Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy wg was uznać to za zachętę, czy za ostrzeżenie?

Polecane posty

Kiedy dojechałem do miasta Perłowej Królewny, pierwsze co, poszedłem do kasy, kupić bilet powrotny. Okazało się, że za kasą siedzi znajoma Perłowej Królewny, z facebooka. Powiedziałem jej, gdzie chcę bilet, a ona jeszcze się mnie spytała, gdzie chcę miejsce (przy drzwiach, czy przy oknie). Powiedziałem jej, że obojętnie, natomiast ona zaczęła nalegać, żebym na coś się zdecydował. Wtedy, na odczepnego powiedziałem, że chcę przy oknie,wziąłem bilet i poszedłem dalej. Gdy wysiadłem z dworca, uderzyły mnie rześkość powietrza i mewy latające nad ulicami . Szedłem tam, gdzie zamówiłem nocleg, na jednej z głównych alei żebrało trochę cygańskiego dziadostwa (pomyślałem sobie: "nawet tu się przypałętali")... Idę do domu z pokojami do wynajęcia, a okazało się, że na kasie siedzi znajomy PK. Był tak miły,że gdy chciałem mu zapłacić za nocleg z góry, kasy nie przyjął. Powiedział,że przyjmie kasę, jak zwrócę kluczyk i tak też zrobił. W międzyczasie szybko przeszedł ze mną na "ty"... Po tym, jak się rozsiadłem w pokoju, poszedłem na małą misję. Tzn zweryfikować pewne dane,które udało mi się wcześniej uzyskać "pośrednimi kanałami"... Po drodze zaschło mi w gardle. Więc wszedłem do miejscowego fresha sobie kupić coś do picia. Okazało się,że za kasą stoi kolejna koleżanka Perłowej Królewny. Gdy mnie skasowała się uśmiechnęła i się spytała, czy może być "grosza winna". Ja z surowym,saskim wyrazem twarzy się zgodziłem... Co o tym myśleć? Czy to znak od Jahwe, że w mieście Perłowej Królewny wszystko mi sprzyja, czy znak, że na każdym kroku noga może mi się powinąć....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu - Póki nie usłyszę Tego od Niej,tylko takich antyautorytetów, jak Ty, będę w to brnął...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równie dobrze możesz twierdzić, że Kopernik była kobietą.... Zajmij się swoim bohaterem taniej opowieści pod tytułem "brunet"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikuMikuu - Ktoś, kto się kisi na kafe latami i pociska jakieś wymiociny o brunetach, ma wiedzieć lepiej ode mnie, jak jest naprawdę. Śmiech na sali... Co, jak co, ale na twoim miejscu przynajmniej zaoszczędziłbym sobie wstydu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po primo jeżdżę, nie latam,po secundo, we wrześniu był I raz, kiedy wyszedłem z inicjatywą. Więc od września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdecydowanie znak. wiedzieli, że przyjedziesz. obserwują każdy Twój krok. ten gość z recepcji ma zapasowy klucz do Twojego pokoju. UWAŻAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota wp - Nie mogli wiedzieć, bo wszystkie miejsca wybrałem przypadkowo. Nocleg jeszcze wybrałem z Wrocławia,przez telefon. Aha, jeszcze była czwarta (być może znajoma), kiedy poszedłem do baru szybkiej obsługi coś zjeść, stała przy kasie... To dziwne, ale o ile się nie mylę, większość koleżanek Perłowej Królewny pracuje na kasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×