Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Polako

Czy są jeszcze na tym świecie dziewczyny, które nie patrzą na ...

Polecane posty

Gość El Polako

wygląd i wzrost? Odpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagajaca i PIEKNA
Coz, chyba jednak nie. W dzisiejszych czasach tylko tymi dwoma kryteriami nalezy sie kierowac przy wyborze partnera. Podobno przystojny i wysoki facet ma lepsze geny niz brzydki i niski, wiec majac do wyboru brzydala i przystojniaka to nalezy wybrac tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
są:) a te z kasą masz racje, znam jdna moge dac ci adres, szuka znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma już takich
wymordował je hitler podczas holocaustu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczony ludzką glupotą
Skoro wzrost jest dla ciebie wazny to jak mozesz pisac ze nie patrzysz na urode? Przeciez wzrost jest jednym z elementów urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak sie na to patrzy...dla mnie uroda to twarz, wzrost to jakas cecha budowy, jestem wyskoka 176cm nie wazna jest dla mnie twarz jako taka ale dobrze czuje sie w towarzystwie faceta mojego wzrostu badz wyzszego,ale to nie regula jesli rozwali mnie swoja osobowoscia nizszy ode mnie to nie ma bata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
swoja osobowoscia :) zatem i oczami, ustami, sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczony ludzką glupotą
A dla mnie uroda to twarz, wzrost, figura, włosy, itp. Nie wiem jak mozesz pisac ze nie patrzysz na urode a zaraz pozniej dodajesz te wstawke o wzroscie. Albo nie patrzysz na urode (i wzrost jest dla ciebie nie wazny) albo patrzysz. Zdecyduj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczony ludzką glupotą
"dobrze czuje sie w towarzystwie faceta mojego wzrostu badz wyzszego,ale to nie regula jesli rozwali mnie swoja osobowoscia nizszy ode mnie to nie ma bata..." zeby zostal moim przyjacielem, bo na wiecej to nie mialby co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
moze liczyc na milosc:) czemu na przekor moiw ze przyjazn? milosc jest, zyje:) w nas od dawna to nie przyjazn:) to milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Polako
Miłość jest dla ładnych i wysokich. Brzydcy i niscy mogą sobie o niej jedynie pomarzyć (tak samo jak Polacy o pokonaniu Niemców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Polako
Jak to się mówi (i pisze) w naszym kraju: "NIE DLA PSA KIEłBASA." niestety... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
co ty gadasz el polako wlasie ci maja milosc a ci niby tacy naj sa sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Polako
Miłość tak, ale tylko platoniczna, bez namiętności i seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
a to dlaczego?:) postraj sie aby byla milosc emocjonalna, duchowa i taka bliska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
do wymagajaca i piekna... pierdolnij sie w leb... co za idiotka... nigdy bym nie chcial kogos takiego heh... ciagnij sie !! a Ty ziomus nie lam sie - napewno jest ktos taki kto jest ci pisany w zyciu... ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co wam chodzi? napisałam co uważam! kończycie za mnie zdanie i dopowiadacie, ja inaczej pojmuje urode, jesli dla ciebie drogi autorze uroda to wzrost to domyslam sie ze masz ogromny problem...chciałam cie pocieszyc a ty na mnie najechałeś a teraz posłuchaj kochaniutki \"chuj Ci w dupe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest moj staly nick
Są:D;) Ja nie patrze na wzrost, a to z tego powodu, że nie jestem za wysokai każdy facet mi "pasuje";) nie jestem STRASZNIE niska, ale każdy prawie facet ma więcej niż 165 cm wzrostu:D Zarówno przy wysokich, jak i przy niskich dobrze się czuję:) Co do wyglądu... wygląd prawie zawsze się liczy... na początku. Potem-tylko osobowość. Wiadomo, jak kogoś lepiej się pozna, to znaczy, że nie jest może idealny z wyglądy, ale na pewno nie jest odrażający:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
jak mozna nie patrzec na wyglad??przeciez chcesz czy nie jak widzisz co cie odraza lub przeraz to nie da sie na sile, facet niemusi byc piekny ma byc czysty i zadbany a nie niechluj w nieuprasowanej koszuli bez guzikow. nie musi pachniec bossem ale wypadakoby zeby wiedzial co to mydlo i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
jak mozna nie patrzec na wyglad??przeciez chcesz czy nie jak widzisz co cie odraza lub przeraz to nie da sie na sile, facet niemusi byc piekny ma byc czysty i zadbany a nie niechluj w nieuprasowanej koszuli bez guzikow. nie musi pachniec bossem ale wypadaloby zeby wiedzial co to mydlo i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest moj staly nick
sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest moj staly nick
sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do motakini
głupota i brak kultury - tyle mozna o tobie powiedziec kochaniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest, że KAZDY bez wyjątków patrzy na wygląd w mniejszym lub większym stopniu. Dobrze tu ktoś napisał, że partner musi Ciebie pociągać a jeśli ktoś Ci się nie podoba to jakim cudem może Cie pociągać ? Ludzie MUSZA być zadbani, zawsze schludnie ubrani, pachnący a czy mają 160 cm czy 190 to już zdecydowanie mniejszy szczegół. Kierując sięwyborem partnera myślimy podświadomie ( bardziej lub mniej ) o porządaniu sexualnym. Trudno być z kimś kto na prawdę odraża swoim zaniedbaniem. Faktem jest że ci mniej zadbani mają o wiele gorzej w znalezieniu życiowego partnera. Wyjście jest jedno - niech o siebie zadbają. Miej los we własnych rękach. Tak jak człowiek musi dbać o swoje wykształcenie, o swoje wnętrze to tak samo musi zadbać o swój zewnętrzny wygląd. I dopuki zaniedbani tego nie zrozumieją będą mieć problemy ze znalezieniem partnera i będą nas zanudzać kolejnymi topicami w tym stylu. Jednym słowem - ZACZNIJMY O SIEBIE NA PRAWDE DBAC A NIE ZADRECZAC SIE OCZYWISTYMI PYTANIAMI !!! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak maja nie patzrec na wyglad i wzrost to czym twoim zdaniem maja sie kierowac? od razu charakterem swoim ich nie zaczarujesz chocby nie wiem jaki byl...liczy sie pierwsze wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki kurdupel - weź nie siej zamętu jakimiś debilnymi wypowiedziami. Przecież to nie prawda co piszesz. Nie ma takich którym nic nie pomoże. Nie przesadzaj i nie prowokuj !!! Jak masz pisać takie bzdury to nic nie pisz lepiej... Jest Boże Ciało - włóż garnitur, idź na procesję. Może jak wyjdziesz na świerze powietrze to otrzeźwiejesz i nie bedziesz pisać bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×