Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zmuszanie kobiety do obciągania pały to gwałt?

Polecane posty

Gość gość

Chyba nie, przecież nie ma penetracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes w stanie zmusic kobiety do tego, chyba ze uzywasz przemocy fizycznej - wtedy to przemoc + zastraszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcus wawa
Nie. Ja robie to kilka razy w tygodniu i zona zdaje sobie sprawe ze to jej obowiazek.nie sluchaj wariatek ktore uwazaja inaczej i szczekają ze to g****.jesli masz kobiete i stawia sie,to ją po prostu kopnij w d**e i poszukaj uleglej i poslusznej.wiem co mowie bo wiekiem podchodze już pod 36l i przechodzilem kilka zwiazkow.od 5lat jestem z tą samą partnerką z ktorą w tym się dogadujemy.sama twierdzi bez zmuszania i mówi o tym otwarcie że robienie pały SWOJEMU facetowi to jest obowiązek bez znaczenia czy boli głowa itp.facet ma miec zrobione i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedorobionemu facetowi nie pomoże nawet dorobienie drugiej pały między uszami..... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHA :D dobre 10:28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cala prawda
Ale naturalnie ze jest obowiazkiem.jednak jesli zdaza sie uparta panienka to i na to jest sposob ale musisz miec troche w portfelu i wypasione auto i jak za dotknieciem czasordziejskiej rozdzki z najbardziej zagorzalej feministki i upartej "paniusi" staje sie momentalnie potulnym kotkiem gotowym schodzic facetowi do parteru gdy on wskaze palcem,lub jesli jest bardziej rozwinieta umyslowo to reaguje ustami gdy facet tylko skinie glową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:34 - ciebie to pewnie stworzył jakiś menel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba ma chodzic jak zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet cham to najgorsze co może się kobiecie przytrafić.Jesli facet kocha to nie zmusza kobiety by robila cos czego nie chce,nie lubi ,czym się na przykład brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam se obciagaj swojego smierdziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz ze swoja pala na pastwisko ,moze jakis cielaczek przez pomylke ci o******** a buchaj z rozbiegu od tylu dowali , to bedzie mega orgazm :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmuszaj zmuszaj , jak ci szczeke wbije to nie wyrobisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obci'ąg to babski obowiązek, jeśli nie chce, to trzeba ją do tego zmusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zmuszac , a ona moze odgryzc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba ma byc chuda i wystraszona to po pierwsze.po drugie jakis "podmiot" cos tam szczeka o obci. ganiu brudnego.. Moja droga.to tez jest waszym obowiazkiem utrzymywac ustami czystosc meskich narządow,jesli nie umyje językiem to bedzie brudno,no i po co to skoro nastepnego dnia bedzie musiala to nadrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam: zmuszanie do obciagu nie jest g***tem.ssanko jest waszym zas'anym obowiazkiem.kobieta ma byc dyspozycyjna 24.uwazam ze prawo powinno zostac zmienione wzgledem samotnych panienek-te dopuki nie znajda stalego faceta to powinny swiadczyc uslugi ustami kazdemu facetowi ktory ma na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie pitol ze są kobiety które godzą się na takie traktowanie?chyba w twoich snach.Znam takie ale one są juz po rozwodzie,hj został sam bo za dużo chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Skoro się brzydzisz swojego faceta to po co z im jesteś? Skoro brzydzi cię robienie loda to związ się z kobietą bedziesz strzelać patelaszkę może to ci się bardziej pzypodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarz sobie pomarz jeszcze,jesli nawet to niedługo,na starość cie zostawi a wtedy biada staremu dziadowi .Tak zrobiła moja sąsiadka ,wygoniła dziadka bo za młodu był dla niej niedobry ,starego pryka żadna nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A starą babę niby kto ma zechcieć.....i jeszcze taką co loda nie zrobi, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po kij dziadkowi na starość taka przyjemność jak juz impotentem jest,odrób lekcje dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam po raz kolejny ze ja mam taką kobiete.mam taki luz ze nie snilo mi iz moglbym miec taki high life!! Robi dla mnie doslownie wszystko,nie przymuszam nie nakazuje,po prostu jedno slowo i mam wszystko.nie ma oporow przed zupelnie niczym.nie dokonca bede pisal bo nie chcialbym zniesmaczyc co niektorych..:) w kazdym badz razie jest mozliwosc miec taka kobiete tylko trzeba trosze nad tym popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spectrum0
Co to za durne pytanie,oczywiscie ze nie jest to g****,i zacznijcie troche myslec.istnieje cos takiego jak "obowiazki partnerskie",jesli chesz by ci kobieta zrobila ustami to ona MUSI cie zaspokoic,wiec wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim podejściem to rzeczywiście niektórym pozostaje tylko "zmuszanie":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wcale nie trzeba zmuszac ,Ja tam zawsze jestem chetna :D jak facet chce to mu zrobie , a jak zlapie zebami i zacisne to on ma taka jazde ,ze jeszcze dlugo po suficie skacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.11-18.29,,strasznie brzydka musi być,nieatrakcyjna,niewykształcona,bezrobotna,zakompleksiona,zalękniona -boi się samotności jak ognia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie dobrze przerznie to w nagrode pozniej chetnie mu o******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie kobiety które dla faceta zrobią wszystko żeby tylko nie odszedł -bez godności,bez szacunku do siebie,bezmózgie -tylko czy ambitnego faceta rajcuje taka kobieta i taki związek?Trzeba się cenić i szanować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podwladna krakow
Od 6lat jestem z jednym facetem,robie mu doslownie wszystko co chce a nawet i wiecej.na poczatku traktowanie mnie jak dzi.. ki wprawialo mnie w oslupienie na przemian ze zloscia,byly konflikty bo mial potrzeby ktorym nie chcialam sprostac bo niby z jakiej racji i rozstalismy.jednak po kilku miesiacach przypadek sprawil ze spotkalam go na miescie,byl wtedy z jakims przelotnym zwiazku.Postawilam wszystko na jedna karte,zaprosilam go na sok (kawy nie pijemy:) i znalezlismy sie u mnie w mieszkaniu.szybciutko pobieglam sie przebrac w ekstra ciuszki (prosze nie smiejcie sie bo wylacze sie z tej dyskucji) i zalozylam na szyje obroze wraz ze smycza.podeszlam do niego na czworakach jak pies trzymajac w zebach jego papcie ktore u mnie zostaly gdy odchodzil.W tym momencie cos we mnie eksplodowalo,wydaje mi sie ze tylko przelamalam swoje ego-durne i zbyt dumne ego.od tej pory jestem jego oczkiem w glowie a on moim.Budze go kazdego dnia wylizujac poslusznie to co mu sterczy na przemian z tym co pod spodem zwisa:) czasem kochamy sie w zupelnie normalny sposob ale przewaga to bycie jego poddaną i unizoną sluzącą.Wylizuje mu dziurke bo wiem ze to uwielbia (nie wierze facetom ktorzy pisza ze nie akceptują takich igraszek),przyjmuje do ust gdy ma ochote jego cieply żółty słony płyn a w wolne dni od pracy godze sie nawet na cos wiekszego:)on odwdziecza sie tym samym.nie wyobrazam sobie by bylo inaczej,jest to cudowne przezycie byc posluszną swemu Panu.A do zainteresowanych i zlosliwych,mam 178,biuscik 3D naturalne blond wlosy,waze 65 kg i mam ksztaltną pupke,wartosc swojej urody znam doskonale bo widze jak faceci dyskretnie na mnie spogladają.Ci wszyscy faceci to typowe dupki jak na tym forum ktorym w glowie tylko bzyk bzyk bez żadnych urozmaicen i atrakcji,za takie miernoty to ja juz podziekuje.Acha,kakaowy grad jesli ktos zna temat sypie sie kiedy tylko Pan zapragnie,czesto tez przyjmuje w swoja strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo co to jest kakaowy grad? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×