Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analizka

czy ktoras z was mieszka z rodzicami i mezem???

Polecane posty

Gość analizka

no wlasnie teraz stoje przed takim dylematem za rok slub , a my nie mamy sie gdzei podziac:( a dom moich rodzicow jest duzy.... Czy mieszka z rodzicami moze wypalic?? macie w takie doswiadczenia??? moi rodzice niby nie lubia sie wtracac , ale nie wiem jak to by bylo jak bysmy o kazda zmiene musieli sie pytac ich o zdanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 30sz
jeżeli masz możliwość zamieszkać sama, to nawet się nie zastanawiaj, ja niestety zamieszkałam z rodzicami, dom niby duży, warunki są, a dziś własnie zastanawiam się poważnie nad rozstaniem z mężem, żadna miłość nie przetrwa w"otoczeniu" rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analizka
oj, ale wtracali sie do waszego zwiazku???kurcze wlasnie tego sie boje :( ze ciagle bede stala przed dylematem. MĄŻ czy RODZICE. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare babsko jedno
Koniecznie oddzielnie.Mieszkaliśmy z rodzicami 2 miesiące i oboje byliśmy na skraju wyczerpania nerwowego,ucieklismy 350 km dalej i opłaciło się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie odradzam
wspólne mieszkanie z teściami i rodzicami, no chyba, że w domu gdzie są dwa oddzielne mieszkania, oddzielne wejscia, kuchnia, łazienka ... :-D Po co zaczynac zwiazek od niepotrzebnych kłótni i niezdrowych sytuacji. Pozdrawiam Miła :-D PS Przeciez zawsze można wynająć pokój z kuchnia albo próbować kupić mieszkanie małe ale własne np. na kredyt. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18.11.1982
ja mieszkam i jest cudoniwe i nie załuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sami
Nie mieszkajcie z Rodzicami! kazde młode małżeństwo musi samo zacząć układać sobie życie. Macie swoje marzenia, plany, i na pewno chcecie być sami...z rodzicami za ścianą będzie to problemem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dział reklamacji
mój skarb mieszkał kiedyś z żoną u jej rodziców.. małżeństwo nie przetrwało tej próby..; dla mnie to dobrze, bo skarb jest teraz mój ale wy się dobrze zastanówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
to nie jest dobre, mieszkalam z tesciami 4 lata, potem z mamą 6 lat i wiem co mówię. Dopiero z mężem odżyliśmy jak poszliśmy na swoje, to zmarnowane lata ..., a jeszcze tobie powiem , że nie było jakis np. kłótni czy awantur ani z tesciami ani z moja mama. Jednak zdecydowanie tobie odradzam wspólne mieszkanie, wierz mi dobrze tobie radzę. No chyba, że to jest dom i macie dwa oddzielne mieszkania (kuchnia, łazienka - również), pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×