Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Siekacz

czy przecietny chłopak ma szanse na wartosciową dziewczyne ????????

Polecane posty

Gość Siekacz

czy juz jest skazany na samotnosc ?????? co o tym myslicie? bede wdzieczny za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem pytania
jest nieprecyzyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydalka
ma ale nie wiem po co to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
Ma szanse!! na wartościową, inteligentną, interesującą... ale no właśnie - niestety brzydką Przecietni, czy nawet brzydcy faceci są samotni zazwyczaj nie ze wzgledu na swoja brzydote tylko dlatego, ze bedac brzydalami marzą im sie "super laski". Gdyby nieatrakcyjni interesowaliby sie nieatrakcyjnymi dziewczynami (i odwrotnie) to problem samotności by zniknął:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z Krakowa
przecietny chlopak ma szanse na przecietna dziewczyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko to bzdury
nieprawda ze przecietny ma szanse na przecietna i odwrotnie faktycznie bardzo czesto jest ze ludzie dobieraja sie pod wzgledem urody ale nie jest tak zawsze czesto spotykamy wyaatki znalam dziewczyne ktora byla naprawde sliczna, piekna buzia piekne cialo, w dodatku nie zadna pusta laska, taka normalna dziewczyna o nieprzecietnej urodzie raz az mnie zatkalo jak zobavczylam jej chlopaka - bo myslalam ze skoro jest ladna to vbedzie szukala przystojniaka a tymczasem jej facet jest duuuzo gorzej niz przecietny, masakryczna twarz, pryszcze, nizszy, ubrany tez masakrycznie - widac bylo ze jest bardzo biedny - w dodatku wygladal jak uposledzony ( przepraszam ze tak pisze ale chce to przedstawic jak bylo ) jedna z moich kolezanek typu "pusta laska" to skomentowala - powiedziala ze taki zwiazek nie ma szansy na przetrwanie wtedy nic jej nie powiedzialam ale uwazam ze wlasnie taki zwiazek jest naprawde z milosci i ze ma wlasnie duuuzo wieksze szanse na przetrwanie od tych gdzie ludzie zwracaja uwage na wyglad oczywiscie to nie jest jedyny prztyklad ale reszty wymieniac nie bede bo wszedzie chodzi o to samo i to wlasnie sie powinno liczyc piekno wewnetrzne mowie oczywiscie o wartosciowych ludziach to tyle dziekuje za uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekacz
Ja chce ładną dziewczynę żeby wszyscy widzieli że nie jestem jakiś tam dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekacz
Dlaczego? Przecież wiadome jest że rodzina lubi komentować urodę dziewczyny czy to syna, brata czy siostrzeńca. Ładna dziewczyna podniesie mój prestiż i będę mógł chodzić z głową podniesioną do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llallaa
do --> wszystko to bzdury- tez mam bardzo ładną kolezanke, do pewnego czasu tylko z opowiadan słyszałam o jej chłopaku i wyobrazałam sobie ze na pewno jakis przystojny itp, a kiedy go poznałam okazało sie, ze zbyt urodziwy to on ni jest ale okazał sie na prawde baardzo sympatyczny i sa juz ze soba dlugo, dlatego wierz, ze takie zwiazki, w których jedno jest piekne, a drugie mniej maja szanse. Bycz może dla tej pięknej osoby jej partner również jest piękny, przecież kazdy ma wój gust :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko to bzdury
nie piekne co piekne tylko to co sie komu podoba :) zgadzam sie z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo mamo
zalezy w jakiej kwestii jest przecietny... jezeli chodzi o wyglad ,pewnie ze ma szanse;)i to wiekszy niż myśli... jezeli o charakter,myslenie-nie ma takiej szansy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
moim zdaniem to czy dziewczyna jest wartościowa nie ma związku z tym czy jest piękna czy "brzydka".... dla mnie wartościowa dziewczyna to taka, która ma "poukładane" w głowie, coś osiągnęła własną pracą itp. czyli jak dal mnie: przeciętny chłopak MA SZANSE na wartościową dziewczynę. Ale nasuwa mi sie pytanie: co oznacza przeciętny chłopak? pod jakim względem przeciętny? w każdym razie życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek z Krakowa
przecietny to chyba 13 - 14 cm ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekacz
Są rzeczy w urodzie które dyskwalifikują u mnie dziewczynę. Ale nie jestem aż tak wybredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dyskwalifikuje
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekacz
Np jak ma niezadbaną cere, jak jest gruba, za niska, za długi nos, ogólnie to wolę wzrokowo oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekacz
Już wyżej wyjaśniono że wszystko może się mieszać. A jak mówię gruba to nie chodzi mi o to że chcę anorektyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekacz
Już wyżej wyjaśniono że wszystko może się mieszać. A jak mówię gruba to nie chodzi mi o to że chcę anorektyczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecietny
Nie ma szans , i tak kiedys sie pusci z macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekacz
Są za chude i mają nierówno pod sufitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×