Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy musze mowic to swojej przyszłej dziewczynie ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że mam z kobietą 7 miesięczne dziecko, ale nie utrzymuje z nimi żadnego kontaktu, ponieważ ona mnie w to dziecko wrobila. Jedynie tylko płacę alimenty i to wszystko. Czy po mimo tego, ze tym dzieckiem się nie zajmuje to czy musze mówić swojej przyszłej dziewczynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak, co za głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz mowic, dowie sie od kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kogo niby ? Po za tym dziecko mam tylko biologicznnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz,żeby wiedziała jakie masz podejście do dziecka które niczemu nie jest winne. ja nie chciałabym być z takim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tej kobiety nie kocham a moja przyszła dziewczyna powinna się cieszyć że jestem caly jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty chciałbyś się kiedyś dowiedzieć od swojej kobiety, ze urodziła dziecko i je komuś podrzuciła, nie utrzymuje z nim kontaktów ale płaci na nie alimenty ? Chyba nie chciałbyś. Dlatego musisz być uczciwy i powiedzieć od razu nowej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest inna sytuacja jak kobidta jest www ciąży to pytają ktora to ciaza u faceta nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to cały jej. Przecież nie będziesz cały jej. Masz dziecko czy ci się to podoba czy nie. Masz wobec niego zobowiązania finansowe, jak będzie chore matka może się do ciebie zgłosić, dziecko jak dorośnie może chcieć się dowiedzieć kto jest jego ojcem. Chcesz kłamać od samego początku znajomości z nową kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała wiedzieć że spotykam się z dupkiem który nie interesuje się swoim własnym dzieckiem, dało by mi to trochę do myślenia. Coś jakby nowa dziewczyna zajdzie w ciążę? Też olejesz dziecko? Dziecko jest twoje i wyrzadzasz mu ogromną krzywdę nie poświęcając mu żadnej uwagi. Dziewczyna ma prawo wiedzieć z kim się spotyka, tak powinieneś jej powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00 Ale ja się tym dzieckiem nie interesuje. Kobieta mnie po prostu na to dziecko złapała. Powiedziałem jej, ze ma się ze mną w żaden sposób nie kontaktować, ze jej nie chce znać. Ona się zgodziła pod warunkiem, ze będę placil do 18go roku zycia, wtedy obiecala, ze od niej nikt się nie dowie kto jest ojcem dziecka nawet to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:02 To ona mnie na nie złapała. Wiec to jej wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ona zajdzie w ciaze, a ja będę o tym wiedział ze ona to planuje i nie będzie chamska i będzie to moja ukochana to nie zostawie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sypia sie z kimś jak sie nie bierze pod uwagę, ze efektem może być dziecko. Takie moje zdanie. I ewentualna "wina" jest obopólna. A powiedziec oczywiście należy, bo i tak sie pewnie wyda, a potem będą pretensje i rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jak się ma wydać ? Przez ostatnie 3 miesiące nawet słowa z nią nie zamienilem, jak ją przypadkiem spotkałem to słowa z nią nie zamienilem. Żaden z moich znajomych i rodziny nawet o tym nie wie ze u mnie się cos zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie jej nie mów! Jak powiesz, to ona po pierwsze zorientuje się, że wiesz skąd sie biorą dzieci iteż cię będzie np. chciała wykorzystać i złapać na dziecko, zebyć płacił alimenty. A tak, jak zajdzie w ciążę, to ty zrobisz wielkie oczy, powiesz, że przecież dzieci to bocian przynosi i niech on płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięła gumke z jego spermą i wlała sobie do pochwy - tak wrobiła go w dziecko, przecież nie urpawiali seksu, który jest zarezerwowany dla kochających sie ludzi, tylko WROBIŁA GO W DZIECKO, nie rozumiecie? zapłodniła sie samodzielnie in vitro, przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:31 Widzę, że masz bujną wyobraźnię. To było trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co jak i tak się tyn dzieckiem nie interesujesz czyli ono dla cb nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakbym się dowiedziała że masz dziecko z inną to zrywam kontakt z kolesiem ,dzieciaci mnie nie interesują,mi mógłbyś tego nie mówić jeśli dziecko nie istnieje w Twoim życiu,czasem baby ukrywają kto jest ojcem nawet przed mężulkiem a tu udają święte anielice,i on je wychowuje ,czasem jest adopcja i ojcostwo anulowane ,różne historie ,jak całkowicie wykluczyłeś dziecko z życia to mi ta informacja nie potrzebna ,ale to jestem ja ,najlepiej niech to dziecko adoptuje facet który będzie żyć z tą kobietą ,za wrobienie w ciąże można zapłacić taką cenę ale jednak z nią spałeś ,ja znam przypadek wymuszenia zabiegu zapłodnienia na facecie więc zimno oceniam suczki różne i nie wzrusza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 Ale ja tylko biologicznie mam dziecko i to wszystko, nic mnie z nimi nie łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubiles gumki to teraz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta ale powiem wprost: Baby to przebiegle suki, chce taka dziecko a facet nie to sciemni mu ze ma nieplodne, albo ze tabletki a potem "ups, wpadlismy" a tutaj bulwersacja krow ze dziecka facet nie chce wychowywac, ja go rozumiem. NIE CHCIAL dziecka wrobila go to niech se radzi sama. On ma teraz zgrywac tatusia bo ona se ubzdurala dziecko bez uzgodnienia z nim? Bledem facetow jest to ze leja w te baby, nie patrza. Albo slepo ufaja. ZLOTA rada dla panow: nie chcesz dziecka? To zaloz gume na intrument. Bo babom ufac nie mozna. 70% wpadek jest kontrolowanych....przez baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz lat? Bo chyba młodym mężczyzn lub chłopcem jesteś? Takich spraw nigdy nie ukryjesz i tak sie wyda. Alimenty płacisz jakos sprawa byla twoje przyznanie do ojcostwa na pewno tez? Albo DNA co wyszlo na twoje. Mniejsza z tym. Jesli zatajasz takie fakty to jesteś osoba nie szczera:-) i takim osobom sie nie ufa:-) czyli nie jesteś dojrzały. Daj spokój dziewczynie albo jej powiedz prawdę ze masz dziecko które nie chowasz bo np to byla wpadka bo na pewno to powiesz jak byś musial lub jak się wyda twoje kłamstwo. Powiedz jej prawdę i nie rob z siebie nie dorozwoja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debil :D ona go wrobila w dziecko :D a kto ci kazal ro\/\/ochac bez gumy palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieeeedny misio, którym zła kobieta się zapłodniła współczujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gdybym sie dowiedziala ze zrobiles dziewczynie dziecko i zostawiles , nie chcialabym byc z takim smieciem , nie rob z siebie ofiary ze dziewczyna cie w dziecko wrobila co za debil , taki zlamas powinien byc sam do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrobiła Cię czy się usprawiedliwiasz? Chyba to pierwsze, co? Bo gdyby tak nie było to chyba chciałbyś mieć dowód w postaci badań, że to nie Twoje... taka prawda. Bądź szczery wobec siebie i wobec przyszłej dziewczyny, bo nie wyjdziesz cało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W badaniach wyszło że to moje dziecko więc mnie wrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wrobila cie :( bo ci nie powiedziala skad sie biora dzieci :D biedny misio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×