Odpowiedz na ten temat

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

• gość 2017.02.17 [13:50]
    Moja pierwsza żona była 5 lat starsza , przed ślubem spotykaliśmy się 1,5 roku.
    Rozwód po pięciu latach.
    Nie mogliśmy znaleźć wspólnego języka , różnica w podejściu do życia i w celach życiowych.Okazała się super materialistką.
    Z obecną jestem 22. lata i jest bajka , wspaniały związek.
    Dla odmiany jest 6 lat młodsza.
    Czasem tak się w życiu układa.
  • Weronika125p 2017.02.17 [13:59]
    No, to wszystko zależy od tego jak ludzie się dogadują.
  • gość 2017.02.17 [18:34]
  • gość 2017.02.18 [12:07]
    Podług tego ani troche---->http://utnie.pl/fotki
  • BlackRose5 2017.02.18 [12:33]
    Ważne żebyście byli szczęśliwi, wiek tutaj nie gra roli. Jeśli się kochacie to nic nie stoi na przeszkodzie.
  • gość 2017.02.18 [17:22]
  • gość 2017.02.20 [09:34]
    Dużo
    Zostawi cię na 100proc w najmniej oczekiwanym momencie
  • gość 2017.02.20 [09:56]
    Zostawi jak jest facecikiem takim jak większość tu piszących na kafe.
  • gość 2017.02.20 [13:58]
    Siódmy rok jestem w związku z facetem 5 lat młodszym i jest to najlepszy związek, jaki mogłabym sobie wymarzyć. Ale to też zależy od tego, jaki facet jest. Mój jest życiowo doświadczony i mentalnie o wiele starszy niż metryka pokazuje. A ja z kolei może mentalnie jestem odrobinę młodsza. Teraz ja mam 33 lata, ona 27 - nie zamieniłabym tego związku na żaden inny, a początkowo moje obawy były olbrzymie.
  • gość 2017.02.20 [15:10]
    Jeśli pragniesz osiągnąć harmonię w swoim życiu, zapraszam do odwiedzenia profilu https://www.facebook.com/mojaharmoniazycia/
  • gość 2017.02.20 [15:46]
    Mieszkałem przez 5 lat w Norwegii bliżej bieguna , bylem kawalerem miałem 26 lat zapoznałem dziewczynę miała 18 lat i 3 mies. Broniłem się od tej znajomości lecz jej uroda i podejście do mnie zrobiła ze mnie chłopca . Bałem się strasznie różnicy wieku lecz okazało się że była dojrzalsza niż ja . Przez cały okres pracy w tej miejscowości mieszkaliśmy razem , uczyła się na stomatologa i pracowala w miejscowym zakładzie jako pielęgniarka w przychodni . Jak się okazało gdy bliżej się poznaliśmy jej rodzice ją porzucili i wychowywała się u samotnej pani . Dzisiaj jest moją żoną mieszkamy w polskim mieście zna język polski ma gabinet i jest zauroczona naszym krajem . Jak mamy czas pokazuję jej nasz kraj jest tak otwartą i kochaną osobą że nawet trudno gniewać się na nią . Ma masę znajomych w naszym mieście , lubi pomagać ludziom , mamy córkę jest podobna do zony , nie czuję żadnej różnicy wiekowej mimo 8 lat jakie nas dzielą . Życzę każdemu facetowi takiej kobiety , mimo ze mamy już jakiś staż małżeński to w sypialni jesteśmy nowożeńcami .
  • gość 2017.02.20 [18:51]
    Tylko pogratulować, 8 lat to mała różnica.
  • wielolatka 2017.02.20 [20:44]
    Na to nie ma reguły. Powtarza się, że młodszy facet w końcu zmieni partnerkę na młodszą. Trzeba się solidnie zastanowić w co się wchodzi. Czy to tylko pożądanie, czy liczy się dla kogoś coś więcej?
  • Mihriana 2017.02.21 [12:48]
    Ja uważam, że nie. Pomiędzy moimi rodzicami jest 6 lat różnicy i to mama jest starsza, są razem 20 lat. usmiech.gif
  • gośćDANA 2017.02.21 [19:54]
    Nie ma zadnej roznicy w takim zwiasku.... jezeli kochaja sie bedzie milosc itd. ja zyje o 16-e lat roznicy
    Lepiej jest jak kobieta jest starsza a nie odwrotnie
    z wielu przyczyn i to waznych w zyciu .
  • gość 2017.02.21 [20:38]
    Ja właśnie jestem zakochany po uszy w kobiecie, różnica wieku jak w temacie, inne nawet mnie nie interesują a ukochana jest po nieudanych związkach a ja w żadnym nie byłem. Brak mi doświadczenia, w jaki sposób przekonać ją do siebie?
  • gość 2017.02.22 [10:09]
    Bleh, starą babę to biorą tylko jacyś desperaci.
  • gość 2017.02.22 [10:15]
    gość wczoraj [20:38]
    Ja właśnie jestem zakochany po uszy w kobiecie, różnica wieku jak w temacie, inne nawet mnie nie interesują a ukochana jest po nieudanych związkach a ja w żadnym nie byłem. Brak mi doświadczenia, w jaki sposób przekonać ją do siebie?
