Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość s3nsimila

Czy mozna zakochac sie drugi raz jeszcze mocniej?

Polecane posty

Gość s3nsimila

Ja wlasnie stracilam moja pierwsza milosc, nie wyobrazam sobie zycia bez niej i nie wierze zebym mogla spojrzec na innego faceta. Prosze powiedzcie mi czy zakochaliscie sie drugi raz tak naprawde tak MOCNO a nawet mocniej jak za pierwszym razem? Bo ja sie boje ze juz nikogo nie bede w stanie pokochac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molas roro
TAK!!!!! NO JASNE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikkki noca
Pierwsza miłość z wiartem gna, z niepokoju drży. Druga miłość zycie zna i z tej pierwszej drwi. A ta trzecia.. ale to juz Okudżawa sam lepiej dopowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitne_niebo
Jak najbardziej. Kawałek czasu temu zakochałam się tragicznie i całym sercem (dośc naiwne to bylo), do tego facet widzac moj stan pogrywal sobie niezle i trzymal mnie w rezerwie, z dwa lata czasu praktycznie w plecy mialam w takim zawieszeniu, najpierw euforia a potem ryczałam chyba każdego dnia (a wcześniej naprawde bylam dosc opanowana i zrownowazona osoba), prob samobojczych nie mialam bo az taka durna nie jestem, ale ogolnie rozwalony nastroj i cale zycie w rozsypce kiedy ostatecznie miedzy nami wszystko sie rozwaliło. W jakieś dwa lata po całej historii zakochałam się drugi raz, zupełnie tak samo na poczatku, ale jako ze byliśmy (i jestesmy nadal) z tym drugim facetem razem, zdarzylam go pokochac i przywiazac sie do niego jeszcze bardziej, dzien w ktorym dostalam kosza od tego pierwszego goscia wydaje mi sie najlepszym co mnie w zyciu spotkalo... ot, widzisz jak bardzo czlowieka czasami hormony sa w stanie ogłupic i ogluszyc, na szczescie zdarza sie to wielokrotnie w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvettthour
:) mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą miłościa jest tak
Raz kocha się na prawdę mocno. Nie ma to znaczenia, czy to pierwsza miłość czy druga. Czasem ta druga miłość jest najmocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Johna
to prawda, czasem ta ostania miłosc jest naprawde niewiarygodna i silna:) 👄 to my johnnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna. Pierwsza milosc jest najpiekniejszym momentem w zyciu człowieka. Wyostrzone zmysly, wrazliwe cialo, mile gesty, piekne slowa. To trwa okolo pol roku. Jesli para jest dlugo, milosc zaczyna ewoluowac do glebokiego uczucia. Ale drugiej milosci nie ma. Nie mozna dwa razy zakochac się z taka sila. W kolejnych zwiazkach wychodzimy z innego punktu. Wiemy juz jak smakuje milosc i szukamy jej, ale jej nie ma, bo ona przychodzi nagle, niespodziewanie i jest czyms niezwykłym. Jest to po prostu najsilniejsze emocjonalne doświadczenie. Wszystko co bylo przed nia i po niej to tylko namiętność. , bo prawdziwa miłość jest tylko jedna. Kto przezyl ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jestem tego przykładem. Dopiero teraz zobaczyłem i doświadczyłem prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
Można się zakochać jeszcze mocniej :) Mimo, że pamięta się tą pierwszą, to każda kolejna jest coraz dojrzalsza, bo jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Dojrzalsza miłość = daje więcej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha sie raz.potem drugi i trzeci i znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobalo mi sie kilku facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haruś
Tak można, owszem ze tak. Ja pierwsza miłość pamiętam i była to tragedia, bez wzajemności, dopiero teraz wiem ile znaczy dla mnie Mateusz, mój przyszły mąż także próbować, próbować i szukać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×