Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie jest za szybko?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam 16 lat a mój chłopak 21. Jesteśmy ze sobą prawie dwa miesiące. Bardzo sie kochamy. Spotykamy sie co weekend. Rozmawiamy, przytulamy sie, całujemy.. Robimy sobie dobrze ( dotyka moich piersi, całuje je, ssie itp.) .. Ja też go zadowalam dotykając go na dole.. Czy to nie jest za szybko jak na dwa miesiące związku? Pomóżcie.. Czy przystopować? Czy nie przejmować sie tym skoro tak bardzo sie kochamy?? :/ Co robić??? Ps. Hejty zostawcie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Cie zapewni o ślubie i się zaręczycie to nie ale lepiej z tym poczekajcie z rok czy 1.5.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sie kochamy x Dziecko w tym wieku to g****o się wie o miłości, to tylko hormony i nic więcej. Szanse ze z tej relacji będzie coś trwałego są nikłe, bo za młodzi jesteście na to aby myśleć o przyszłości na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie napisałam wyraźnie? Hejty i podobne teksty zostawcie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie hejty tylko rady starszych. Jak nie chcesz być samotną matką to się opanuj bo w twoim wieku to tylko hormonki buzują a nie prawdziwa miłość za 5 lat będziesz pisać to co 20 latkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 i wielka miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura.Ja jestem z mezem 22 a poznałam go przed 17 ymi urodzinami.Slub mamy od 19 lat i od powrwsej chwili chodzilismy na powaznie.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×