Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy organizowane są zjazdy kafeterian i kafeterianek?

Polecane posty

Gość gość

np. wspólne spacery, śpiewanie, ognisko, wycieczki rowerowe. Wyobrażam sobie ciekawe dyskusje przy ognisku na tematy: - kobiety wymagają modeli do związku - dlaczego facet przestał sie odzywać - zdrady - zakochałam się w 20 lat starszym - penis do oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przy ognisku w Czarnobylu, bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widz ę ten pokój domowego ogniska wśród kafeterian spotykających się in face. A swoją drogą ciekawe doświadczenie, ciekawe czy wszyscy byliby skłonni do wyrażania swoich poglądów jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Strach w ogóle wybrać się na takie spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by było nawet ciekawe doświadczenie życiowe. Każdy byłby na pewno nieśmiały i powściągliwy w wyrażaniu swoich opinii. Nie tak, jak na forum z gościa, że nikt cię nie zna i nie widzi. Wtedy jedni kozaczą. Mało kto jest taki sam w życiu i w necie, sami wiecie ☺Do tego spotkania raczej nie dojdzie. "Rozwaga czyni nas tchórzami" jak powiedział Hamlet i ja też tak myślę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze temat: Mam x lat i nigdy nie miałem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Ja na przystankach autobusowych pokazuję penisa i ludzie chętnie oceniają w skali 0-10. Nie ma czego się wstydzić ani bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze temat: Jestem niski czy mam szanse na dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość śliczna Madzia
Też się nad tym zastanawiałam :D Też się piszę na jakieś kafeteryjne ognisko jakby co. ;) Można by je zorganizować gdzieś w centralnej Polsce, żeby było sprawiedliwie z dojazdem dla wszystkich. ;) P.s. ja może przyjadę z Jareczkiem, jak już wyjaśnimy sobie kwestie toksycznych relacji i dobierzemy się jednak na życie razem ;) :P a jak jednak nie z Jareczkiem, to przyjadę sama, żeby uczcić w ten sposób ostateczne pożegnanie się z kafeterią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a będzie tam jakiś model do związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość śliczna Madzia
Po tym wyczerpującym opisie wyżej stwierdzam, że chyba się jednak nie pojawię na tym ognisku. Zapomniałam, że tego dnia akurat po prostu mam inne plany, niezależnie od tego, jaki to będzie dzień. :P Inne plany to inne plany ;) Bawcie się dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2003
w poczatkowych latach kafeterii odbywaly sie takie zjazdy :) ale potem forum zostalo przejete w rece hejterow, troli, mscicieli i zlosliwcow psujacych tematy i rozwalajacych rozmowy, wiec wspanial atmosfera kafeteryjych przyjazni i wspolnot odeszla w zapomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×