Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Polski sa waszym zdaniem ładne i zadbane i jakie kobiety chcielibyscie

Polecane posty

Gość gość

widziec na ulicach? Pominmy ze kazdy by chcial akorki z hollywood tylko w dzinsach ;) Ale jakbyscie mogli sie sensownie wypowiedziec. I w ogole jestem zdziwiona, ze mezczyzni odrozniaja ciuchy, bizuterie - ktore sa dobre a ktore z bazarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta jest inna i nie można mówić ogólnie o tak dużej liczbie osób bo będziemy mówili o średniej czyli są ładniejsze i brzydsze ale generalnie polki są całkiem ładne ale niestety co za tym idzie nie nadają się zbytnio do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalnie ładnych i zgrabnych kobiet jest niewiele, może jedna na 10 i nie dotyczy to tylko Polski, ale ogólnie tak jest na całym świecie. A czy są zadbane, kwesta co masz na myśli? Polki przesadzają z makijażem i sztucznością (farbowane włosy, tipsy) i często nie potrafią się ubrać stosownie do okazji, nie raz widziałem jak laska w szpileczkach popyla po górach, lub po lesie... mało sobie nóg nie połamie, ale szpileczki i kusą kieckę musi mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie niedawno wróciłem z miasta ze spaceru, widziałem setki, tysiące dziewczyn i owszem sporo jest ładnych (choć ciężko dokładnie powiedzieć bo każda z makijażem), niestety praktycznie każda wyglądała tak samo, takie same ciuchy, okulary na całą twarz, że ledwo co widać, farbowane włosy na blond lub czarno, ewentualnie na rudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ładne to nie wiem ale ładny robią sobie makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytanie bylo, jakie bysciechcieli widziec na ulicach;) a ciuchy to sieciowki takie serwuja, kto ma pieniadze ubierac sie w ubrania szyte na miare albo w drozszych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że droższe nie znaczy, że ładniejsze czy lepsze. Często chodzi o metkę i firmę która produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie dbające o siebie i bez tony tapety jedynie dyskretny makijaż a budowa ciała nie gra roli bo każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×