Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydalka

czy przecietna dziewczyna ma szanse na wartosciowego chlopaka ????????

Polecane posty

Gość brzydalka

czy juz jest skazana na samotnosc ?????? co o tym myslicie? bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma szansę
Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętne dziewczynaale
pewna swej wartości ! ma szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
a jesli nie jest pewna swojej wartosci ?????? jesli jest zakompleksiona i czesto placze ze ma takie zycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eaetagegaeag
Ja mysle, że taka dziewczyna nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygula
mam taka nadzieje, ze ma sznase.i zycze Ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierek
najpierw zdefiniuj co rozumiesz pod pojeciem wartosciowy , bo jesli chodzi Ci o urode ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
napewno nie o urode piekny wewnetrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llallaa
ja tak sobie mysle, ze pewnie ma , chociaz jak patrze tak z perspektywy na moja sytuacje, tzn,ja jeszcze sie ucze i w sumie jestem swiadoma swojej wartosci, a chłopak , który mi sie podaoba studiuje dziennie, pracuje , i zastanawiam sie czy on moze zwrócić na mnie uwage...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
Na wartośiowego na pewno (jeżeli sama jest wartościowa), na przystojniaka niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem pytania
Dawno, dawno temu, kiedy jeszcze Trojańskie wrota zamykały się na zatrzaski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
pytanie jak kazde inne wartosciowy facet - chodzi mi jedynie o jego wnetrze uroda nie ma znaczenia czy kazdy facet szuka rozowej pieknej kobietki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
no już masz odpowiedź: ma szanse, jezeli zaakceptuje przecietnosc chłopaka. chyba, ze owa dziewczyna jest chorobliwie zakompleksiona lub w jakiś sposób odpychajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga brzydula
własnie tyle osób sie wypowiada ze ma szanse ale kiedy to nastąpi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
nie nie jestem odpychajaca jestem zwykla przecietna dziewczyna chociaz dla jednych przecietna dla drugich brzydka wiec w sumie nie mozna tego jednoznacznie ustalic w kazdym razie nie jestem odpychajaca przynajmniej nikt mi nie powiedzial ze jestem brzydka zaakceptowac przecietnosc chlopaka bardzo chetnie ale gdzie jest ten przecietny chlopak o pieknym wnetrzu bo nie kzady przecietny znaczy wartosciowy dobry sympatyczny gdzie go szukac ?? a moze nie szukac moze czekac tylko ile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
pozdrawiam cie druga brzydulko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiki
wiesz od czego zacznij... popatrz co masz w szafce, czego Ci brakuje... jak nie masz fajnych ciuszkow to kup cos, odszczel sie, pomaluj, zobacz sie w lustrze! Jestes fajna jak kazda inna!!! Ja nie jestem na codzien ekstra laską ale jak sie ubiore toooo .... hehe ... fajnie jak faceci zerkaja jak sie ich mija:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga brzydula
równiez Cie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na mysli mówiąc \"przecietna dziewczyna\" ? kazda dziewczyna jest nieprzeciętna, bo każda jest NIEPOWTARZALNA :) a jesli chodzi o to, ze mało urodziwa, to... TAK! ma szanse na wartościowego (kochanego, przystojnego, mądrego) chłopaka. i jest wiele przykładów... w tym ja ;) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
ale ja tak nie chce nie chce wzroku facetow na swoim tylku chce tego jedynego dla ktorego bede ta jedyna pragne takiej naprawde wielkiej milosci nie potrzebuje sliniacych sie faeetow zeby byc szczesliwa nie ubiore mini ani rozowej bluizki z dekolem bo zle bym sie czula a zawsze chce byc soba mam swoj styl i zawsze bede sie tego trzymac chcialabym aby ktos mnie pokochal taka jaka jestem a nie dopiero wtedy kiedy pojde na solarium czy ubiore sie seksownie tak samo nie chcialabym aby moj chlopak byl szpanerem i traktowal przedmiotowo dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiki
To nie o to chodzi zebys stale w mini chodzila... kazdy facet chce miec piękna kobiete... mi taki ubiór od czasu do czasu dodaje pewnosci siebie... widze ze sie podobam... i w taki sposob nie uwazam sie za przecietna... jestem fajna! a dla mojego chlopaka moge zrobic sie na bustwo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
tak tylko ze mini jest sprzeczna z moimi zasadami ja nie szukam chlopaka z dyskoteki sama tam nie chodze bo tam nie spotkam nikogo kogo szukam zreszta zel bym sie tam czula chocby ze wzgledu na towarzystwo, muzyke i mozna by ciutke jeszcze wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
mialobyc źle bym sie tam czula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ro-Ro
A co z seksem przed ślubem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
a mozesz jasniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiki
Brzydalka... ja tez nie chodze na miejskie imprezki , bo ich nie lubie :) nie jestem przypalona solarą, z blond czupryna i tipsami :P Jesli nie masz ochoty wystroic sie i zobaczyc ze mozesz byc naprawde piękna to trudno ... ja to lubie ... A z tego co wiem to w głebi duszy kazda chce byc piekna ... wiem bo namowilam siostre i namawiam kuzynke zeby sprobowały... i co?? są zaskoczone z eone tez moga byc piekne! :P Kobieta przy facecie powinna wyglądac jak ozdoba... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
chce byc piekna ale nie w tym sensie gdybym zalozyla mini choc raz nie bylabym soba i uwierz mi ze nie kazdy marzy o tym zeby wlozyc rozowa bluzeczke czy pokazywac tylek :) a latek mam 18 nie mialam nikogo wiem ze to po czesci przeze mnie bo prawie caly czas siedze w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×