Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzyliChili

Czy ktoś z Was używał Durex Play vibrations ring?

Polecane posty

Gość CzyliChili

Jakie wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
Osobiście nie używałam tego, ale podobno więcej hałasu robi niż pożytku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyliChili
Chciałam kupić bo mamy niedługo z mężem 1 rocznicę ślubu;) A może polecicie mi coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyliChili
nie chcę wibratora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyliChili
zastanawiam się poprostu , bo nigdy nie używałam niczego podobnego i chciałabym zrobić męzowi niespodziankę :D A widziałam w jakimś czasopiśmiereklamę tego Durexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja B. krucha dupa
Ja używałam Ostatnio na jakiejś imprze gostek pakował mi w tyłek:D Aż mi oczami poszło. od dziś nosze okulary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja B. krucha dupa
Ach..przeciram ze zdumienia oczy..ile to epizodów mamw cv.. Ach gdyby nie moja krucha dupa.. to nic bym nie miała. Może powinnam iść po spiralkę do dopną? Jak myslisz? Jeszcze zajdę? A wiesz jak ja nie cierpię bachorów! Ostatnia łapanka na dziecko, skutecznie wybiła mi z mojej krzywookokiej twarzy, łapanki. Facet i tak ze mną nie jest..kasy mało..itp. A miałam chęć na całe konto jego. A mam tylko alimenta 1000 zł. jak myślisz? Są takie spiralki dodupne? Bo ja nie wiem. Pomóż mi podjąć dezycje, bo sama nie umiem. A mam już tyle lat ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizenssman-producent
Wiem Alu, ty tylko na jezdzca dochodzisz:D Jak ci zapakuje w gardło iw tyłek. Moze pomysle o tej pozycji! bywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja B. krucha dupa
A dostanę ten epizod? :)? Pierwsz moje epizody dostałam za tyłek:) i tak się potoczyło.. z góreczki. Wiedziałam komu obciągać:D pozdrawiam Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola2345
nic specjalnego....moj facet doszedl przy tym bardzo szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałem wybrany do testowania durex ring - pierścień erekcyjny. Jest 100 razy lepszy od vibrations ring. Pierścień erekcyjny jest dobrze wykonany, świetnie podtrzymuje wzwód, nie zsuwa się, idealnie dopasowuje się. Ogólne wrażenia - rewelacyjne. Dodatkowo dzięki niemu prezerwatywa nie zsuwa się. Partnerka jest wniebowzięta nie sądziła, że takie "kółeczko" może działać takie cuda. #BOHATERnocy Zalety: - przedłuża erekcję - łatwy i bezpieczny w użyciu - estetyczny wygląd - elastyczny - daję szczęście obu partnerom Wady; - uważam, że produkt nie posiada żadnych wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×