Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeżeli żonaty facet zainteresuje się inną kobietą

Polecane posty

Gość gość

To też potrafi o nią zabiegać i walczyć tak jak ten wolny. Wiecie tyle mówi się o tym, że jeśli facetowi zależy to będzie działał. Czy żobaci też tak robią czy odpuszczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka ostatniego zdania. Czy żonaci też tak robią czy odpuszczają? Piszę z tel. przez t9 i jakoś mi wklepało śmieszne słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozena daj se spkoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za żonatymi to k***y same latają jak wściekłe. Żonaty nie musi robić nic a często nawet musi uciekać przed zdzirą co ma wścieklizne macicy i chce na siłę upolować cudzego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, potrafi tak zabiegać by zdobyć seks Faceci cuda wyprawiają, by zaliczyć dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobi wszystko aby ją zdobyć i wykorzystać a potem odtrąci jak obrzydliwą szmatę i jeszcze będzie opowiadał ,że to zwykła kurffa była .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to kurffa była jak dała dopy żonatemu więc prawdę mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tylko kurwa się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facet nawet starać się nie musi, bo ku/rwa sama pcha łapy do rozporka żonatego i sama się nadziewa na jego kootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak kootas nie chce stanąć to do ryja go bierze i liże ozorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:19 Życia nie znasz, żonate kure/wskie ścierwa często z premedytacją rozkochują moralne kobiety, mamią pustymi gestami i słowami, gapią się na nie jak cielaki w malowane wrota, a potem tak je właśnie traktują. To są zwykłe dwulicowe szmaty, a nie mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścierwem jest ten, kto oszukuje i zwodzi, a potem jeszcze oczernia. Wie to każdy i nic wam nie da nędzne, żałosne zwalanie winy na swoje ofiary. W wielu małżeństwach brakuje miłości, w niektórych nigdy jej nie było i rozwody się zdarzają, więc takim zakłamaniem i perfidią pracujecie panowie wyłącznie na swój własny wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój z żoną sypia może raz w miesiącu a ja bzykam się z nim prawie codziennie. Co do zabiegania , to mam wszystko o co go poproszę. W lipcu kupił mi smart TV a ostatnio dołożył 10 tysiące do 6 letniej hondy accord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej porze się śpi kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest nierobem to się śpi, a jak się pracuje to się wstaje nawet i o 5tej leniu śmierdzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D i co oczy otworzysz i durne tematy zakladasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój z żoną sypia może raz w miesiącu a ja bzykam się z nim prawie codziennie. Co do zabiegania , to mam wszystko o co go poproszę. W lipcu kupił mi smart TV a ostatnio dołożył 10 tysiące do 6 letniej hondy accord. x bajki to serwuj kumpelom po fachu. one takie same głupie jak ty to wszystko łykną. a gdzie się z nim bzykasz codziennie? żadna zona sobie nie powoli na to żeby seksu nie miała z własnym mężem i każda jedna zauważyłaby że kasa znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurko domowa dziobata na pyszczku i ze zwisającym kuperkiem. Czy myślisz , że moja ciipka znaleziona na śmietniku , jak twoja ? Zdewociała półmózgowa istotko , skończyłam porządne studia , mam fajną pracę a mój kochanek to nie obszczymur , tak jak twój ślubny. To , że jest ze mną , świadczy , że go lubię i lubię się z nim bzykać a wspólnie realizujemy nasze seksualne marzenia i potrzeby. Stać go na gesty o których pisałam , to żadne pieniądze dla niego. Za wspólną kolację zapłacił ostatnio w lokalu 1, 5 tysiąca , więc pewnie tyle , co masz z nadgodzinami. To , czy jego żonie taki układ odpowiada , absolutnie mnie nie obchodzi , jak również to , w jaki sposób usprawiedliwia czas spędzony ze mną . Nie wnikam. Najwyraźniej , kurko domowa , jesteś z tych kobiet , co przetrząsają swoim ślubnym kieszenie i wąchają marynarki po każdorazowym ich powrocie do domu a stan konta znasz do liczb po przecinku. Współczuję twojemu ślubnemu , wcześniej czy później puści cię w trąbę i znajdzie fajną duupcię , z którą będzie czuł się swobodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz więcej o tym żonatym, to ci coś podpowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w trąbę to ciebie wali żonaty, zapina rozporek i biegiem wraca do żony, a za sługę rzuca dychę przed wyjściem, żebyś nie ryczała nędzaro ze slumsów z wybujałą wyobraźnią. :D takie żałosne ścierwa jak ty przez całą swoją wegetację marzą tylko o jednym, żeby mąż żonę zostawił i wyją po nocach w poduszkę, a w necie, na forach majaczą. :D cmoknij mnie w zad jak kupę zrobię debilko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję twojemu ślubnemu , wcześniej czy później puści cię w trąbę i znajdzie fajną duupcię , z którą będzie czuł się swobodniej. x a ja współczuję każdemu do którego się przyssie takie zachłanne k***iszcze jak ty. Biedny facet pewnie już od dawna kombinuje jak tu spierdzielić przed tobą śmieciaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jecie kolację w lokalu a nie restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się pryszczata kurka domowa napisała , chyba po skończeniu podstawówki tyle zdań na raz z siebie nie wydaliła , ewentualnie przy zatwardzeniu , jak jej hemoroidy pękały. Naprawdę , dostarczasz mi z******tej rozrywki. Wyobrażam sobie wściekłość i zacietrzewienie jak klikasz w klawiaturę.Może jakąś fotkę wrzucisz , jak umiesz. Inni też z chęcią pośmieją się z ciebie. No cóż , siedząc w swojej prowincjonalnej dziurze nie potrafisz wyobrazić sobie, że inne kobiety nie żyją w rytmie wyznaczanym robieniem obiadków dla rodziny i praniem mężowskich gaci. Po pracy mam czas na siebie , kochanka i jeszcze na hobby. Wolę żyć tak niż wylewać pomyje nad nieudanym życiem jak ty. Restauracja to lokal .Usługowy , gdzie można iść na obiad lub kolację.Porozmawiać przy posiłku , zrelaksować się przy kawie lub lampce wina a jeśli w lokalu jest parkiet , to też zatańczyć. Garów i zastawy zmywać nie trzeba.Przejdź się kiedyś. Nie zapomnij o napiwku dla obsługi .To taki przyjęty zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widać jaki masz czas dla siebie i kochanka sfrustrowana prostytutko po szkole specjalnej. :D Cały wieczór na kafe przesiedziałaś klnąc na żonę, bo cię debilko olała i poszła miło spędzać czas z mężem. A ty co desperatko ze slumsów? Stukałaś rozwścieczona w tą klawiaturę, aż sobie pazury połamałaś. Jesteś żałosna jak każda kochanka. Niedorobione babsko z kompleksami i urojeniami. Tańczysz to ty z kijem od miotły wywłoko nic warta. Który normalny mężczyzna chciałby się pokazać publicznie z zawodową ku/rwą, którą każdy ma na gwizdnięcie? Jesteś dobra dz/i/w/ko z dworca tylko na raz w ciemnym kącie. Pogódź się z tym wreszcie prostytutko i odpierdziel się od tych mężowskich gaci, bo to nie twoje gacie tłumoku. Pilnuj swoich zafajdanych hajdawerów ściero niemyta i wbij sobie wreszcie do pustego łba niedorozwoju, ze małżeństwo to nie tylko pranie gaci i gotowanie obiadków. Pustaku skończony kiedy ty w weekendy usychasz z samotności to mężowie gotują obiadki swoim żonom, albo jadą razem do restauracji, a po pysznym obiedzie idą na spacer, gdy jest ładna pogoda. Po powrocie piją kawusię, jedzą ciasteczka i przytulają się siedząc na kanapie. O świętach, wspólnych urlopach i uroczystościach rodzinnych już nie będę się rozpisywać, bo jeszcze kojfniesz na zawał szmaciaro.Ty o takim życiu możesz tylko pomarzyć, bo nikt prostytutki nie pokocha, nie weźmie za żonę, nie pokaże się publicznie. Jesteś zerem, które wegetuje z dnia na dzień we własnym smrodzie, skoro pranie bielizny jest ci obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kurko domowa dziobata na pyszczku i ze zwisającym kuperkiem. xxxxxxx Kura domowa z dziobatym pyskiem to ciebie wysrała pasztecie ze świńskim ryjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychiczny qrwiszczonie broken tobą się żaden nigdy nie zainteresuje ani żonaty ani kawaler ani nawet stary wdowiec bo ty jesteś paskuda i dno moralne. zdechniesz w syfie i w samotności ćwierć mózgu z obsranymi gaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zazdrosna zona ujada ;) Naprawdę mało świata widziałaś i pewnie tylko znasz samych ciułaczy etatowych ;) Dobry mąż a zarazem kochanek , wysyła swoja żonę z dziećmi na długie zagraniczne wakacje a w tym czasie bawi się z kochanka ;) W święta kochanka ma swoja rodzinę i nie musi wisieć na kochanku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna jak ma jakiś cel, to potrafi zabiegać. Celem może być wszystko - włączając w to niezobowiązującą zabawę. Tyle w kwestii pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×