Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez sensu....

czy tak jest zawsze...???

Polecane posty

Gość bez sensu....

poznaliśmy się przez serwis randkowy, oboje jesteśmy w związkach... Naprawde było fajnie... Wspólne wypady do kafejki, na basen, na obiad... Czasem czułe pocałunki... nic więcej, chcoiaż ostatnia rozmowa zeszła równiez na temat seksu i oboje stwierdziliśmy, że chcemy... dzisiaj, po ponad tygodniu nieobecności na serwisie, wchodze tam i widze jego profil.... zmieniony... czyli dalej tam zagląda i jeśli coś w nim zmienia to znaczy, ze dalej szuka.... tak mi sie przynajmniej wydaje... czy zawsze tak jest??? kurcze.. spotkalam wczesniej z paroma facetami i nawet uważałam, że taki zawieranie znajomości jest bez sensu... i wtedy pojawił się ON, zawrócił troche w głowie i co??? znowu to bez sensu... jaki macie dosiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze on poprostu nie uwaza Cie za ta jedyna ! wiec szuka dalej , Ciebie chce jakby sprawdzic wybrubowac itp. ! tak mi sie wydaje ! ehh... ale jestes w zwiazku , on tez ! czyli jego zachowanie nie jest dziwne .... facet bawi sie kobietami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu....
wiesz... faceci, którzy bawią się kobietami nie spotykaja się niemal codziennie przez tygodnie, tylko po to, zeby wypic herbate czy sobie popływać... tak mi się przynajmniej wydaje... on jest całkiem przystojny, sympatyczny, taki uśmiechnięty wariat... i dlatego wydaje mi się to dziwne... no ale wczorajsza herbata była naszą ostatnią... ale mi szkoda... ech... czy baby zawsze mjuszą być takie głupie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczydełko
ja jestem z facetem którego poznałam przez serwis randkowy-no i jesteśmy juz ze sobą dwa lata-jest super ale moje koleżanki maja złe doświadczenia podobnie jak ty i mówią że mam szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również poznalam faceta na niecie. Nie przez profil randkowy, sama go zaczepilam na Tlenie. Po kilku miesiącach gadania spotkalismy się i nastąpilo oczarowanie. Miłość, seks, spotkania. Do czasu jak okazało się, że nie tylko ze mną się spotyka. Niestety, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznalam
swojego obecnego chłopaka na necie ,jesteśmy razem już rok ,a we wrześniu bierzemy slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu....
no tak... czyli to właściwie reguła w takich układach... to ja mam go w nosie! ubzdryngole się dzisiaj na smutno, jutro mam egzamin, to mi lepiej pójdzie! ;) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu...
moze ktos cos jeszcze dopowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaaaaaaa
sama pomysl dziewczyno - ma kogos a spotyka sie z toba, ma profil na randkach - czy to dobrze o nim świadczy? jasne ze nie!skoro jest nieuczciwy w stosunku do swojej kobiety to myslisz ze bedzie uczciwy w stosunku do ciebie, czyli laski poznanej na necie? sorki ale naiwna jestes. ale z drugiej strony widac ze i ty kogos zdradzasz wiec trafił swój na swego. ja mysle ze on po prostu nie szuka na necie związku, ale znajomosci, romansów i seksu tym bardziej ze zmienia profil, to widac zalezy mu ciągle na poznawianiu innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×