Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ta pomoc jest bezinteresowna?

Polecane posty

Gość gość

Mam szansę spełnić swoje największe marzenie urodowe, ale nie jestem pewna czy ta pomoc jest na pewno bezinteresowna. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie ma za darmo, zrezygnuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacja plastyczna, powiększanie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chce Ci zasponsorowac?będziesz musiała na bank oddać w naturze...szanuj sie kobieto i daj spokój z operacjami plastycznymi..honor i godnosc są ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej. Chce mi tą operacje wykonać. Zupełnie za darmo. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć, a taka operacja kosztuje około 15 tysięcy więc nie będzie mnie chyba nigdy na to stać. Jeśli wierzyć, że to bezinteresownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz dobrze jakie ma intencje..nie kazdy jest interesowny,moze trafiłas na takiego wyjątkowego faceta...a nawet jak będzie chciał cie potem przelecieć to co ci szkodzi..cycki zostaną a tobie nie ubędzie..no chyba że facet obleśnie brzydki i stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest sprawdzonym chirurgiem? najpierw sprawdz o nim opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to akurat nie muszę się martwić. Jest to bardzo dobry chirurg plastyczny. Tylko pytanie czy to na pewno jest bezinteresowna pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie jest to aż tak zupełnie za darmo bo chciałby udostępnić u siebie w galerii zdjęcia przed i po, ale sami powiedzcie? To przecież jest nic w porównaniu ile kosztuje ta operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej operacji nie chodzi tylko o koszty ale o skutki uboczne noi bol...poczytaj w necie z czym wiaze sie taka opercja zebys pozniej nie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dobrze go znasz to ok, czemu nie? moja przyjaciółka miała kompleks bardzo małych piersi i po operacji nabrała pewności siebie i teraz jest bardziej zadowolona z siebie. tak więc, jeśli chciałabyś mieć większe to ja na twoim miejscu bym skorzystała z okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zgłębiłam bardzo dokładnie gdyż marzę o tym już od kilku lat. Wiem, że może być lepiej, ale też wiem jakie mogą być powikłania pooperacyjne. Jestem na to przygotowana i jest to świadoma decyzja. Na pewno kiedyś i tak bym zebrała na to pieniądze i to zrobiła. Nie jest to też fanaberia. Mam bardzo małe piersi, kiepsko miseczka A i chciałabym żeby po prostu piersi były wyraźnie zaznaczone, ale bez przesady. Tylko tego mi brakuje w mojej sylwetce. Taka okazja może się już nie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc to znam go średnio. Może i długo bo poznałam go jakoś w 2012 roku w okresie wakacyjnym i od tamtej pory obserwowałam jego pracę i jakiś kontakt był, ale taki trochę bliższy kontakt mam z nim dopiero od września ubiegłego roku. Jest dużo starszy i chociaż znajdujemy wspólny język do rozmów, to tak średnio go znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bierzesz pod uwagę seks z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem jeszcze dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie rzucał mi żadnych aluzji około seksualnych. Chyba, że coś przegapiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotuj się na to, że będzie oczekiwał wdzięczności. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:09 - gość dobrze gada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa cycki za darmo a wzamian wytnie Ci nerkę,uważaj bo głupich nie sieją sami się rodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo uśpi i do burdelu wywiezie,stety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie. Operacja odbędzie się w renomowanej klinice chirurgii plastycznej, a nie w garaży. Wykonana zostanie przez wykfalifikowany personel. Gdyby wyciął mi nerkę to będą ślady. Nie podejrzewałabym go o to. Miałby za dużo do stracenia. Przed taką operacją podpisuje się stosowne zgody na zabieg, narkozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej się obawiam żeby nie chciał po operacji żebym mu się odwdzięczyła w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj go wprost czy czegos wzamian oczekuje. Nie sadze, ze tak calkiem za darmo, moze chodzic mu o seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie ma nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już tutaj, że nie jest to aż tak całkiem bezinteresowne bo chciałby umieścić zdjęcia przed i po operacji w swojej galerii, ale fakt jest taki, że to jest nic w porównaniu z tym ile ta operacja kosztuje. Poza kosztami przeprowadzenia zabiegu są wliczone koszty silikonowych implantów. Nie zapytam wprost czy chce seksu, ale trochę jednak mnie to niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodziłam się jak na razie na konsultacje. Porozmawialiśmy o efektach, obejrzał mnie, wymierzył. Zaprezentował mi i dobrał silikonowe implanty. Dostałam od niego dokumenty do zapoznania się na spokojnie w domu bo w dniu operacji to są już takie emocje, że nikt tego nie czyta tylko podpisuje. Jest zgoda na operację, zgoda na znieczulenie ogólne, upoważnienie w razie czego. W tych papierach jest uwzględnione wszystko co może się stać. Bo to, że może być lepiej wie każdy, a że gorzej to niekoniecznie... Dostałam listę badań do operacji i skierowania. Badania laboratoryjne, rentgen klatki piersiowej, ekg itd. Miałabym dostać termin najwcześniej na wrzesień jak się zdecyduje. Nie wiem co zrobić. Marzę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks za 15 tys mysle ze na dzisiejszy rybek to bardO dobra oferta. Ja bym brala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nawet seksu nigdy nie uprawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firlifirli99
To przez rok będziez mu loda robiła codziennie..licząc 50zeta za raz to akurat spłacisz te 15 tysiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×