Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On_Krakow

Czy w Krakowie sa jeszcze fajne dziewczyny...?

Polecane posty

Gość On_Krakow

Jak w temacie. A fajnosc z mojego punktu widzenia to: - inteligencja - aktynowsc zyciowa (cos robi w zyciu, ma jakas dziedzine w ktore jest dobra- i zrozumie, ze ja rowniez jestem ambitny i staram sie aby cos osiagnac) - uroda na poziomie cieszacej oko (acz nie jest najwazniejsza) - mily charakter - wiek okolo 25 lat :) (sam tyle mam) Jesli nie ma - to czemu? A jesl sa - to gdzie je znalezc? Jak je poznac? (zastanawiam sie czy by knajp & klubow sobie nie darowac, nie wiem czy tam przesiaduja takie o jakie mi chodzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna krakowianka
jaka szkoda.... spełniam wszystkie kryteria poza wiekiem. Jestem niestety 30 letnią staruszką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_Krakow
no i nie dodalem kryterium - wolna :) Nie wiem czy ten warunek spelniasz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do jakiegos pubu mozesz sie przejśc :-) tylko nie do zadnej szpanerskiej dyskoteki, gdzie siedzą w szczególności wytipsowane małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_Krakow
Devils_Doll - zastanawiam sie nad przejscie do pubu... tylko co dalej? Chodzic od sotlika do stolika? Pare osob mi radzilo "przejdz sie do pubu, przejdz sie do pubu" - a jednoczesnie nie znam nikogo, kto naprawde poznalby swoja dziewczyne w pubie, zawsze jakos to sie dzialo... w zyciu. A kiedy sie obudzilem po studiach jako singiel - to okazalo sie ze "w zyciu" to wokol mnie sami zajeci, a niekotrzy to nawet zaobraczkowami (jest tez troche zapierscionkozareczynowanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filuterrrna
a ja za mloda chyba hihi 20 mam latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxazria
tobie tez sie zdarzy "w zyciu" wlasnie, trzeba miec tylko czy otawrte. Krakow to magiczne miasto, poznalam tu mojego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umów się ze znajmomym/znajomą (zawsze raźniej) znajomości zawierane w pubie zazwyczaj są spontaniczne i naturalne. ja akurat swoja sympatie poznałam na sympatii onetowskiej i tak już 4 lata razem. A kiedys wydawało mi się, że ciężko poznać \"normalną\" osobe na tego typu portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek28
Jakos nie mialem szczescia do Krakowa, mieszkalem tam i pracowalem chwile po studiach, ale nie poznalem zadnej "fajnej" dziewczyny. Teraz wyjechalem na stale za granice (Berlin), no i tu dopiero poznalem pewna mila Belgijke :) Juz rok jestesmy razem. On_Krakow, Nie wiem jak Ci doradzic, bo mnie sie w sumie wlasnie w Krakowie nie udalo... Moze ktos z Krakowa bardziej kompetentny bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_Krakow
Robilem sobie ostatnio cos na ksztalt audytu knajp krakowskich. Gdzie sie wybrac? Gdzie kogos fajnego poznac? Kluby-kluby (te wszystkie Prozaki, Bledne Kola, Boom Bar Rushe, Carpe) - chyba odpadaja. Szane ze spotkam kogos o kogo mi chodzi - male. Jaszczury tez sie upodobnily do klubow-klubow, poza tym tam jest okropnie glosno i nie da sie porozmawiac. Moze Kazimierz? Alchemia - turysci Le Scandale - zblazowane towarzystwo Drukarnia - zamknieta Nie kojarze zbyt wielu miejsc gdzie moglbym poznac po prostu fajna dziewczyna (w mysl mojego rozumienia "fajnosci")... Moze Baraka? Moze jeszcze cos innego? Co doradzicie, Krakuski i Krakowianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego \"pana\" poznałam właśnie w pubie-dyskotece, bo w sumie to ciężko określić to miejsce... wtedy przeżywało ono swoje 5 minut i przychodzili tam naprawdę fajni ludzie-teraz jest lipa...4 lata balowaliśmy obok siebie w tej samej knajpce aż w końcu przyszedł moment i...nastąpił happy end...każde miejsce może być tym magicznym, tam gdzie się najmniej spodziewasz możesz JĄ poznać...ja też nie wierzyłam że disco jest tym miejscem a jednak wyjątki są! uszy do góry, w K-wie jest tyle fajnych studentek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lokal to \"Piwnica pod ogródkiem\" na Jagiellońskiej ale tak jak pisałam to miejsce nie ma juz tego klimatu co 4-5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_Krakow
"Pod ogrodkiem" znam i kojarze - wlansnie z tych "staych dobrych czasow":) A jest w Krakowie jakis po prostu pub gdzie samotni chodza? Hihi, a moze zorganizujemy jakies spotkanie samotnych z kafeteria.pl :) Wyjdzmy zza kompow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Eyes
jesli chcesz poznac "normalna" dziewczyne to wybierz sie na impreze do klubow studenckich, np na miasteczko do Klubu Studio, do Arki (dziesiaj jest tam impreza) i na pewno kogos poznasz:) badz mily, usmiechniety, nie napastuj dziewczyn to predzej czy pozniej spotkasz ta jedyna;) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Eyes
jeszcze jest Zaczek, Rotunda, mase jest tam dziewczyn nie-z-krakowa, czyli pozbawionych sztucznosci i tipsow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_Krakow
Hmmm, ja juz jestem po studiach... I nie szukam typowej studentki-studentki, chodzacej do studentkich klubow i na studenckie imprezy. Jesli juz studentka - to ostatniego roku, i naprawde aktywna zawodowo/naukowo. Albo - absolwentka, a takie w studenckich klubach (jak Studio) przeciez nie bywaja... Stad moj dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Eyes
ja jestem absolwentka ale i tak chodze, bo wiem ze dobrze sie tam pobawie:) nie wiesz kogo mozesz spotkac wiec z gory nie zakaldaj porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Eyes
w takim razie szukaj w pracy, zapisz sie na kurs jezykowy, na podyplomowke, alebo po prostu nie szukaj i samo cie znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna krakowianka
Autorze - jestem wolna i słowo daję, pasuję idealnie, tylko ten mój nieszczęsny wiek (choć nie wyglądam na tyle....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Rusznikarskiej
mieszkają dwie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_Krakow
krakowianko - "staruszko" wszystko weryfilkuje sie "w praniu"... wiec napisz na priv: vizer5gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna krakowianka
Amancie - okrągła 30-tka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna krakowianka
Amancie - poczytałam sobie Twoje wymagania i powiem Ci, że imię pasuje, znak zodiaku też, tylko, że dla Ciebie z kolei jestem za młoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×