    X
    Kolego daj sobie na luz, za dwa lata będziesz płakał, że ona doświadczona a ty nie i zdradzisz ją dla wyrównania smutas.gif
  • Zouzy 2017.02.22 [12:18]
    Nie ma zasady, zależy od ludzie, więc chill usmiech.gif
  • gośćxaDdDDADAS 2017.02.22 [12:43]
    Zalezy od niego. Zazdroszcze Ci ze Twoj sie stara, ja sie niestety zdazylam zakochac w takim mlodszym kolo 26, i jest mi z tym okropnie zle, bo chlopak* jest jeszcze z niego i mam wrazenie ze sie mnie boi smutas.gif bo jestem starsza te 5 lat, chociaz wygladam mlodziej niz on !! smutas.gif Ogolnie lipa.
    Ale.. jak tak mysle to chyba bym wolala jego. Bo Ci starsi pod 40 to teraz sa dramtyczni niestety. Na randkach glownie jecza i marudza, przezywaja rozwody albo placza ze nie widuja dzieci :/ Istna męka.
    Ale co poradzic, jak sie mlody boi to trudno.
  • gośćxaDdDDADAS 2017.02.22 [12:53]
    A odnosnie doswiadczen jeszcze, bylam w zwiazku ze starszym o 8 lat, i pasowalismy idealnie wtedy bo byl tak samo "dojrzaly| jak ja usmiech.gif o ile 18 moze byc dojrzala. A potem doroslam, dojrzalam na prawde i go opuscilam jak mialam 25, on sobie zostal taki..jak byl. Nie chcial rodziny nie chcial dzieci. Teraz facet ma 40, teskni, zaluje i wiem, ze by chcial cofnac czas, oswiadczyc sie.
    Ale to taka iluzja, jak facet ma 30 i jest niedojrzaly to juz bardziej dorosly nie bedzie. Dlatego jak bylam mloda to mi takie relacje odpowiadaly, teraz kiedy sama mam 30 wiem ze potrzebuje prawdziwego mezczyzny.
    W mojej osobistej opinii tacy wlasnie "chlopcy" potrzebuja mlodych kobiet, dziewcząt, z takimi beda sie czuc najlepiej usmiech.gif I dobrze, ze tacy tez sa.
    Szkoda tylko ze tych prawdziwych mezczyzn jest tak malo smutas.gif
  • gość 2017.02.22 [15:42]
  • Gaminium 2017.02.22 [18:05]
    Taka różnica jest jeszcze dość ok.
    Szczury są pyszne – podpowiedział Greg. A co to ma wspólnego z ta opowieścią? - spytała Marta. Nic – odpowiedział Greg – ale jestem głodny.
  • gość 2017.02.22 [21:08]
    właśnie taka różnica wieku jest między mną a ukochaną. Wiem że to miłość mojego życia, nasze spotkanie to nie przypadek, myślę że przeznaczenie, bliźniacze dusze, a w dodatku mieszkamy w takiej odległości że w każdej chwili mogę ją odwiedzić powiedzieć "Dobranoc i Miłych Snów Kochanie". Od urodzenia Bóg nas połączył, mamy wspólnego przodka
  • gość 2017.02.22 [21:18]
    tutaj masz adres do bloga gdzie możesz przeczytać jak kończy się związek z różnicą wieku.
    http://f.kafeteria.pl/temat/f4/trudna-i-piekn a-milosc-p_6714283
    Poczytaj komentarze, trafnie tam ktoś to opisał
  • gość 2017.02.22 [21:50]
    czytałem, rycerz i zakuty łeb....
  • Lingerie 2017.02.24 [14:19]
    Moim zdaniem jest to do przeżycia...
    Głupi ludzie często zdolni są do rzeczy, których mądrzy nie ośmielają się nawet rozważać.
  • gośćkiop 2017.03.01 [13:19]
    W tym kierunku czyli K starsza to różnica, która nie rokuje na dłużej. Chyba że niezobowiązująco podymać. To że każdy zna ze dwie albo trzy takie pary to żadne pocieszenie przy kilkuset parach po przeciwnej stronie, które każdy w swoim otoczeniu zna. Pozatym więcej szumu o parach starszej z młodszym jest i necie niż widzimy w realnym życiu. Taka prawda.
  • gość 2017.03.01 [14:06]
    prawda jest taka że w każdej głowie siedzi co innego....
    Jeśli prawdziwa przyjaźń na początku połączyła to solidny fundament by coś budować więcej!
  • gość 2017.03.01 [15:12]
    W tym kierunku czyli K starsza to różnica, która nie rokuje na dłużej. Chyba że niezobowiązująco podymać. To że każdy zna ze dwie albo trzy takie pary to żadne pocieszenie przy kilkuset parach po przeciwnej stronie, które każdy w swoim otoczeniu zna. Pozatym więcej szumu o parach starszej z młodszym jest i necie niż widzimy w realnym życiu. Taka prawda.
    Moze tak kiedys bylo, ale teraz znam ze 20-30 takich par
    zobaczymy co bedzie dalej

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...