Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on ma racje?

Polecane posty

Gość gość

Mam 21 lat jestem studentka mieszkam z rodzicami i jedyna moja praca jest udzielanie korkow.Cale wakacje z przerwami udzielalam korkow.Moj Chlopak ma prace w sklepie komputerowym oraz zaczyna studia w pazdzierniku.Moj problem polega na tym ze on oskarża mnie o lenistwo i brak zalet.Mowi ze jedyna moja zaleta jest to że ćwicze fitness i bieganie.Ze bez treningow jestem bezwartosciowa ze jak nie cwicze jestem typowa leniwa polka taka jak wiekszosc:(on sam nic nie cwiczy ale pracuje. ..co mam zrobić? Czy on ma racje? Ale czy to powod do takiej krytyki?on potrafi mi w kłótni ppowiedzieć'zamknij morde smieciu' ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodac ze jestesmy razem już ponad 3 lata i on wciaz mi powtarza ze jedyna moja zaleta jest fakt iz uprawiam sport.To dlaczego on ze mna jest skoro mam tylko jedna zalete?raz już mnie zdradzil z kolezanka ale odstraszylam ją i wrocil do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój z takim gościem , to co piszesz jest straszne , to jakiś burak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowokacja, to wiej dziewczyno z tego związku póki czas. On Cię NIE SZANUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest głupim chamem, a ty jeszcze glupsza skoro z nim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można k***a jego mać powiedzieć do swojej dziewczyny "zamknij mordę śmieciu"?! Jak można to tolerować?! To się w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w dupę , jak możesz pozwalać jakiemuś dupkowi tak do siebie mowić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwalam na to bo nigdy nie mialam wiary w siebie i nie wierze ze stac mnie na lepszego. Nie,to nie jest prowokacja.Tak wyglada ten zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to on cie jeszxze bardziej dołuje i wpędza w kompleksy . To jest chore . Zerwij z nim , a odzyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest związek. Jesteś z pasożytem emocjonalnym. Związek między innymi opiera się na wzajemnym szacunku. Tu go nie ma. Facet traktuje Cię jak szmatę, a Ty sobie na to pozwalasz, bo brak Ci wiary w siebie? Serio?! Ręce opadają. Dziewczyno, facet powinien być kimś, kto będzie Cię wspierał, podziwiał, kto będzie pomagał Ci wzrastać, będzie Cię motywował, pomoże w każdym kłopocie, wyciągnie z najgorszego bagna i da Ci poczucie bycia piękną, mądrą, seksowną i wspaniałą. A przy tym Twoim buraku zawsze będziesz czuła się gorsza choć wcale nie jesteś. Partnerzy w związku są sobie równi. Jak mu się nie podoba, to niech s*******a! Stać Cię na kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on ma ze sobą problem , pastwi sie nad tobą i mu taki układ pasuje . Zostaw gnoja i znajdź sobie kogoś lepszego albo nawet bądź sama a nie z jakimś psycholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×