Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy od marihuany można mieć..

Polecane posty

Gość gość

dwie osobowości,dwie strony siebie,zlasowany mózg,czy coś w tym stylu? Poznałam chłopaka ,który od dłuższego czasu pali. No i czuje właśnie jakby taki był ,raz taki ,a raz taki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy palacz ma nasrane we łbie, ale oni twierdza ze to nie-palacze są nienormalni, unikam ćpunów jak ognia czym sie rozni palacz trawy od ćpacza amfy czy koki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet po jednokrotnym paleniu mozna miec przez kilka miesiecy urojenia, zespol paranoidalny itp, widywalam takich juz na oddziale psychiatrycznym. Lepiej sie nie wdawaj w zwiazek z kims kto korzysta z takich uzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pale od kilku lat, funkcjonuje normalnie i prowadzę działalność gospodarczą rozszerzoną :) jestem kobietą. Nie słuchaj tych którzy nie palą , prawda jest taka że trawka też jest dla ludzi, pozwala się zrelaksować.. Ci, którzy są leniwi i bez ambicji - takimi pozostaną - obojetnie czy palą czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że prawdą jest że są ludzie którzy są podatni na wszelkiego rodzaju używki, nie każdy powinien jeśli sobie z tym nie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że prawdą jest że są ludzie którzy są podatni na wszelkiego rodzaju używki x ja jestem taka i nie mogę przestać brać białego proszku, malutkie dawki ale jednak, wytrzymałam max 2,5 miesiąca i znow to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.56 Więc jeżeli masz tego świadomość to z tym walcz. Tym bardziej że to są twarde narkotyki, one sieją spustoszenie w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×