Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kesza

Czy znacie ŁADNE dziewczyny, które nie mają powodzenia?

Polecane posty

Nie, wszystkie dziewczyny spośród moich znajomych, które uważam za ładne mają powodzenie :) ale znam też kilka, o których wiem że one same i ich rodziny uważają je za bardzo ładne, a powodzenia nie mają za specjalnego :p ciekawe czemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Takie rzeczy tylko w Erze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak że
mówią że ładna mam powodzenie w sensie że ktoś chciałby sie umówić ze mną itp... ale mam swą filozofie życiową i jestem samotna i wcale żle mi nie jest z tym Znam kobiety piękne które są intaligentne i samotne Więc może coś w tym jest że może inteligencja przeszkadza facetom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie piękne
wszystkie piękne panie zdradzaja i szukają faceta z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam swą filozofie życiową i jestem samotna i wcale żle mi nie jest z tym Znam kobiety piękne które są intaligentne i samotne Więc może coś w tym jest że może inteligencja przeszkadza facetom ?" pominęłaś jeden element swojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nngjkesjsknjsen
znam pełno dziewczyn które jak sie zrobią mają powodzenia a jak sie ubiorą normalnie nie mają żadnego powodzenia. miałam przyjaciółkę, szara myszkę na którą każdy pluł, a potem sie zafarbowała zaczeła być głośniejsza i już ma "powodzenie". śmieszy mnie pojęcia ładna czy brzydka, znał pełno dziewczyn które sa brzydkie ale jak sie umaluja to zawsze ktoś sie na nie skusi. pozatym były badania że ta sama osoba gdy jest pewna siebie wydaje się atrakcyjna a gdy jest źle ubrana i niepewna siebie to wydaje sie zwyczajnie brzydka. xx x ci sami koledzy z klasy którzy traktowali moja koleżanke jak powietrze, nagle zaczeli ją podrywać jak zaczeła być bardziej głośna i odważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
nngjkesjsknjsen "ci sami koledzy z klasy którzy traktowali moja koleżanke jak powietrze, nagle zaczeli ją podrywać jak zaczeła być bardziej głośna i odważna." ­ Nie - po prostu wcześniej wydawała się niezainteresowana. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dualizm: szara myszka / tapeciara to po prostu komunikaty: trudno dostępna / łatwo dostępna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest ludzie
że zgadzam sie z opinią którą napisała osoba nngjkesjsknjsen że nie ma brzydkich i ładnych tzn owszem są takie atrakcyjne na któe zwróci uwagę każdy a są takie które mają słąby profil i pryszczatą twarz nawet w wieku dorosłym Ale zgadzam się że ktoś kogo się wyprodukuje jako laskę zawsze zwróci uwagę chodzi nie tylko o makijaż ubiór ale sposób zachowania pewność siebie miły styl bycia ale i zarazem "zołzowaty "- w pozytywnytm sensie Są takie kobiety które zawsze dbają aby pięknie wyglądać a są i takie które stawiają na bylejakość i takim na pewno trudniej będzie skupić wokół siebie uwagę mężczyzn ... Ja np nigdy nie chodze w spódnicach co też na pewno stanowi minus w oczach facetów ale mimo to zwracają uwagę na mnie, fakt że zawsze mam makijaż i pewnien swój styl elegancko- sportowy i uśmiech na twarzy tzn pogodę ducha ..co nie znaczy że chodzę i szczerzę zęby do wszystkich Ale w sumie nie zależy mi na tym aby zwracać na siebiei uwagę facetów bo niezbyt ich lubię a raCZEJ STARAM SIĘ NIE ZWRACAĆ UWAGI WCALE a dzieje się to samoistnie Rada dla kobiet zadbać o siebie schudnąc i fajnei się ubrać i zachowywać naturalnie a na pewno znajdą się zainteresowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledoleleleleledolele34444
Dobra powiedzmy se szczerze jak nie ważne czy brzydka czy ładna jak będzie miała szczęście to znajdzie chłopaka nawet fajnego bo ja pier ale życie jest totalnie niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jaka jestem. Tym tematem chcęto zweryfikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomira
