Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż pielęgniarki

Czy pielęgniarki zdradzają mężów z lekarzami ?

Polecane posty

Gość Mąż pielęgniarki

Od 2 lat mam żonę pielęgniarkę /ładna 29-tka/ i mam pewne obawy czy nie przyprawia mi rogów a słyszałem opinie od różnych osób że lekarze lubią "testować" atrakcyjne pielęgniarki. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż sie za głowę
wątpię, lekarze za pielęgniary sie nie bierom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerer4er
lekarze za bardzo sie szanuje, zeby bzykac zwykle pielegniarki. nie od dzis wiadomo, ze pielegniarkami zostaja najglupsze dziewczyny ,ktore nei maja zadnych perspektyw przed soba, a cos tam jednak w zyciu chca robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż pielęgniarki
No nie wiem czy najgłupsze.Moja ma studia z pielęgniarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdfogytreert
moja znajoma po 3 fakultetch a w dalszym ciągu pisze spódnica i stół przez 'uu''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkhgjmnbfdvscx
aa no jak po studiach to zostanie żoną lekarza :DD ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
teraz zeby byc pielegniarką trzeba zrobićstudia z pielegniarstwa (wczesniej wystarczyło liceum medyczne) prawie tak samo cieżkie jak medycyna wiec pilegniarki nie sa jakies tam głupie (chyba z zazdrosci to piszesz) a co do odpowiedzi-to samo dotyczyłoby kazdego zawodu-jesli kocha to nie zdradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje jedno
kto twierdzi że pielęgniarkami zostają głupie kobiety chyba zatrzymał sie w czasie. Zapraszam do mnie, jestem na 2 roku pielęgniarskich studiów i właśnie wyrywam sobie włosy w głowy i lamię język starając się zapamiętać wszystkie terminy:O Skończyłam już 5letnie studia w innym kierunku i to była bułka z masłem w porównaniu z pielęgniarstwem. A co do tematu to wydaje mi się że pielęgniarki i lekarze sa chyba zbyt zapracowani aby mieć czas na amory. Ale to już zależy od osoby, jak jest puszczalska to nawet będąc dyrektorem banku cie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że macie ciężko
ok ok ale kawke i tak podasz , hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak musi to musi :)
;)) dobrze okiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
pozostaje jedno w mojej rodzinie jest osoba ktora zrobila studia pielegniarskie dzienne (teraz mozna zaocznie ale był okres ze były tylko dzienne bynajmniej u niej tam gdzie mieszka) no i jak mi opowieadala o tych terminach po łacinie,niemiecku,angielsku -bo teraz przygotowują w razie wyjazdu zagranicę wiec trzeba tez w jnakims wybranym jezyku te wszystkie terminy medyczne znać) to masakra-podziwiam ją niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje jedno
kawke dam, czemu nie ale jak mieszkasz w Polsce to może być problem ja właśnie studiuje za granica, miałam już praktyki w szpitalach i naprawdę nie zauważyłam jakiegokolwiek flirtu między pracownikami, każdy stara się być profesjonalnym.ale może w Pl jest inaczej, nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doberejrthj
pracownikami absolutnie ;P :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijąca poranną kawę
Dlaczego debilny temat? żona autora jest pielęgniarką i ma obawy o swoje małżeństwo więc szuka pomocy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatoeka od latco to za forum?
nawet jakby zona byla prezesem korporacjii to i tak jakby mial kurewski charaktre to by jgozdradzala, vco ma zawod do tego?? wiesz ile lzat trzenba sie uczyc zeby, byc w dzisiejszys z czasach pielegniarka?//5!! a szacunku zero , to juz chyba lepeij isc na medycyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Some Lady0000
Do"zasdfogytreert" A ty wiesz że istnieje coś takiego jak "dysortografia"? i zaliczana jest w pewnym stopniu jako schorzenie ? do tego by takie proste rzeczy wiedzieć nie potrzeba żadnych fakultetów, a twój przykład stanowi nieoczytanie i głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zasdfogytreert
w Polsce nie ma litery "uu", chyba jesteś z Wietnamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ma dość
Tak zdradzają ,a co mają robić na nocnych dyżurach? Sprawdzone ale nie sfilmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rżną je ile wlezie a potem wracają do swoich żon :) Naiwniaczki mają nadzieję że im się uda usidlić doktorka a tu figa z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze z lekarkami też na nocnych dyżurach , dzisiaj papier nic nie znaczy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze z lekarkami też na nocnych dyżurach , dzisiaj papier nic nie znaczy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze z lekarkami też na nocnych dyżurach , dzisiaj papier nic nie znaczy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineral z morza
Studia z pielegniarstwa? To teraz żeby podać termometr trzeba studia kończyć ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że tak. Te studia są tak samo ciężkie jak lekarskie a nawet trudniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.05.13 [zgłoś do usunięcia] mineral z morza Studia z pielegniarstwa? To teraz żeby podać termometr trzeba studia kończyć ? 26.05.13 [zgłoś do usunięcia] gość pewnie że tak. Te studia są tak samo ciężkie jak lekarskie a nawet trudniejsze! xxx buhaha jedna odpowiedz lepsza od drugiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zawód pielęgniarki nie ma takiego prestiżu co zawód nauczyciela? Przecież kończą 100 razy bardziej wymagające studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż pielęgniarki
martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j-56
Masz problem. Lekarz to szycha . Ma kasę i władzę a to działa na kobiety. Jeżeli jeszcze nie cham i przystojny....do tego non stop ze sobą,te dyżury po 12h na pewno jakoś ludzi zbliżają...Plus specyficzny dress-code. Dla części panów(też medyków) strój piguły to fetysz-taka prawda. Latem często pod uniformem mają tylko bieliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty i pielegniark ahahha taa wigilia! haaa ty masz p*****lniecie i po chuj prowokujesz zaden lekarz nie zsotawi kobiety z która sie bzyka i jest dla niego/niej kims waznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×