Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zadbany 40latek ma szanse na zgrabna dziewczyne ponizej 30rż?

Polecane posty

Gość gość

jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz szanse kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie, przecież 10-12 lat różnicy, to nie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zgrabnej dwudziestolatce facet po 40? Zaraz będzie miał 50, a ona wciąż będzie w sile wieku? Po co jej drugi tatuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, mówimy o różnicy max 12 lat.. większej sam nie preferuję przypominam, że zakładamy, że ten 40-latek jest aktywnym sportowo facetem, zadbanym, więc potencja, jak i inne funkcje potrzebne w życiu codziennym prawdopodobnie pozostaną jeszcze długo w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 29 l. szanse masz,niektóre lubią starszych panów tylko jest wymóg 1-extra fura 2-niezła chata + kucharka+ sprzątaczka 3-dobre zarobki 4-nienaganny wygląd Jak spełniasz powyższe wymagania to masz szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to wszystko oprócz kucharki i sprzątaczki a, no i nie mam dzieci, a chciałbym mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansę masz zawsze i wcale nie musisz wyglądac jak z okładki. Wystarczy że zaiskrzy. Ja to przeżyłam! Ja lat 30, ładna, on lat 45, przeciętny. A jednak sie zakochalam. Teraz potwornie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@17:37 nie wierzę prawiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szansę masz zawsze i wcale nie musisz wyglądac jak z okładki. Wystarczy że zaiskrzy. Ja to przeżyłam! Ja lat 30, ładna, on lat 45, przeciętny. A jednak sie zakochalam. Teraz potwornie tęsknię. x to juz jak dla mnie ciut za duza roznica wieku 12 lat, to absolutny max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:37 teraz potwornie tesknie, to nie jesteście razem, zakochalas się, a on co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse masz, ale za 10 lat bedzie cie zdradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, oczywiscie, ze masz szanse, tylko, ze jesli Twoim kryterium jest wyglad (bo mlodsza) to kierujesz sie nie tym co trzeba i mozesz kijowo skonczyc. poza tym wyznaczajac taka granice 12 lat tez sie zamykasz na mozliwosci. a co jesli bedzie idealna, ale 12 i pol? nonsense jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było odwzajemnione. Skończyło sie bynajmniej nie z powodu różnicy wieku. 12 czy 15 lat, co za różnica. Rożnica jest pomiędzy 10 a 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie! masz kryzys wieku sredniego wyjatek: jestes bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz szanse nie tylko na 10 ale i 15 lat młodszą, tak dobrze wyglądasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam 34 lata i taki 40 latek byłby dla mnie akurat. Ale pewnie jestem za stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaata
ja mam 28 i tak 8 lat straszy w sam raz...tacy wiedza co jest na rzeczy i nie uwazam ze to duza roznica wieku a wrecz idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 12lat różnicy i jakoś żyjemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam 30 lat i preferuję starszych mężczyzn, tak do 15 lat starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość987678
jak oporcz sexu łaczyc bedzie Was cos wiecej to masz szanse na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziestolatek, jeżeli jest fajny i zadbany, to poleci na niego wiele lasek. Także tych 28-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 36. Dlaczego nie mam u Ciebie szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica wieku to 5lat max,więcej to za dużo,faceci szybko się starzeją ,marudnieja i dopada ich impotencja a kobieta jak o siebie dba to jest dlugo młoda,faceci tez krócej żyją więc 12 l różnicy to szczyt przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat odwrotnie. Kobieta po trzydziestce wygląda już o wiele gorzej niż wcześniej, ciało już niemłode, twarz też podniszczona, do tego jakieś rozstępy, cellulit, często też włosy ścięte już na krótko na "starą babę" (okropna jest ta fryzura). A faceci około czterdziestki potrafią być wyjątkowo seksowni i pociągający, zwłaszcza ci lekko szpakowaci. Faceci starzeją się znacznie lepiej od kobiet, nabierają fajnych męskich rysów, nie są dzieciakami, mają doświadczenie życiowe, wiedzą też co i jak w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze zapłaci,to nawet 16stka się znajdzie chętna :P ..weźcie się zastanówcie po co młodej dziewczynie dojrzały facet,który już jest zmanierowany i naznaczonym "zyciem" ,tylko i wyłącznie jest potrzebny by być trampoliną w lepsze ,wygodniejsze życie .. ,,a to już wybór,i sprawa prywatna każdego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam takiego absztyfikanta 44 lata . Ja jestem przed 30ką . Mimo uroku osobistego pan niestety nie rokuje dobrze , ponieważ świeci mu obrączka na palcu. Ale gdyby nie żona ...rwałabym pana jak młode czereśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×