Odpowiedz na ten temat

dekalog żony katolickiej

• Ervanne de Fonitoux 2017.04.21 [13:01]
    Jam jest Pan, mąż twój, który ci płacił za gaz, gdy kończyłaś studia, i podarował Ci kwiatka.
    1. Nie będziesz miała bogów cudzych przede mną. I wypie**alaj po kwiata, który kupiłem dla Ciebie, szmato pie**olona.
    2. Nie będziesz wzywała imienia męża twego nadaremno. Nie będziesz podnosiła głosu, ani darła się na cały dom i ciszej masz to mówić, bo k**wa wszyscy słyszą, pedale. I jak raz jeszcze podniesiesz głos, to wyj**ię ci w ryj.
    3. Pamiętaj, że sprzątanie to jest twój obowiązek zaj**any i jak przychodzisz do domu, to ma ci lecieć sms w mózgu, że masz zapie**alać.
    4. Rano będziesz delikatnie budziła męża ze śniadaniem, a z pracy wracała o 16.15. O 17 masz podać mężowi ciepły posiłek, a od 21 masz być do jego dyspozycji. I masz mówić „Dziękuję”, ch*ju j**any.
    5. Mów prawdę taką, jaka jest, że jesteś debilem, zerem w d**ę j**anym, gównem i cwelem. I, że jesteś tak tępa jak pie**olony kamień.
    6. Zawsze będziesz miała ochotę, jak Twój mąż coś będzie chciał. Ty bezinicjatywny dziwkojadzie.
    7. Spie**alaj i zamknij się.
    8. Jakie popełniłaś błędy wobec męża swego, codziennie recytuj.
    9. I nie masz prawa do unoszenia się, gównojadzie pie**olony.
    10. I nigdy dla Ciebie nie schudnę, bo mam cię w dupie.
    11. Masz brać tabletki na libido. I jak nie będę widział dużego, wielkiego Twojego kalendarzyka i sama nie będziesz mi mówiła o dniach płodnych i nie, to nie masz czego szukać w domu Bożym.
  • gość 2017.04.21 [13:03]
    Jakbym swojego słyszała. Ale czego się nie robi dla miłościusmiech.gif
  • gość 2017.04.21 [14:19]
    Kto to jest bezinicjatywny d****ojad ?
  • gość 2017.04.21 [14:22]
    "nic w tobie nienawidzę" haha
  • gość 2017.04.21 [14:38]
    Napisał ktoś, kto nie ma pojęcia ani o małżeństwie ani bo Dekalogu. Bluzgi to domena lewactwa, by przykryć swoją ignorancję. Widoczną gołym okiem.
    Proszę dla równowagi napisać dekalog żony islamskiej. Coo? Strach obleciał, że będzie bombowy?
  • gość 2017.04.21 [14:46]
    Na tym forum wielu "facetów" (i kobiety też) zachowuje się tak jak ten piasecki. Same bluzki lecą. Niektórzy pod pozorem religii.
  • gość 2017.04.21 [14:59]
    @gość dziś [14:38]
    jak wynika z załączonego linku inspiracją dekalogu było nagranie tego jak pisowski radny zwraca się do własnej żony i jak ją traktuje
  • gość 2017.04.21 [17:08]
    katoliczki mają w Polsce przerąbane
    mężowie je tłuczą
    kościół im nawet to niejawnie nakazuje
    a prawicowy rząd cichcem ich popiera
    a one i tak nie odchodzą od męża
    pokornie służą klerowi
    i popierają rząd prawicy
    co jest z nimi nie tak ???
  • gość 2017.04.21 [18:47]
    Biedne lewactwo...skąd wy czerpiecie takie wzorce małżeństw, gdzie mąż "tłucze" swoją żonę? Z kołchozu??
    Jestem katoliczką i mam zarąbiste życie. Tylko lewak moze napisac o "służenia klerowi" w kontekscie wiary w Boga. Bo przeciez by dostal paraliżu palców na komputerze, gdyby napisal o wierze w Boga.
  • gość 2017.04.21 [19:07]
    jak to skąd takie wzorce ? Z PiSu !
  • gość 2017.04.21 [22:50]
    No nich mi tu któryś z tego forum /katolik, ateista czy innego wyznania/ ujawni się, że w swoim życiu nigdy nie ubliżył żonie, nie powiedział jej przykrego słowa i że jego żona nigdy przez niego nie płakała. Że nie rzuca bluzgami z byle powodu. Czy jest tu taki GOŚĆ?
  • gość 2017.04.21 [22:52]
    Polak jak nie przydupcy żonie przynajmniej raz na tydzień to chory jest albo jaki głupi
  • gość 2017.04.21 [22:58]
    bogaty nie musi bić tylko wymienia żonkę na inny model
    ale tylko paniska stać na taki luksus
    normalny gościu musi przywalić by związek się nie degenerował
  • gość 2017.04.21 [23:00]
    katolik wie że w biblii bije się kobiety
  • gość 2017.04.22 [08:22]
    Jak się popatrzy w kościele, to mimo wszystko więcej kobiet niż mężczyzn. Moja nie chodzi i mam p********e. Ona sobie układa dekalog dla mnie. Zaczyna się nie będziesz miał innych kobiet.
  • gość 2017.04.22 [08:26]
    niech ten upierdliwy mosiek napisze dekalog żony mośkowej cool.gif
  • gość 2017.04.22 [10:22]
    Zawsze mówią o tym że bije mąż, a jak bije żona, to co zrobić?
  • gość 2017.04.22 [19:11]
    13:01
    Ten z 13:01 to cienias z krótkim fiutem i za to ma pretensje do Pana Boga ale Bóg wie co robi i rozumu tez mu poskapil widać smiech.gif
    biedaczek nie dość, że debil to jeszcze nic w gaciach nie ma a to co ma to nie sztywnieje bez viagry smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...