Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy umówiłybyście się z mężczyzną,który nie mówi r ?

Polecane posty

Gość gość

Witam moją wadą mowy jest to że nie wymawiam r.Bardzo mi to przeszkadza w szczególności że niektórzy ludzie w ogóle nie rozumieją o co mi chodzi. 1.Czy związałybyście się dziewczyny z kimś takim? 2.Czy nie przeszkadzałoby wam to ,że niekiedy nie rozumiecie to co ktoś taki do was mówi? 3.Czy nie byłoby wam wstyd przed znajomymi ,rodzicami itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę wstyd, bo logopeda może dużo pomóc, no ale jeśli tobie nie chce się ćwiczyć, to znaczy, że leniwy jesteś. I nie o r ale o lenistwo tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki lenifel jesteś a nie mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku to śmieszne, później trochę w*****a, ale na końcu już się na to uwagi nie zwraca... nie wiem gdzie tu wstyd :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzyn TŻa ma taką wadę, a w jego nazwisku jest litera R (wypowiada ją jak Ł ), pokładałam się ze śmiechu słysząc historię o tym jak legitymowała go policja gdy nie miał przy sobie dokumentów :-D PS ma już żonę, więc wada wymowy nie stanowi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz ma ta wadę, w dodatku ma R w imieniu i nazwisku. Na początku jak go poznałam nie zawsze rozumiałam, co mówi, zwracalam na to uwage, zwlaszcza ze jestem z wyksztakcenia logopeda i trochę mnie to draznilo. Teraz po latach rozumiem go bez problemu i nie zwracam na to uwagi. Mówiłam mu kiedyś co może robić, żeby się pozbyć się wady, ale on ma to gdzieś, wiec ja też, jego sprawa. Ja będę tylko pilnować, żeby dziecko tego po nim nie przejęło, na szczęście dam sobie z tym radę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale problem... o ile nie mówisz łoweł to co to za różnica. Ja mam 30 lat, mam "francuskie r" i tyle. Nie narzekam na brak zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Nie, bo kojarzyłby mi się z Tuskiem 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty umówiłbyś się z łądną laską 9/10, gdyby nie mówiła R? Ja nie miałbym z tym problemu. Ale wgl nie mówisz, czy gorzej wymawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×