Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laydee Lagerfeld

czy Waszym zdaniem potrzebni są styliści?

Polecane posty

Kochani chciałabym uzyskac Wasza opinie na temat czy styliści sa potrzebni dla ludzi tzw zwykłych, zyjących szybko, nie mających czasu niekiedy popracowac nad swoim wyglądem lub poprostu chcących sie dowiedziec co do ich wyglądu czy sylwetki najlepiej by pasowało. Ja studiuje teraz projektowanie ubioru i wiąże się to tez ze stylizacją. Ale mam coś takiego co kazało mi wybrać ta profesja bo uwielbiam upiększac ludzi ale nie upiększac sensie obraźliwym ze ktos jest brzydki i chce go zmienic pod siebie, absolutnie nie! Ale obserwuje niektórych ludzi, którzy czasem nie mają kompletnie gustu lub nie za bardzo wiedza co im pasuje, a co nie. Jakie ciuchy powinni szukac jakie fasony żeby podkreslić swoją urode w naturalny sposób, bo chyba to jest najważniejsze prawda? I to aby kobieta dobrze sie czuła we wsłanym ciele i z własnym wyglądem. Dlatego chciałabym własnie spytac Was czy potrzebni sa tacy ludzie którzy w pewien sposób SPRÓBOWALI BY WAS NAKIEROWAC na pewien pomysł co do własnego kreowania sowjego wyglądu. Czy np mielibyście ochotę udać sie do takiej osoby po porade, żeby pomogła Wam nie co odświezyc garderobe doradzic co pasuje do Waszego typu urody, i najlepiej to ocenic. To samo sie tyczy fryzur czy makijazu. Osobiscie ja jak chodziłam do fryzjerki żadko byłam zadowolona z jej pomyslów, dopiero sama musiałam sie nagłowić zeby dobrze w jakiejs fryzurce wyglądac, a kombinowac ze swoim wyglądem lubie. Ale nie chodzi tylko o włosy ale ogólnie całkoształt. :) więc licze na Wasze wypowiedzi i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak, oddalabym się do obróbki bardzo chetnie :) ale na razie brak kaski mnie stopuje uważam ze masz bardzo duże szanse wyżyć w przyszłości z zawodu, który wybrałaś- powodzenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jeszcze studiuje ale jak chcesz to moge CI na maila udzielic prywatnie kilku rad hehehe , a wiem jak to jest jak jeszcze sie nie pracuje i kaski nie ma;))) ale po znajomosci... hehehe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ech na maila to raczej nie da rady potrzebuje zdecydowanej osoby ktora weszłaby do mojej szafy, zdecydowanie wywalila hodowane tam szmatki (samej brak mi do konca odwagi (?!) na taki krok- jakoś tak mi głupio żal), a nastepnie udałaby się ze mna na zakupy bo ja tak strasznie nie nawidze cos sobie kupowac- wyjątek stanowią rzeczy w których odpowiednio wczesniej sie zakocham ;) jak widać na maila to raczej kiepsko by nam poszło ale dziekuję moze za jakiś czas- mam nadzieję że juz niedługo- przyjmiesz zaproszenie ;) a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z okolic Krakowa:) Ale moze kiedys sie uda hehehe ja sama po zakupach nie lubie chodzic bo cięzko obiektywnie na siebie spojrzec a kiedys tez miałam taki problem ze kupowałam co mi sie spodobało a potem wieki lezało w szafie ale teraz to zmieniłam i wreszcie moje rzeczy nie lezą na półce tylko po to zeby zajmowały miejsce;) po za tym zawsze je mozna przerobic na zupełnie nowy ciuszek a miec cos orginalnego jest nawet czasem leprze, choc nie powiem bo nowe ciuchy zawsze sprawiają kupe radochy hehe pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że takie osoby są bardzo potrzebne. Opinia kogoś spoza naszego kręgu rodziny i znajomych jest bardzo pomocna. Taka osoba oceniająca nas obiektywnie może pomóc w doborze stroju i fryzury. Chętnie dałabym się tak \"obrobić\" bo czasem kupuje coś w czym wygladam okropmnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaa
stylisci są potrzebni tylko licz sie z tym, ze ludzie nie mają kasy. a zapłacic trzeba styliscie no i oczywisice miec pozniej w cholere kasy zeby kupic to co doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem uważacie ze np taki kompleks kosmetyczny typu fryzjer kosmetyczka manicurzystka powinien by c tez poszerzony o porady stylisty czy np jako osobne całkiem działające zaplecze z którego mozna sie udac po porade i dopiero wtedy z ich pomoca isc np do fryzjera czy wizażystki???? W Polsce jest bardzo mało takich osób które mogłyby faktycznie profesjonalnie cos doradzic bo prócz wykształcenia trzeba miec tez tzw\"nosa\" nie wystarczy sama wiedza teoretyczna bo jak to sie mówi zdarzają sie wyjątki od reguły;p;p pozdrowionka i jesli robie jakies blędy to przepraszam ale pisze szybko i nie mam liter na klawiaturze starły sie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z okolic Katowic wiec jak tylko odzyskam oddech finansowy zapraszam na renowacje szaf może przy jakimś winku :>? lubie takie eksperymenty (ech ostatnio wybrałam się do rewelacyjnego fryzjera miał pomysł i nie bał sie go zrealizować hihihi podobało mi sie jego pytanko na początku wizyty: \"a może być hard core?\" dodam że mało ludzi mnie rozpoznało, a i jak po raz pierwszy jestem zadowolona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
