trafiła miłośc, to nie było ganiania." o dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×