Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy utrzymujecie kontakt z toksycznymi znajomymi?

Polecane posty

Gość gość

tzn sporadyczne kontakty, np jeśli okazuje się że jakiś wasz znajomy jest toksyczny, np bywa krytyczny ocenia strofuje tylko by podbudować swoje ego, i robi to co jakiś czas, czy utrzymujecie z kimś takim kontakt ograniczacie, czy może całkowicie zrywacie kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą, która właśnie się tak zachowuje czasem lubię jej towarzsytwo np poplotkować o głupotach, ale czasem doprowadza mnie do szału. Bywa zazdrosna złośliwa, i nigdy nie wiem, czy mowi coś szczerze, czy próbuje mnie wrzucić na jakąś minę. Np ostatnio powiedziałam jej o moich planach zawodowych to stwierdziła, ze jestem głupia i pełno krytycznych uwag pod moim adresem. Ja wróciłam do domu jak zbity pies a ona wyrażnie była zadowolona, tym, że mogła się dowartościować. Minęło trochę czasu z 3 tygodnie a ona znów odezwała się zastanawiam czy jest sens odpowiadać, czy wogóle dać sobie spokój z ta znjaomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takich znajomych paru, a raczej miałam. Byłam pełna energii a jak napisali .. to bum! Nie miałam na nic siły, ich towarzystwo mnie denerwowalo, nawet mój partner tak na mnie działał i zakończyłam to, każde spotkanie to bylo max godzina bo nie wytrzymywalam i szukalam pretekstu żeby już iść do domu, pouczali mnie albo byli denerwujący swoją beztroska, obgadywali każdego. Zakonczylam te znajomości i jest mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to gdy to są wydawałoby się najbliżsi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×