uwazam ze tak o ile maja dobry gust...moga przeciez w wygladzie wiele dobrego zmienic....:)sama sie intersuje stylizacja i projektowaniem mody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac ja sama chciala bym aby odwiedzala mnie stylista a najlepiej to zeby ze mna zamieszkala hehe:D:D fajnie by bylo wygladac naprawde super :) taka mala metamorfoza by sie przydala tym bardziej ze sama gubie sie w tym co nosic a co nie i jakie ciuchy kupowac wygodne czy elegancje ect :(????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XOXO bywam czasem w bielsku a z bielska do katowic niedaleko wiec nie ma sprawy kiedy mozemy sie umówic na renowacje szafy hehehe a co do pozostałych dziewczyn tez moge Wam udzielic porad i ciesze sie bardzo ze uwazacie ze taki stylista jest jednak potrzebny pozdorwionka dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię oglądać w tv programy typu metamorfozy, akle traktuję je raczej z przymrużeniem oka. Z reguły efekt końcowy pracy sztabu stylistów wcale mi sie nie podoba, jest taki nierzeczywsty, nieprzystający do normalnego życia, pracy. Sama jestem ciekawa, co ja usłyszałabym na swój temat od takich profesjonalistów, ale niczego narzucić bym sobie nie dała, chyba sama znalazłam swój styl i wiem, w czym sie czuję dobrze, a co ewidentnie do mnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ogladam te programy i wcale mnie nie oszałamiają. Np na clubie sa dwa takie jeden jest strażnicy mody ten to kompletne dno, zdarza sie że czasem nawet coś fajnego zrobią ale stylistka która tam była generalnie ubierała tych ludzi ze ja osobiscie nawet bym tych ciuchów nie włozyła co dopiero polecać je ludziom, ale drugi tez jest nie pamietam tytuły też stylistka doradza z szafy wcyiąga ciuchy i daje nowe w zamian jak ktoś wyrzuci te stare i tu musze przynac ze efekt końcowy jest bardzo fajny. TO nie jest kwestia zeby wyrzucić wszystko z szafy tylko do tego co sie ma dokupic np coś co niekoniecznie kosztuje majątek ale jest niezbędne zeby odswiezyc garderobe. A co dp powyższego pytania styl elegancki czy sportowy ja myślę że to kwestoa tego: 1. Podstawa czy dobrze czujesz się w danym stylu garderoby 2. Czy ten styl pasuje do twojego typu sylwetki Przykład mnie np razi to jak sa dziewczyny, które maja bardzo ale to bardzo chude nogi i np chcąc byc modnymi kupuja super obcisłe dzinsy? No na zdrowy rozsądek jak to wygląda tu dziewczyna ładna jakos to wygląda a od pasa w dół dwa szczudła. Ciuchy jest dlatego taki wybór żeby tuszowac pewne mankamety, a najgorzej juz jak ktos zdaje sobie z tego sprawe ale nadal tak robi. Mysle że wielu z Was się zdarzyło że patrzyłyscie nie raz na dziewczyne na ulicy i pomyślały \"Boże co to w ogóle jest\". 3. zasada to tez odpoeidnia okazja na odpwiednie wyjscie. Dobrze jest miec duzo ciuchów uniwersalnych, czyli mozna łaczyc style sportowe eleganckie, na wyjscie na impreze, do pracy. Nie dzielic na poszczególne kategorie głowna kwestoa to dobre połaczenie ubrań nie tylko kolorytycznie ale także fasonowo i najważniejsza sprawa DODATKI! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacky 20
mądre sowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdecydowanie na nie
moim zdaiem styliści nie są do niczego potrzebni, bo oni nie powiedzą w czym tobie jest dobrze tylko co jest "tredny' bez względu na to czy ty dobrze w tym wyglądasz czy nie a przede wszystkim bez względu na to czy dobrze się w tym czujesz. poza tym każdy powinien znaleźć swój własny styl i nikt nie będzie ci mówił w co masz sie ubrać, bo tak na prawde najlepiej wygląda się w ciuchach, w których się najlepiej czujesz, żeby nie wiem jak elegancki czy tredny ciuch - jak sie źle w nim czujesz to tak samo wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laydee Lagerfel
Niekoniecznie ale zwaz na to, że wielu stylistów robi to dla kasy a nie z powołania, bo kazdy że tak powiem ma to powołanie lub nie i tak samo ma do tego dryg lub robi to z musu bo tak mu wygodnie. Nie kwestionuje Twojego twoerdzenia nie bede Cie przekonywać ze nie masz racji,ale to Twoje zdanie. A to nie polega na tym ze stylista Ci wmusi co masz nosic tylko Ci moze zasugerować a czy sie dostosujesz czy zaczerpniesz z tego jakąs inspiracje dla siebie to juz Twoja sprawia pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka-owaka-owieczka
sa potrzebni ale nie takie oszołomy jak na tvn style-bezguscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie tak
samam chetnie bym sie wybrala to stylistki tylko brak mi kasy i na zmiany i na styliste ale moze kiedys Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka 1222222
ide tam jutro to sie okaże co wymodzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×