Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka_91

Dać mu jeszcze jedną szansę??

Polecane posty

Wybaczcie ale moja sytuacja jest trochę skomplikowana: przez jakiś czas byłam z facetem, później się rozstaliśmy, po jakimś czasie napisałam do niego że to było głupie z mojej strony, że bardzo żałuję itp. On mi odpisał że coś mi się chyba pomyliło, że nic między nami nie było itp. Owszem, bardzo mnie to zabolało ale wiem że wcale tak nie myślał. Po prostu był tak pewny siebie i nie potrafił przyznac się do błędu. Jestem pewna że tego żałował, że chciał napisać coś innego. Wydaje mi się że on nadal do mnie coś czuje tylko boi się do mnie odezwać. Wiem że to on powinien mnie przeprosić ale wiem że nigdy tego nie zrobi. Czy powinnam się do niego jeszcze odezwać?? Z jednej strony boję się że znowu mnie zrani i że zrobię z siebie idiotkę a z drugiej że będę żałowała do końca życia że nie spróbowałam drugi raz tego naprawić. Co o tym myślicie?? Co byście zrobiły dziewczyny na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie masz do stracenia,odezwij sie do niego wtedy juz bedziesz pewna na 100%.jak sie nie odezwiesz to bedziesz chodzila i sie zloscila na sama siebie ,wiec napisz do niego -powodzenia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by mnie na kims zalezalo to bym sie odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mi odpisał że coś mi się chyba pomyliło, że nic między nami nie było itp. " naprawdę nic z jego słów nie zrozumiałaś? nie było ci przykro? jesteś skończoną idiotką,zero szacunku dla takiej napisał ci jak krowie na pastwisku--jasno i konkretnie,a ty chcesz mu dawac jakąs szansę? ty jemu??? dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie lubia owijac w bawelne ,to co ci sie wydaje to twoje zludzenia,-zapomnij o nim bo cie jeszcze raz przeleci za kare i odstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka_91
Dobra, dzięki wszystkim za miłe słowa. Tez myślę że to by było bez sensu chciałam znać tylko waszą opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez go olej ,raz napisal ze nic miedzy wami nie bylo i dalej chcesz sie blaznic?nic nie pisz,daj sobie spokoj z nim zyj swoim zyciem bo on ma cie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sobie dała z nim spokój, jak napisał ci ze miedzy wami nic nie bylo niech się buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jego ego jeszce obrośnie w piorka jak bedziesz za nim sie tak uaganiala. Daj spokoj. Widzisz, nie potrzebnie go nagabywałas , teraz on ma tylko setysfakcje, a takim zachowaniem tracisz szanse, ze byc moze on zobaczy co stracił Nic co jest tak bardzo ławto dostepne jak Ty nie cieszy na dluzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za dobre rady, może dzięki wam zapomne o gościu na zawsze i dam sobie z nim spokój. Dzięki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro napisał, że nic między Wami nie było, to uznaj, że nic między Wami nie było. Nie naprawiaj czegoś, czego według niego nie ma. Nie pisz i pokaż, że masz go gdzieś. Wiem jak to cholernie ciężkie, ale przeważnie to działa na facetów ;) I zasługujesz na kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym błędem kobiet jest dopowiadanie za facetów i uważanie, że myślą coś ponad to, co mówią (szukanie 2 dna). Na Twoim miejscu zastanowiłabym się, jaka jest prawda. Bo może faktycznie sobie coś założyłaś, coś chciałaś i wyszło na to, że coś wymyśliłaś. Po drugie faceta odpuść. Jak faktycznie kocha to na głowie stanie i jak zmądrzeje to wróci. Jednak, z tego co piszesz nic na to nie wskazuje. Po trzecie naucz się szanować. Ty samą siebie. Jest pewien poziom szacunku, którego nie powinnaś przekraczać dla innego człowieka. Jak zaczniesz to robić, to choć może Twoja świadomość nie odnotuje tego faktu (ześcierkowania się, wybacz neologizm), to podświadomość Ci tego nie zapomni. Nie rób sobie tego, trzymaj poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm napewno sobie tego nie wymyśliłam. Wiem że niekiedy można mieć wątpliwości co do uczuć innych ale tutaj ich nie mam bo jego zachowanie kiedy ''byliśmy razem'' było jednoznaczne. To jest po prostu typ faceta który leci na łatwe laski i nie lubi się za bardzo starać o dziewczynę... Ja niestety do takich nie należę i dlatego nam się chyba nie udało :) Też myślałam że jeszcze zmądrzeje, dałam mu trochę czasu, myślałam że w końcu coś zrobi no ale cóż... Rok to chyba wystarczająco długo, poprostu postaram się o nim zapomnieć i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migotka_91 dziś Hmm napewno sobie tego nie wymyśliłam. Wiem że niekiedy można mieć wątpliwości co do uczuć innych ale tutaj ich nie mam bo jego zachowanie kiedy ''byliśmy razem'' było jednoznaczne. xxx to, że facet chce cię wydymać to naprawdę nie znaczy, że kocha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×