Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Delikatna zemsta za złamanie serca

Polecane posty

Gość gość

Byłam ze swoim pierwszym chłopakiem ładnych parę lat, też byłam jego pierwszą dziewczyna, rozstalismy się i nie mogłam się z tym pogodzić ale podniosłam się po stracie, on znalazł sobie inną i po 3 miesiącach sobie wpadli. Nie czuję do niego już praktycznie nic ale chce w jakiś sposób pokazać mu ze zniszczyl sobie tym zycie, dodam że jest on bardzo młody bo ma 21 lat a ja 19, jego przyszła żona 20. Nie utrzymuje z nim jako tako kontaktu ale jak wiadomo mamy media społecznościowe przez które można przekazać więcej niż "wiele". Czy ktoś jest w stanie doradzić mi jak mogę delikatnie wzbudzić w nim zazdrość? Nie chodzi mi o to żeby chciał do mnie wracać, nie! Tylko o to żeby poczuł że zniszczyl sobie młodość. Chcę to zrobić delikatnie z zemsty, każda dziewczyna która dostała kosza od kogoś z kim była bardzo długo i bardzo go kochała powinna zrozumieć moja motywację :P nie chce komentarzy że nie warto i że jestem okropna, chce poczuć satysfakcję chociaż w taki sposób. Proszę o zrozumienie i jakieś pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie rób, bo tylko się ośmieszysz. Nie ważne co czujesz, zacznij żyć dalej. Widać że nadal o nim myślisz, ale powinnaś iść naprzód, zamiast oglądać się wstecz. On już i tak dostał po du/.pie od losu. Pewnie sam o tym wie, że sobie zmarnował młodość, a jeśli jeszcze nie wie, to kiedyś do niego dotrze. Ale ty olej go, nie myśl o nim, zacznij żyć swoim życiem, a najlepiej znajdź sobie nowego chłopa, to szybko zapomnisz o tamtym. Naprawdę nic nie rób, bo zrobisz z siebie tylko idiotkę. Miej klasę i odrobinę godności. Pewnie teraz czujesz inaczej, ale kiedyś zrozumiesz, że to co ci tu powiedziałam jest słuszne. Idź po prostu do przodu i nigdy nie wracaj do tego co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zniszczył młodość? Jesteście do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziliście razem do zawodówki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście ze wsi, kto sie hajta tak młodo w tych czasach nawet jak jest dziecko w drodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziliśmy razem do technikum, on już skończył szkole i ma pracę chociaż nie rozumiem co te pytania maja do rzeczy. Podobno biorą cywilny ale nie jestem pewna, tylko plotki słyszę od naszych wspólnych znajomych. Sama układam sobie życie bo od rozstania minęło ponad pół roku i zaczęłam pisać z chłopakami i spotykać się z jednym, może coś z tego wyjdzie :) ale mimo wszystko chce w jakiś sposób zrobić mu na złość. Myślałam o jakichś fotkach na fb jak to dobrze nie mieć żadnych problemów itd ale nie mam pomysłu... A to przecież bardzo delikatna zemsta, nawet może tego nie zauważyć a mi da satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze się uczysz, ,to dostawaj super dobre stopnie, potem idź na studia i na tych mediach społecznościowych napisz, że nie ma to jak życie studenckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:33 Zrobisz wiochę. Mi tak kilku byłych zrobiło zemstę , jednego kopnęłam w doope bo był wybrakowany i w bardzo młodym wieku poertolil o ślubie i dzieciach, ciagle chodził do kosciola... no przymuł :D to po rozstaniu szybko poznał jakaś prostaczke ze wsi, zapłodnił, ohajtal sie, wypisywał , ze super jest poznać dziewczynę prostolinijna , skromna, która chce dzieci itp. Ale się uśmiałam. Drugi natomiast sie podśmiewał na fb z emigrantów, ze śmieci, ze brak wykształcenia (mieszkałam zagranica jakiś czas) , a jak bieda do doopy zajrzala bo matka przepisała mieszkanie na jego brata to sam wyjechał hahaha xD i sobie strzelił w stopę tym wyjazdem bo w PL miał lepsza prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko żyj i daj żyć innym, zajmij się sobą i swoim życiem a nie życiem innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Czy ja dobrze rozumiem: ty chcesz mu uswiadomic, ze wpadajac z ta nowa dziewczyna zmarnowal sobie zycie? Ale oczywiscie gdyby z toba wpadl, to by sobie nie zmarnowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośmieszysz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pies ogrodnika? Nie już od niego nie chcesz, ale głupio że sobie życie układa? Złośliwa flądra z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochlastaj sobie mordę, tym go najbardziej wk****isz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×