Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest szansa na odzyskanie go

Polecane posty

Gość gość

znamy sie krotko...przestal sie odzywac bo stwierdzil ze go chce wrobic w dziecko.jak sie dowiedzialam co mu poglowie chodzi bylam w mega szoku.fakt prze ten czas co sie znamy okazywal swoja zazdrosc ,choc nie mial powodow,a pozatym nkt znas nie jest noworodkiem i kazdy ama jakas przeszlosc,tyle razy mu mowila zeby nie pisal swoich scenariuszy,bo przeszlosc nic dla mnie nie znaczy,jaj juz z tym bylo ok no to cholera wymyslil ze cce wrobic,oboje mamy 30 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazalam sie z Hiszpanem, to bylo ponad 3, 5 roku temu. Bylo to po skonczeniu studiow, poznalismy sie w Zakopanem, podczas miedzynarodowego kongresu esperanto. Zakochalismy sie, i ja po ponad 6 miesiacach zdecydowalam sie przeprowadzic. Moje zycie do czasu, jak znalazlam stala prace, toczylo sie. Nie mialam swoich znajomych, rodzina w Polsce, nie bylo za duzo forsy na rozwijanie swoich zainteresowan, na zwiedzanie, na weekendowe wypady. Wpadlam w rutyne pracy i powrotow do domu i czekania na niego. Byl to poczatek znajomosci, wiec uczucie bylo jeszcze swieze, wszystkie doznania byly takie nowe... Z czasem rutyna zycia codziennego ochlodzila nasze relacje, jednak nasza przyjaz w miare czasu sie umacniala. Szacunek rowniez, choc dochodzilo do glupich spiec z powodu roznicy kultur. Poza tym oboje mielismy silne charaktery, wiec czasami bylo naprawde trudno sie dogadac. Jednak on postanowił to zakończyć….. byłam rozbita…. Szukając pomocy trafiłam na maila perun72@interia.pl , jedna z kobiet pisała że dzięki rytuałowi miłosnemu u niego odzyskała swą miłość. Postanowiłam także spróbować. I udało się, chociaż już traciłam nadzieję : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna962
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sigita bueheheheh co za tepaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn jesteś w ciąży czy on to sobie wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma cię po prostu już dość. Rozwody przed ślubem są lepsze, niż po, dlatego chce szybko zakończyć związek, który dla niego nie ma sensu, ani przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto próbować magii, zwłaszcza tej dobrej, białej. U mnie pomógł rytuał ze strony magia-anielska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×