Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no future

Depresja....zabija mnie z dnia na dzien...nie daje rady

Polecane posty

Gość no future

Depresja stwierdzona przez lekarzy. Leczyc sie farmakologicznie nie moge. Trwa to juz przeszlo 5 mc. Psychoterapeuci to za malo. Jak zyc gdy widze tylko czarne kolory, gdy zycie jest udreka i sil brak by trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjahhb
mam podobnie...ale nie byłam u lekarza... bo po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
Musze zyc ale nie chce . Gdyby sytuacja byla inna tez bym do lekarza nie poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień lekarza
Dlaczego nie możesz brać leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poumieracie.Depresja jest chorobą psychiczną.Czasem jakieś wydarzenie,zdarzenie traumatyczne "stawia"na nogi,bądź psychotropy.Zależy od gatunku człowieka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
ja mialam depresje raz na pewno, pozniej co jakies dwa lata mialam przez jakies kilka tygodniu bardzo obnizone sampoczucie, ale chyba chyba na depresję, to za duże słowo... oj pamiętam, jakie miałam myśli, coś strasznego, zero skupienia, nie jadłam, nie spałam...mój obecny facet mnie uratował, zburzył ten mur we mnie, blokadę... nie dawaj się! bywaj wsrod ludzi, nawet na sile, walcz o sobie, popros o pomoc rodzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
no właśnie u mnie takich przełomem był mój facet, odkąd jestem z nim i wiem, że ktoś ciągle o mnie mysli, depresja znikneła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsze głosy wśród lekarzy mówią że leki wcale nie pomagają na depresje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
nie dla kobiety w takiej ciązy. Nie chcę pisać tu szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lam sie
poradzisz sobie chemia nie jest konieczna wystarczy odrobina...nadziei trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
puki jeszcze zdajesz sobie z tego sprawę i masz siłę pisac, to nie jest źle, przejdzie Ci, tylko walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno pomaga coś w stylu sok noni czy jakoś tak no i staraj sie odżywiać bardzo zdrowo, dużo owoców i warzyw, bo im organizm bardziej zatruty toksynami i chemią tym większa podatność na depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
Mowią , że nadzieja umiera ostatnia, ale też w końcu umrze. Ja jej już nie mam i wszystko co robiłam przez ostatnie 6 mc nie miało sensu. To się nie uda. Już to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
Ale o co walczyć? Ja wojna już przegrana. Nie walka lecz wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
a powiesz jakie sa przyczyny depresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
jakie są u Ciebie przyczyny depresji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lam sie
postaraj sie wytrzymac jeszcze troche ,a zobaczysz ze wszystko sie ulozy :) zaufaj mi wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
Pzryczyny? Strata 2 najkochańszych istot w ciągu kilku dni. Kolejna strata , która jest już pewna. Brak kogokolwiek by wsparł chociaż dobrym słowem. Pustka, ból, rozpacz i wiele złych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie powiesz, ze sie nie uda to tak właśnie będzie, więc tego nie mów i nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolinkaaa
a powiesz jakie to osoby były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaaaaaaaaaaa*
"Mowią , że nadzieja umiera ostatnia, ale też w końcu umrze. Ja jej już nie mam i wszystko co robiłam przez ostatnie 6 mc nie miało sensu. To się nie uda. Już to wiem." w życiu nie czytałam większego bezsensu.... a dziecko??? pomyślałaś o nim??? o tym ,że za pare miesięcy ktos cie obdarzy bezwarunkową miłością, zaufaniem....? cholerna egoistka no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
wez sie do roboty to jak zaczniesz wstawac rano o 7 i wracac wieczorem to bedziesz zbyt zmeczona by miec depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
Kant dupy nie moge sobie pozwolic na takie zachowanie, chociaz byly takie chwile . Szczególnie początek ciązy. 8 kg mniej w ciągu 1,5 tygodnia. Wychodzę z domu jak muszę a i tak wiekszosć czasu spędzam w szpitalach. Izolacja od znajomych , a rodzina sama się odizolowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki nie możecie się dołować . jest wiele sytuacji w naszym małym świecie że mamy niekiedy dość . szkoda życia na choroby . miałam coś takiego kiedyś .zawsze jest rozwiązanie problemu tylko trzeba szukać wszędzie.kiedyś powiedziałam sobie ...albo depresja albo normalne życie -mamy je tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no future
Egositka? Ja jej już nie mam i wszystko co robiłam przez ostatnie 6 mc nie miało sensu. To się nie uda. Już to wiem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×