Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tutaj dziewczyny ekstrawertyczki?

Polecane posty

Gość gość

Sangwiniczki,nie choleryczki :) Z jakimi mezczyznami dogadujecie sie najlepiej i czujecie szczesliwe? z podobnymi do Was, czy moze tymi introwertykami ? Ogolnie powiem w psychologii są 4 temperamenty, mogą się mieszać ale jeden powinien dominować.. introwertycy (melancholik i flegmatyk), ekstrawertycy ( sangwinik i choleryk). Melancholicy to wrazliwi artysci, flegmatycy pogodni i konkretni, zwykle z tzw klasą. Sangwinicy to rozesmiane, charyzmatyczne dusze towarzystwa kochajace zycie, cholerycy to taki typ po trupach do celu ale tez sa optymistami. Obydwa typy wladcze. Ja jestem sangwinikiem i nie moge znalezc porozumienia z introwertykami. Hamuja mnie, dołują, ale widze ze ludzie wiaza sie ze soba na zasadzie przeciwienstw.. Z cholerykiem zyc sie nie da, mozna rywalizowac ale to tyle, znowu sangwinicy nie sa stali, nudzi ich rutyna, szybko zmieniaja obiekty uczuc itp. Ja nie wyobrazam sobie zakladac rodziny, no ale tez w wieku 50 lat nie bardzo wypada byc taka imprezowa panna. Wyglada na to, ze bede skazana na melancholika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem. Z jakimi mężczyznami się dogaduję? Z żadnymi. Dlatego jestem starą panną. Nie potrafię z kimś mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz, że mogą się mieszać, a jednak upraszczasz a w ogóle dlaczego/co nie wypada? to Twoje życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej lepiej jest uzupełniać się czyli związek przeciwieństw bo gdy obie osoby chcą grać pierwsze skrzypce to jest bardziej lub mniej delikatny zgrzyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem sangwiniczką, ale mam skłonności do tych introwertycznych charakterów .. ;) ogólnie pociągają mnie przeciwieństwa, czyli ktoś spokojny, zimny i stonowany. Uważam, że przeciwieństwa się przyciągają i jak ja jestem szaloną blondynką, to przyda mi się silny i opanowany facet. Dobierając sobie przyjaciół raczej przebywam z tymi spokojnymi bo ja juz jestem wystarczającym ogniem ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wiekszosc tu ekstrawertyczki sadzac po plyciznie tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiesz mi, geniuszu, co ma temperament do inteligencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś Raczej wiekszosc tu ekstrawertyczki sadzac po plyciznie tematow X Odezwała się maruda bez zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×