Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym zajmują się kobiety z tatuażami?

Polecane posty

Gość gość

Jakie szkoły skończyły, gdzie pracują, jakie mają hobby? Piszcie co w życiu porabiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pracowałam na uczelni, mam tytuł doktora, teraz mieszkam za granicą i pracuję w public relations. Pasje? Za dużo, żeby wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuję i pracuję na stanowisku kierowniczym w sklepie. Jestem na etapie szukania nowej pracy :) Hobby - historia, body modifications i wiele innych którymi interesuje się okresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka jest fryzjerką, skończyła podstawówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studia psychologiczne, pracuję w zawodzie. Prywatnie jestem żoną i mamą, interesuję się polskim himalaizmem. Tatuaż zrobiłam już jako zupełnie dojrzała osoba, bo na 30 urodziny. Studia dawno miałam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja programuje, i pracuje w niemczech, gdzie pol mojego biura ma tatuaze i nikt sie sie z tego powodu nie obsrywa z wrazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zaczęłam tatuować jakoś w wieku 17-18 lat i teraz jestem całkiem wytatuowana, ale nigdy nie przeszkadzało mi to w znalezieniu pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Rachunkowość i finanse, 2. Dział księgowości w średniej firmie, 3. Lubie tworzyć, zmieniać, ulepszać ( jest troche ze mnie artystka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w korporacji na stanowisku managerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum wszystko jest tak bialo czarne, ze sie niedobrze robi... Takie mega ograniczone myslenie i szufladkowanie ludzi przez: imiona, tatuaze, stan cywilny lub czy ktos ma lodowke w kuchni czy w lazience... Umyslowe dno dna i 10 metrow gowna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o to chodziło w temacie żeby pokazać, że nie wszystko jest czarno białe i tatuaże mają ludzie ze wszystkich grup społecznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze dziś dajesz d**e niedziewico nie trzymająca cnoty do ślubu dla męża prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję, ale tylko mężowi. Na szczęście nie był przechodzonym prawikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez kobiety z tatuażami to puszczalskie niedziewice co nie trzymają cnoty dla męża prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto by chciał przeterminowanego prawiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze dziś i tak cie ten facet rudzielec zostawi dla innej zobaczysz :) bo był nieprawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każda kobieta i marzą o takim facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie marzy, a teraz zaczynamy ignorować pana niewydymka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze dziś Kiedyś pracowałam na uczelni, mam tytuł doktora, teraz mieszkam za granicą i pracuję w public relations. To jakas organizacja przestępcza ta o ktorej wizerunek tak dbasz? Yakuza ma ładne tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pracy mało kto chodzi w bikini więc większości ciała po prostu nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie do Haze. Pracuję na uczelni, obecnie mam tytuł doktora, ale na nim z pewnością nie zakończę :) Co do pasji to związane z nauką, czyli pisanie artykułów naukowych, udział w konferencjach itp. Poza tym wszechstronne zainteresowania podróże, sport, języki obce, historia... Co do tatuażu zrobiłam go w pełni świadoma, odpowiedzialna za swój "czyn" w wieku 23 lat. I NIE ŻAŁUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz tatuaz? po chinsku smacznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się sili na złośliwość tylko argumentów brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnie wykształcenie, pracownik biurowy w firmie transportowej. Hobby: nałogowo czytam książki, fitness ( tbs)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:41 To imponujące, co piszesz, lecz intryguje mnie jaka jest przyczyna, że ktoś decyduje się na tatuaż? Co przedstawia twój tatuaż? Co chcesz przez to wyrazić? Poza tym wykonanie tatuażu jest chyba bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że pytanie do pani piszącej o 20.41 ale odpowiem - oczywiście, że robienie tatuażu jest bolesne, ale regulacja brwi też boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę pewien trend w tym temacie :) Ja co prawda doktorem jeszcze nie jestem, ale mam zamiar nim zostać i pracować na uniwerku, a jestem dość mocno wytatuowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból chyba nieporównywalny... Poza tym brwi odrosną i możesz je kształtować dowolnie, a tatuaż pozostaje na zawsze... A jaki masz tatuaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×