Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc3224

czy temu facetowi na nas zależy

Polecane posty

Gość gosc3224

Spotykamy się od prawie 3 miesięcy. Oboje mamy mniej więcej koło 30 lat. Początkowo twierdzil że bardzo mu się podobam, że cieszy się że mnie poznał, pisał do mnie codziennie, zaczęliśmy się spotykać. Seks był na chyba 15 randce.. i teraz mam wrażenie że wszystko sprowadza się tylko do tego. Zamiast spotykać się w różnych okolicznościach , znajomi, czasem jakieś wyjście, on ciągle proponuje tylko spotkania u siebie i to najchętniej na noc. Wczoraj go zapytałam co on z tymi spotkaniami na noc, że chciałabym żeby to nie sprowadzało się tylko do jednego, spytałam go a właściwie powiedziałam że może jemu zależy tylko na seksie ze mną. i jak to naprawdę jest między nami. Myslałam że pogadamy o nas, ale on kompletnie się zacioł, wręcz zamknął w sobie i był zły na mnie. Bardzo się obraził. Nie odzywa się teraz do mnie. Był nawet nieprzyjemny, nie dotknął mnie nawet i nie chciał pocałować. I zapytałam go wprost czy zależy mu na nas. Nie odpowiedział na to pytanie. Czuje się źle z tym wszystkim. Mam wrażenie że to koniec, że faktycznie zależało mu tylko na jednym i teraz przyparty do muru zakończy wszystko co było między nami. A niby był to związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie, zależy mu tylko na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3224
:-( czy może się ktoś wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykacie się niecałe 3 miesiące i już oczekujesz "poważnych deklaracji" odnośnie "poważnego związku"? Ręce mi opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy tylko na seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój błąd z seksem powinno się czekać z minimum 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3224
nie oczekiwałam poważnych deklaracji jedynie chciałam się upewnić czy zależy mu na nas? I może niepotrzebnie powuedzialam ze chyba mu zależy na tym głównie, on się wkurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonie powiedziałem o małżeństwie szybko już po 3 miesiącach ,nie ma reguły. Co prawda seks był prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałem . Czytałem tylko tytuł w formie zapytania i odpowiadam jesli dałaś mu poroochać chociaż raz na dobę to zostanie z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, chcesz zobaczyć tę sytucję szerzej i konkretniej , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×