Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy starsze panie lubią młodych chłopców? (19lat)

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie.. Jestem 19letnim chłopaczkiem, już prawie 20'.. Chciałbym wiedzieć czy chłopcy w moim wieku mogą się podobać starszym paniom.. 25lat... 35.. Nawet 40+ ;) Bo ja właśnie mam taką fantazje że bardzo kręcą mnie starsze panie, te młode też.. Ale jak nawiązuje kontakt wzrokowy z nie daj Boże atrakcyjną 'mamusią' mam wrażenie jakbym miał eksplodować. Nie raz nawet puszczałem oczko i takie panie odwzajemniały to uśmiechem ale nie zawsze uśmiech musi oznaczać to na co liczę. Nie przedłużając pytam !!! Drogie panie czy jest sens napalać się i próbować szczęścia do pań nawet 10 lub 20lat starszych? Nasze matki Polki to piękne i boskie kobiety.. Dołaczam swoje zdjęcie hihi - https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/19667861_1371523059602562_6722838296356529804_o.jpg?oh=1efcc69d63baf8181e00b6131c3d5e1c&;oe=5A0228AB i pytanie do RÓWIEŚNIKÓW - czy Wy chłopacy też się tak podkręcacie na starsze panie? Może to głupie ale mamusia mojego koleżki zawsze mnie głaszcze i całuje po policzkach, aż mi przed nim głupio, ale tak bym ją za to schrupał........ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera linki z fb nie działają.. wstawiłem zdjęcie w ten link... http://imgur.com/a/5eoQ6 DLA ZAINTERESOWANYCH MAM :) pozdrawiam dominiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz chude nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej spróbuj na jakimś forum typu: dojrzała pozna młodego lub odwrotnie ,bo tak w realu to możesz się ośmieszyć. Są tacy chłopcy i mężczyźni ,którzy preferują takie nietypowe choć wcale nie rzadkie związki czy kontakty. Moja koleżanka jest w takim trwałym związku już wiele lat,on jest od niej młodszy o 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż... A mnie właśnie portale randkowe specjalnie nie interesują.. Na żywo spontanicznie to jest to!! :) Zdarzało się że pani mi pokazała bym sie puknął w czoło ale niektóre reagują bardzo pozytywnie i nawet ponętnie.. Takie pańcie wiedzą jak rozpalić faceta hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy bycie mama jest absolutnie wymaganym kryterium? moze byc atrakcyjna, zadbana, wesola, lecz BEZDZIETNA 40+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe oczywiście że może być, nawet lepiej ;) Mówiąc kolokwialnie mamusia mam na myśli troche starsze panie od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
autorze, dla takich pan to jest bardzo mile, gdy widza mlodego mezczyzne w pozytywny sposob reagujacego na ich wdzieki :) oznacza to dla nich, ze nadal, mimo zaawansowanego nieco wieku, sa atrakcyjne i bylyby dla kogos ponentym kaskiem do chrupniecia. na pewno bedzie im milo, gdy bedziesz sie do nich usmiechal, uraczysz mila rozmowa, podarujesz troche swej uwagi i adoracji. z checia odpowiedza tym samym :) ale badz tez swiadom faktu, ze to nie oznacza, ze tak pani bedzie chciala umowic sie z toba na igraszki lozkowe. niektore - byc moze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż.. Nie ukrywam że chciałbym zaznać pieszczot fizycznych fundowanych przez taką dojrzałą kobietę... Potrafie przez dwa dni myśleć o takiej pańci gdy mnie uraczy ponętnym spojrzeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 i mi sie podobasz :) ale j.w unikam duzo mlodszych od siebie, pdobanie to jedno a życie to drugie, z doswiadczenia wiem ze duzo mlodszy chłopak prędzej czy pozniej poszuka sobie kogos w swoim wieku albo zechce byc singlem, kiedys się spotykałam z mlodszym, mialam 26, on 19 (wygladal raczej jak mój rówieśnik) i tak sie skonczylo - po roku zdal mature, poszedl na studia, poznal nowych ludzi, poznal jakąs pannice z 1 roku a mnie olal, nigdy wiecej, teraz mnie intereusją tylko powazni faceci którzy swoje w zyciu przeżyli, na głupoty i zabawy juz nie mam ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gejowaty wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może być samotna mama z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja mlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy mlodzi szukaja tylko na seks a nie do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy mlodzi szukaja tylko na seks a nie do zwiazku x potwierdzam, szkoda czasu jeśli któraś myśli o czymś poważnym, takie rzeczy tylko w filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie. Szukam starszej kobiety do poważnego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zdarzylo zakochac w starszej, nie szukałem, tak wyszlo. No i cóż to juz tylko wspomnienia ale na zawsze będzie w moim sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gejowaty to ty jesteś, to jest zgrabna sylwetka hehe.. Racja, nie szukam poważnego związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc zapomnij o starszej kobiecie, skrzywdzisz tylko jakąś, zakocha sie a potem co ? przelecisz ją i znajdziesz sobie jakąś sikse w twoim wieku za duzo p****li z MILF-ami sie naogladales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie wydaje że takie pytanie liczą tylko na seks.. Dojrzała kobieta która owija w bawełnę? chyba że typ romantyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc zapomnij o starszej kobiecie, skrzywdzisz tylko jakąś, zakocha sie a potem co ? przelecisz ją i znajdziesz sobie jakąś sikse w twoim wieku za duzo p****li z MILF-ami sie naogladales dokładnie tak to się kończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×