Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariannka24

Czy jemu już nie zależy?

Polecane posty

Gość mariannka24

Witam, chciałabym się poradzić Was w pewnej sprawie więc postaram się krótko przedstawić moją historie. Jakiś miesiąc temu poznałam na gg fajnego chłopaka. Pisaliśmy od samego początku jakbyśmy się znali bardzo długo, takie ,,porozumienie dusz'' można rzec. Pisał mi nawet że zaczyna mnie lubić i że nawet się we mnie zauroczył (widzieliśmy swoje zdjęcia), było bardzo miło. Poznaliśmy swoje zainteresowania, marzenia no po prostu rozmawialiśmy na każdy temat. Był taki czas że pisał mi że zależy mu na naszej znajomości mi oczywiście też. Nalegał nawet na wymianę nr telefonu, ale dla mnie to było za szybko, zresztą sama mu to napisałam. On to rozumiał i więcej o to nie prosił. Sęk w tym że teraz wcale nie wchodzi na gg i nie pisze do mnie. Ponadto znalazł pracę w której musi jeździć czasem w dalekie trasy( nie jest kierowcą tira ani nic w tym kierunku) a kiedy już sie odezwie pisze tylko że mnie przeprasza. Czy jemu już nie zależy na naszej znajomości, czy mnie olewa? Jakbyście się czuły i co byście zrobiły gdyby spotkała Was taka sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
WIesz ja pytam dziewczyny a nie facetów także prosze lepiej się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Tylko proszę nie oceniajcie mnie i nie piszcie obraźliwych komentarzy. Napisałam tu aby się Was poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co ci chodzi? On moze szuka kobiety do zwiazku a tobie bylo za szybko wiec zamilkl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Nie sądzę żeby tak było. Dopiero się poznawalismy. Uwielbiał ze mną pisać. Nie rozumiem tylko czemu on mi napisał ze mnie przeprasza, nawet nie wytłumaczył czemu i za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że ty go raczej olewałaś, napisałaś chociaż z raz pierwsza? widząc twoją oziębłość nabrał dystansu do Ciebie. Jeśli facet pisze że mu zależy to chce się lepiej poznać, a jeśli kobieta nie odwzajemnia zainteresowania to nabiera dystansu, zaczyna się wycofywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Zawsze ja pierwsza pisałam, on się spóźnial. Napewno nie olewalam go. Nie wiem czy on teraz tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze on przeprasza wlasnie za to, ze ma teraz tak malo czasu na pisanie? Zapytaj go o to, napisz ze nie wiesz za co CIE przeprasza I zapytaj czy nadal chce kontynuowac ta znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Pytałam, ale jeszcze nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ze mną piszę do dziewczyny którą kocham :), a Ona mi odpisuje po 2 - 3 tygodniach, Wiesz dlaczego?, bo nie traktuje mnie jako przyszłego męża, tylko jako kolege no przyjaciela boli mnie to... CIEBIE jak czytam też, napisz do Niego może kiedyś odpisze nie bój się zapytać za co przeprasza, będziesz przynajmniej wiedziała jak odpisze glowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj bo to męczące nie wiedzieć za co Jesteś przepraszana, może sie bawil, a może nie chce Ciebie skrzywdzic bo cos ma nie poukładane w życiu :) Nie bój się zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszajcie czaszką ludzie
K... dziewczyno, czy ty jesteś upośledzona? Trzeba napisać najnormalniej w świecie, że chcesz z nim poważnie pogadać, najlepiej się spotkać a jak nie to na gg i wyłożyć mu, co ci leży na sercu, a on ma za zadanie odpowiedzieć szczerze i konkretnie na twoje pytania i na to, co czujesz. I wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz, a jak się będzie migał i tylko coś mamrotał z przeprosinami, to powiedz, że nie masz zamiaru dalej tego ciągnąć w takiej formie i z takim jego stosunkiem do ciebie. Proste? A jak nie, to dalej się z nim baw w piaskownicy i nie zawracaj ludziom dupska na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie na gg to jest dobre dla gimbazy. Co jest złego w wymianie nr telefonów? Ludzie są dzisiaj powaleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się przejmujesz, na oczy go nie widziałaś, fotka to żaden argument, może jakiś zwyrol żonaty a Ty jakbyś bliską osobę straciła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym ma mu zależeć? Na jakiejś lasce której nawet na oczy nie widział i którą zna wyłącznie z gg? Poza tym ile trzeba mieć wolnego czasu aby siedzieć przy komunikatorze i napieprzać w klawiaturę? Jeśli ludziom zależy na znajomości to się widują, znajomości wirtualne, nawet te długie to tylko sposób na zabicie nudy i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podałaś numeru telefonu, jakbyś nie chciała bliżej Go poznać, usłyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Nadal sie nie odezwał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli po miesiącu pisania do siebie dziewczyna boi się dać swój numer telefonu, który to niewątpliwie ułatwiłby ewentualny kontakt, to wybacz, ale każdy facet pomyślałby że taka dziewczyna ma go w d***e i pisze z nim tylko dla zabicia czasu, a nie po to aby przenieść znajomość do świata realnego. Żelazo trzeba kuć póki gorące, a tak pewnie inna cię zastąpiła, bardziej zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.20-tez tak mysle. Moze poznal Inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje ze skoro Ty mu odmowilas i nie vhcialas podzielic sie numerem telefonu to on poprostu poznal inna dziewczyne i z nia teraz kontunuuje znajomosc moze ona jest bardziej otwart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olewałaś go a teraz się dziwisz że się zdystansował, i nie lata za tobą jak piesek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Nie olewalam go. Teraz to on raczej mnie olewa. Ja nie oczekuje ze będzie latał za mną jak piesek, tylko chciałabym żeby się odezwał i napisał dlaczego juz dłuższy czas się do mnie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Na 90% inna kobieta jest. A tego Ci nie powie, go pewnie spodziewa sie ze bedziesz mu robila o to jakies wyrzuty, pretensje. Latwiej jest zniknac. Juz nie raz mi faceci tak ,,znikali" poznani w internecie mimo ze fajnie sie pisalo. Korzystali pewnie z innych opcji ktorych maja pod dostatkiem na portalach randkowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brednie te powyżej. Po prostu chłopak odpuścił, bo widzi, że ma do czynienia z jakąś psychiczną, która woli gg od telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem brak odpowiedzi jest najlepsza odpowiedzia. Jesli nic mu sie nie stalo to po prostu nie chce juz z toba miec kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka24
Gosc 17:49 Sama jesteś psychiczna.Na pewno nie ma innej dziewczyny. Wcześniej mi napisał ze gdyby tak było powiedziałby mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo się boi odezwać albo naprawde mu już nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×