Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy on w ogóle postrzega mnie jako kobietę?

Polecane posty

Gość gość

moj znajomy sie tak nade mna rozczula, ze slodka jestem,sliczna, taka laleczka, jara sie kazdym moim krokiem,gestem i w ogole, czasami to przypomina podniecanie sie mamusiek dzieciakami albo jakimis zwierzatkami:p ale tez rownoczesnie prezy tors, jest dzentelmenem takie znaki jakbym mu sie podobala(porownujac do poprzednich adoratorow)moze on ma taki sposob wyrazania swojej sympatii i pozadania? czy po prostu podobam mu się ale nie pod katem seksualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie miało być jak, nie jako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zachwyca każdym ruchem i gestem to tak bo mam identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zachwyca sie, patrzy na mnie z takim uwielbieniem,wodzi wzrokiem,ale jakos nie widze w tym wzroku typowego pozadania,no moze czasem..nietypowo dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może uważa cię za ładną ale nie jest zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochał się. Ja jako facet nie muszę specjalnie patrzyć na kobiete z jakimś pożądaniem czy czymś. Jak mi się podoba to się patrzę, staram się ustalić czy ma coś w głowie i coś sobą reprezentuje. To wy se wciskacie bajki, że to jest "wzrok pożądania" "wzrok politowania" "wzrok ubolewania" czy "wzrok ziewania"... My patrzymy na kobiety pod kątem matek naszych dzieci, a nie tego czy w danej chwili nas podniecanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu patrzy na ciebie jak na dzieło sztuki a nie obiekt seksualny :p To normalne jak sie spotka taką właśnie w swoim typie i wcale nie wyklucza porządania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako facet nie muszę specjalnie patrzyć na kobiete z jakimś pożądaniem czy czymś x od razu widac,ze mezczyzna tego nie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak się zakochałem to non stop miałem żądze w oczach. Może to zależy od typu faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bez przesady...w tak dziecinny sposob okazywac mi to??? wy tez tak macie? gdzies tam w glowie a na zewnatrz co innego czy tylko on jest takim wyjatkiem;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam,ze to dorosly facet..owszem czesto mialam tak,ze faceci usmiechali sie sami do siebie,chodzili rozmarzeni,ale nie tak,ze stoja przy mnie i mowia,,ale sie slodko usmiechnelas...jaaaa...to bylo piekne, az sie cieplo w sercu robi, jestes taaaaaka ladna;, jeszcze się dziwisz,ze podobasz się facetom,ooo usmiechnij się jeszcze raz, spójrz jeszcze raz tak'' i taka litania nad kazdym gestem.jakimkolwiek. czasami czuje sie jak jakas marionetka,albo dziecko ,haha to jest nawet podobne jak mamuski sie zwracaja do dziecka''no zrob jeszcze raz taka minke''dziecko w ryk a matka w smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×