Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednasobie

czy zaczynac zwiazek z 10 lat starszym facetem

Polecane posty

Gość takajednasobie

ja 5 on 35 ttylko tak nie oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobie_
oczywiscie ja 25 on 35 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotność kopie mnie w tyłek
jak najbardziej! znam 3 takie pary i układa im się znakomicie! nie zastanawiaj się hahah no jedyny minus to to, że 40-latka poszła by sobie na jakiś dancing.. a 50-latek już nie za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
a ja 18... on 27.. eh.. zastanawiam sie czy to ma sens.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
on w ogole nie daje mi kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobie
tak nie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jest 8 lat starszy ode mnie...ja mam 24 on 32...z zadnym innym nie bylo mi tak dobrze jak z nim...swietnie sie dogadujemy i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
ktos sie podszywa pode mnie.......;// nie wiem czy ma sens..czy bedziemy potrafili sie zlapac na tych samych plaszczyznach.. zainteresowaniach.. hmm ja dopiero co zaczynam zyc... a on. heh juz napewno wiele przeszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w zwiazku z facetem, a wlasciwie z mezczyzna starszym ode mnie 9 lat, miesiacami liczac prawie 10 lat i pomimo tego, ze jest po przejsciach, uklada nam sie(jak do tej pory, odpukac;) calkiem niezle. mam 25 lat i jestesmy razem prawie 4 miesiace a znamy sie prawie rok.jakj narazie jest to moj najpowazniejszy zwiazek i podejrzewam ze to juz tak zostanie:))) mieszkamy razem i powiem ci wszystko zalezy od tego, jak dojrzala jeste i jak on ciebie traktuje. jesli razem swietnie sie czujecie, roznica wieku nie powinna byc problemem.ja zycze wam z calego serca powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w zwiazku z facetem, a wlasciwie z mezczyzna starszym ode mnie 9 lat, miesiacami liczac prawie 10 lat i pomimo tego, ze jest po przejsciach, uklada nam sie(jak do tej pory, odpukac;) calkiem niezle. mam 25 lat i jestesmy razem prawie 4 miesiace a znamy sie prawie rok.jakj narazie jest to moj najpowazniejszy zwiazek i podejrzewam ze to juz tak zostanie:))) mieszkamy razem i powiem ci wszystko zalezy od tego, jak dojrzala jeste i jak on ciebie traktuje. jesli razem swietnie sie czujecie, roznica wieku nie powinna byc problemem.ja zycze wam z calego serca powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
jeb - tez tak po czesci msyle. i nie wiem czy sie zwiazac.... niby te sie dobrze dogadujemy..ale roznica mi nie pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaaaaag
raczej nie , zbyt mlodzi jesteście oboje,gdybys ty miala35 a on 45, to wtedy dawalabym wam duże szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobie
czyli jak narazie tylko jedno NIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
ja :) nie no spoko . chetnie przeczytam wszystkie komentarze :) on tez.. ma obawy... hmm.. co innego by bylo gdybym byla pewna.. to nie mialo by znaczenia.... a tak to chyba narazie pozostanie przyjazn a byc moze oczekuje tylko sexu tez taka opcja moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
bo nie znamy sie dlugo.. narazie.. sa spotkania..ale wiadomo predzej czy pozniej an cos trzeba sie zdecydowac, byc moze szuka stablizacji , ja narazie napewno nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjaj
Ja bylam ze starszym o 9 lat i nie widze przeszkod. Akurat roznica wieku nie ma tu nic do rzeczy, raczej to jak sie dogadujecie razem i to na kazdej plaszczyznie. :classic_cool: Choc fakt faktem, u mnie dlugoterminowa inwestycja zamienila sie w krotkoterminowy niewupal. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
hmm autorko nie wiem.. mysle ze mozecie sprobowac.. bo oboje jestescie juz w wieku bardziej :) taki m dojrzalym niz ja ... i moj kolega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjaj
* niewypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
hm oczywiscie, chociaz wiadmo to zalezy od roznych czynnikow :) jesli jest prawdziwa milosc to sie nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuj, przecież nic nie tracisz a ja facet zacznie sie sypać za parę lat to zmienisz na mlodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuchna
hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z kolesiem
starszym o 14 lat...tez przeszkod nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 35 lat same miodzio
Miło sie przytulić porozmawiac ,ale za 10-15 lat ta róznica bedzie Cie drażnic . Faceci szybciej sie stzreja psychicznie staja sie domatorami ,śpia odpoczywaja duza jedza i pija . Wtedy zapragniesz młodziaka . A i starzy faceci brzydko pachna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 35 lat same miodzio
a i jeszcze jedno tacy po 30 -stce maja mocno zjechane z godzin. Do tej pory nikt sie nie trafił to i sie nie trafi . Szukaja w tych duzo młodszych te stare nie ida na takich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mówię
Annucha bierz 26 on 36 a jak 27 on 37 i potem 30 on 40 :) Ja mysle, ze skarb miec faceta co lubi spacery itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol...ina
wiecie ja jestem z mezczyzna starszym 12 lat ja mam 22 o 34:) jestesmy razem 3 lata ponad.. miszkamy od 2:) jest ok..najwazniejsze to sie rozumiec..reszta sie nie lixczy..a juz na pewno to co inni powiedza... mi troszke podciagna...a on itak na tyle nie wyglada...takze:):) zycze powodzenai..i nie spisuj go na straty...od razu:) daj szanse..moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllu
oby tak dalej:) zycze wam dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze się zastanawiam
tu ostatnio jedna pisala, że ma męża starszego o 40 lat. I nie widziała w tym nic dziwnego. Przy niej 10 lat to równieśnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to wazne
zrezygnowalam.. hmm ja mam dopiero 18.. on wiadomo 31.. powiedzialam wprost nie szukam stalego zwiazku , a wiadomo pozneij po dluzszej znajomosci bede sie musiala zdecydowac.. on powiedzial ze heh.. nei szuka tylko stablizacji..ale zabawy.... itp itd.. hmm oj... ja za 9 lat bede miec 27.. on 40.... bysmy mieli dziecko.. taka roznica..w pogladach...... w wychowywaniu go. Ahh.. niby poznaje duzo dziewczyn , niby taki wspanialy, powiedzial bedziesz zalowac.. ja mysle czego? jak taki wspanialy to czemu nie jest zajety a szuka dalej dziewczyny?! albo znalazl taka mloda... hmmm rozumiem jeszcze te 5 letnia roznice.. miedzy mna a facetem.... ale ponad 10... e nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×