Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jako kobietę coś kiedykolwiek podniecało cię w kobiecym ciele?

Polecane posty

Gość gość

Czy jako kobietę coś kiedykolwiek podniecało cię w kobiecym ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos co ona miala a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to było takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy/spojrzenie, piersi, tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie tyle podniecało,co mi się podobają ogólnie kobiety bardzo..twarz,ciało,wszystko. Mam mnóstwo zdjęć kobiet a tylko kilku facetów :D jakby ktoś tak z boku na to spojrzał mógłby pomyśleć,że jestem lesbijką..a po prostu kobiety są częściej ładne niż faceci przystojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jesteś biseksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz te zdjęcia?Na telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyś miała do wyboru seks z kobietą lub mężczyzną to kogo byś wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też podniecało- figura, twarz, sposób chodzenia, zapach, ciało, osobowość, całokształt :) obecnie wolałabym seks z piękną kobietą niż z przystojnym mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też podobają się kobiety, nawet podniecają, ale jeśli miałabym do wyboru seks z mężczyzną, czy kobietą, to wybieram mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem heteroseksualna,bo podniecają mnie tylko mężczyźni i chciałabym związek z mężczyzną a nie kobietą. Po prostu kobiety mnie fascynują,ale patrze na nie bardziej jak na piękny obraz a jak napisałam - nie podniecam sie,to różnica. Zdjęcia mam na komputerze,na drugim komputerze i na kilku pendrajwach :D zbieram je od hmm ja wiem..8 lat? no i troche tego jest.. Po prostu jakoś tak jest,że kobiety częściej są ładniejsze niż faceci.. facet który mi sie naprawde spodoba trafia sie rzadko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie zakochałam sie w kobiecie a w facetach kilku..seks tylko z facetem. Ale kobiety lubie podziwiać,patrzeć na nie,nie jestem zazdrośnicą,że są ładniejsze ode mnie..sprawia mi przyjemność podziwianie piękna i tyle. Być może moje podejście do tego jest nietuzinkowe,ale jak wiele innych rzeczy u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:51-koleżanko pytanie brzmi czy cię coś PODNIECAŁO a nie podobało.To jest chyba RÓŻNICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obmacywanie lub pieszczoty wchodzą w grę?Skoro ci się podobają to mogłabyś to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to odpowiedziałam przecież o to chodzi. Chyba na takie pytanie można odpowiedzieć inaczej niż tak? odpisałam - nie podniecało mnie ale mi sie podobają kobiety. Normalna odpowiedź więc sie nie czepiaj co do dotykania kobiet to w sumie chciałabym je dotykać po włosach i po cyckach :D może to śmieszne,ale lubie sie bawić włosami ( na szczęście moge to robić ze swoimi) no i sama mam małe cycki a chciałabym podotykać większych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48- zaraz to znaczy że ty także nie masz tyłka? A pozabawiałabyś się z kobietą jakbyś miała okazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D mam i to spory, trudno go nie dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - pupcia :) A podoba mi się spojrzenie i śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59-Czyli ładną kobietę chciałabyś mieć za koleżankę a brzydszą już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zawsze myślałam,że podobają mi się tylko mężczyźni. Jestem dość ładną kobietą, i zdarzyło mi się kilka razy w Londynie,że podrywały mnie piękne lesbijki. Jedna ze mną zatańczyła,a druga tak 'przejechała" ręką po mojej tali,że zrobiło mi się gorąco....od tej pory uważam,że seksualność jest chyba dość płynna jeśli chodzi o granice. Nie odważyłam się być z kobietą,ale te doświadczenia sprawiły,że inaczej patrzę na seksualność jako taką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, choć potrafię ocenić seksualność kobiet, gdybym była biseksualna jedną bym chciała, ale nie jestem i nie potrafię sobie nawet tego wyobrazić, nie dotknęłabym piersi kobiety nie mówiąc o ....wiadomo czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Czyli ładną kobietę chciałabyś mieć za koleżankę a brzydszą już nie? - a niby czemu? nie dobieram koleżanek pod względem wyglądu tylko tego jak sie dogadujemy. Właściwie jestem ładniejsza od moich koleżanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ona jest ładna i dobiera pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:26"nie mówiąc o ....wiadomo czym" nie mówiąc o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nie mówiąc o cipce, kolejna pruderyjna idiotka tam wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam na pokazcyce piękne piersi, taki kształt kropli wody z małymi nabrzmialymi sutkami, autorka była szczypla a piersi pelne, zjawiskowe. Jestem hetero ale gdy teraz o nich myślę,to robi mi się w pipce mokro. Do pozazdroszczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mialabym do wyboru patrzenie na cipke,czy na kootasa ,wybieram cipke,są przecudne.Podnieca ich kształt,kolor,zapach....Piersi takze sa wspaniale,kazde prawie działają na zmysly...Sama skora kobiety jest delikatna i przyjemna....dlonie bardzo czułe i zwinne....figura kobiety,kiedy palcem zaznaczysz jej rysy....niesamowicie podnieca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kobieta jesr bardziej estetyczna niż facet, delikatniejsza, pięknie pachnie, nic tylko dotykać, masować, całować i szaleć z rozkoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×