Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ma prawo udać się?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam niesamowitą dziewczynę. Jesteśmy razem 4 lata. Mam 28 lat i chce wziąć z nią ślub. Tyle, że ona nie chce ślubu. Ma 22 lata, studiuje, mieszka godzine drogi ode mnie. Kupiłem pierścionek, zabrałem na romantyczny spacer nad jezioro, a ona powiedziała ,,nie". Nie wiem co mam zrobić. Na rozmowę o dziecku też zareagowała na nie, a ponoć bardzo jej lubi. Druga sprawa miałem ogromną nadzieję, że wróci do rodzinnego miasta, ale powiedziała, że nie ma takiego zamiaru, bo tam dobrze płatnej pracy nie znajdzie. Nie mam studiów, pracuje i to chyba był mój błąd, bo ona chce iść w świat, a ja wolę mieć stałą pracę. Jak wybrnąć z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie mogłem jej zdobyć. Miała 18 lat. W końcu tak ją oczarowałem że zostaliśmy parą. Przeżyła ze mną swój pierwszy raz. W tamtym roku chciała odejść, ale udało mi się pokonać nasz kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuyu ci się udało, tymczasowy jesteś przeznaczony do zostawienia :-D ...tylko wpadka mogłaby jeszcze coś namieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała, że jeszcze nie jest gotowa na taki krok, ale normalnie rozmawiamy ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem traktuje Cie rezerwowo. Jak jej sie trafi ktos lepszy s*******i. Zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy traktując mnie rezerwowo była by ze mną tyle lat? Od jakiegoś czasu jest coraz bardziej smutna, przygaszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duża różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ewentualna ciąża może namieszać to może muszę iść w tę strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem gotowy na dziecko i mógłbym wziąć odpowiedzialność. Jedyny problem to taki że ona bardzo pilnuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepotrzebnie ja szturchnąłes potrenowała sobie z tobą teraz przystąpi do bicia rekordów życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona miała wcześniej chłopaka ale rozwaliłem ten związek. Długo nie była gotowa na pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale teraz jest codziennie gotowa na pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarnowałeś dziewuche. weź ją dzieś na wieś zabierz najlepiej niech to bedzie jakas wieś w tybecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo zacznie c****ertolic o wewnetrznym rozwoju ubogacaniu sie doświadczeniami poznawaniu nowych ludzi i poczuciu, że ja krepujesz i ograniczasz jako człowieka kobiete tonego halika i elżbiete dzikowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah następny k***a frajer hahaha ma z Ciebie profity j****a lamo i tyle. S********j z tym ślubem chce twój hajs- to jest jej podejście. I słusznie. Nara twoja stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy ona za Ciebie wyjdzie, czy bedziecie razem co ona myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz do żadnej sofii to w c***j drogi zajepią ci cene za znaczki jak za transport kontenerowcem przez biegun północny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym sofia to madrość ochajtali ja z masonami a ci maja własne pomysły na jej rozwój osobisty;) co prawda prędzej wpadniesz w śline z własnym łokciem niż usłyszysz prawde od masona ale śmiem przypuszczać, że im sie mocno kojarzy madrosć z hahmynctwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zamierzam ja od nich uwolnic. jestem nieźle napalony ale nie bede jej trzymał w złotej klatce. niech se dziewucha robi co chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą oni chyba tez maja jej dosyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzaby puścic to całe towarzystwo przez jakąs pustynie zaczeli by oszczędzać wode sodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie tabory zrabowanego złota i tabuny niewolnic na postronku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bez paniki panowie bede szedł przodem i rzucał wam troche cienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×