Moja koleżanka jest wyjątkowo piękna to tego bardzo zarobiona.. i co? jest śliczna lecz faceci się jej wręcz " boją" poprostu za wysokie progi jak dla Nich i nadal jest sama.. co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcvgb
Owszem, znam takie. Różne cuda się zdarzają na tym świecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poprostu za wysokie progi jak dla Nich" fajnie sobie tak tłumaczyć, po prostu ma jakiś defekt, pewnie paskudny charakter albo chromosom Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy większe
takie które non stop siedzą w domu albo są wredne i głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy większe
aaaa, no i martwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne i inteligentne
kobiety nigdy nie są samotne jeśli jakaś jest taka to albo nie jest taka albo ma skichaną psychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra45666
To już rzadkość żeby ładna dziewczyna się nie podobała chłopakowi chyba ze jest pusta albo ma o sobie wysokie mniemanie np. ja nie czułam się kiedyś tam jakość ładna i miałam niestety kompleksy ogólne ale kiedyś od znajomej usłyszałam samo krytykę i to jeszcze przy znajomych byłam z szokowana bo nie spodziewałam się ze ta osoba jest tak bezpośrednia powiedziała mi ze nie pasują mi drugie włosy i ze powinnam zmienić fryzurę na krotka bo mam ładną twarz a długie włosy tylko mnie postarzają byłam jej za to wdzięczna bo nikt kiedyś nie miał odwagi mi to powiedzieć po czym posłuchałam jej rady nie tylko zmieniłam fryzurę ale i tez zmieniłam styl ubierania się nie tam żeby się jakoś przypodobać tylko żebym mogla się czuć atrakcyjnie chociaż muszę przyznać ze na początku swojej przemiany sama sobie nie wierzyłam ze tak mogę dobrze wyglądać a moja dawna koleżanka ze szkolnych lat źle mnie traktowała poniżając przy koleżankach z klasy ale to się po pewnym czasie zmieniło bo się przyniosła do innej szkoły i już jej na szczęście do tej pory nie spotkałam ona po prostu była za bardzo rozpieszczona kiedyś i myślę ze tak dalej jest ale na szczęście już teraz by się nie pochwaliła swoim wyglądem bo z tego co wiem to by się teraz jej nawet pies nie czepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetami jest to samo. Również jestem przystojny, wysoki, dowcipny, kulturalny a mimo wszystko laski które znałem wolą odpowiadać na zainteresowanie średniaków którzy w zamyśle pewnie będą robić wszystko by ich nie stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej ładne dziewczyny maja powodzenie chyba ze np nigdzie nie wychodza czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ładne zawsze mają powodzenie, czasem większe niż by chciały. Nie znam żadnej z którą byłoby inaczej. Może być głupia, pogrzana, wredna albo i chora psychicznie a i tak ma powodzenie. Po jakimś czasie facet może od niej ucieknie jak będzie mocno nie teges ale bez problemu znajdzie następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ładne 30stki które nie chodziły nigdy z facetem ale wiem , że szukają bo mają swoje profile na randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele takich które nie miały wogóle powodzenia ale jak sie odstawiły i zmieniły charakter to mają. Największa laska jaką znam nie miałą wogóle powodzenia dopóki nie zmieniła charakteru i sposobu bycia. Teraz uchodzi za taką co zawsze je miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne zawsze mają jakiegoś adoratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze ze jestem w miare ladna, mam powodzenie ale nie mam sily na amory za duzo nawarstwilo sie problemow, nie mam sily na nic, w moim zyciu nie dzieje sie nic pozytywnego kosztem siebie swojego zycia, mam nadzieje ze niedlugo sie ogarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×