Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*cornelia

Dla Was Amancie , Stańczyku,Takatamsobie i inni....

Polecane posty

Podobnie jak Wy czytam kafe, czasami wpisuję się. Czuję się samotna i czytając Was , w pewnym sensie staliscie się mi bliscy. :D Dlatego chcialam zlożyć Wam życzenia.... Takatamsobie - piękna kobieto, z duszą placzącą - życzę Ci, by los jeszcze wiele pięknych niespodzianek Ci sprawil ... żebys w życiu byla jeszcze bardzo szczęsliwa :) Wesolych Świąt :D Amancie Wszechczasow - nikt przez los nie zostal skazany na samotnosc. Wierzę i życzę Ci żebys odnalazl pannę z \"kosmicznym\" sercem. Dla takiego astrologa na pewno się znajdzie. :) Wesolych Świąt :D Stańczyku - gdziekolwiek jestes, Ty też napotkasz kiedys sloneczne spojrzenie cudnego dziewczęcia :) I utoniesz w nim na cale życie :) Tego Ci życzę z calego serca :) Wesolych Świąt :D Chaber - szczęsliwie zakochana kobieto :), rozdająca innym nadzieję, Tobie tylko pięknych dni życzyć wypada, bo wszystko inne Ci się spelnia jak wrożce :) Wesolych Świąt :D Pseldonimie - znalezienia ukochanej , tej jedynej , a potem to już tylko malych Pseudonimkow :) i posiadlosci a la Bonanza :) Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli macie swoich ulubionych kafeteriuszy , tych teraźniejszych i tych z przeszlosci , a chcecie im zlożyć życzenia - wpisujcie je tutaj. Na pewno będą szczęsliwi , że ktos ma ich w swojej pamieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka - Tobie weny tworczej , czyli spelnionej milosci , żeby kwiatami strof poetyckich kwitla. :) Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz zyczyc co Ci sie
podoba ale i tak sie nie spelni , znam mase ludzi ktorzy byli samotni przez cale zycie , taki los i trzeba sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o spelnienie , ale o to by sprawic przyjemnosc komus kogo sie lubi , ceni , szanuje :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz zyczyc co Ci sie
To po co to robic , tez im zycze wszystkiego najlepszego ale to i tak nic nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pięknie :) i o to wlasnie chodzi - o Twoje dla nich życzenia , a czy sie spelnią ? zobaczymy ... :) A może jeszcze komus zlożysz? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jeszcze ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*cornelio... wzruszyłam się.... dziękuję pięknie. Nie myślałam, że ktokolwiek o mnie w ogóle ciepło myśli. Ale z tą \"piekną kobietą\" to przesadziłaś. :O Skorzystam w takim razie z Twojego topiku i też wszystkim z różnych powodów nieszczęśliwym życzę, aby wreszcie tego szczęścia zaznali. A szczęśliwym życzę, aby to szczęście utrzymali. :) P.S. Podobno życzenia płynące z serca JEDNAK się spełniają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie ❤️ , pomysl - nie masz kogos komu chcialabys takie zyczenia przeslac? Wymieniając z nicka? Na pewno kogos takiego masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pamięta
o Puciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nie chciałabym pominąć kogoś też dla mnie ważnego, a nie mogę się teraz skupić, bo jestem wykończona... pracą tym razem. :D Więc wymienię tych, którzy mi teraz akurat przyszli na myśl: ewasch, banja luka, =, Setunia, ksenofaryna, Stańczyk (bez dwóch zdań!) i całe towarzystwo na topiku o pozytywnym myśleniu, gdzie co prawda nie piszę, ale czytam i się uczę. Im wszystkim i tym, których z różnych tylko mi znanych powodów lub ze zmęczenia teraz nie wymieniłam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Piękne dzięki, miła Cornelio :-) Za pamięć, i za życzenia, które odwzajemniam. Zastanawiam się, ktoś Ty, mam pewne podejrzenia, ale nie pewność. Musisz mnie nieźle znać. :-) Jeszcze raz, wszystkiego dobrego, Cornelio. Oby dotarły do Twoich uszu i serca najpiękniejsze dźwięki dzwonów bożonarodzeniowych, wszystkich katedr świata. Ps. A Rybie dziękuję za nakierowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje i rowniez zycze Wszystkim wszystkiego dobrego! :) PS. Specjalne \"dziekuje\" dla Takiejtamsobie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skolowana internautko
Wiecznie spiesząca kobieto :) życzę Ci jeszcze wielu pięknych , mądrych tematow na topiku o facetach :) Ale tak najbardziej Ci życzę abys nigdy nie zgubila swojego życiowego optymizmu :D Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko zwana Wandą - z przyjaznego serca kieruję do Ciebie życzenia , by Twoja droga życiowa prostą i jasną się stala , a serce zaczęlo bić dla tego, kto miloscią Cię obdarzy :) Wesolych Świąt Rybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci \"nie mająca szans na milosc\" , zebys jednak te szanse zobaczyla - bo one są - dla każdego :) Dla Ciebie na pewno specjalne, bo bardzo za tą miloscią tęsknisz , więc przyjdzie ona do Ciebie piękniejsza niż mozesz sobie wyobrazić :) Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelio :-) Żeby ta cała życzliwość, którą kierujesz w zero-jedynkowy świat, wróciła do Ciebie jako najprawdziwsza rzeczywistość. :-) Wszystkiego dobrego, nie tylko na Święta! :D RzW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak to ja wszystkim bez wyjątku kafeterianom życzę spokojnych,radosnych i obfitych w wspaniałości świąt oraz wszystkiego co lepsze w nadchodzącym roku.:) Oby spory na forum nie umilkły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spory - motorem postępu :) xyzed , dla Ciebie usmiechow od życia jak najwięcej :D 🖐️ Wesolych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynom z topiku Tytonia i samemu Tytoniowi życzenia super Świąt i szczęsliwego nowego roku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici i Tulipanowi , moim kochanym przyjaciolom z topiku o Przegranej bitwie , życzenia pięknych Świąt i wspanialego Sylwka oraz szczęsliwego Nowego 2007 Roku życzy Nenufar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelio Bardzo wzruszyły mnie Twoje życzenia i ciepłe słowa. W tych dniach wytężonej pracy są one dla mnie szczególnie kojące. Tobie również życzę wesołych Świąt, spełnienia marzeń w nadchodzącym roku i dużo dużo miłości. Tak piękne uczucie, które kierujesz do nas, forumowiczów, na pewno wróci do Ciebie ze zwielokrotnioną siłą. Tą drogą pragnę życzyć radości życia, zdrowia, bogactwa (a co?!? :) ) Marsowi, Artiance, \"barankom\", Etien, Magnoli, Wysokiemu człowiekowi, \"sile myśli\", Cameron22 i Melanii z mojego topiku o sprawczej sile myśli oraz Present, Gazeli, Whim, \"pełnej szklance\", optym, Radosnce, Ewie w Raju, Aagaaa, Beffii z topiku \"Czy jesteś w związku, w którym partner molestuje Cię psychicznie? \" oraz wszystkim tym, którzy tak jak Ty Cornelio emanują ciepłym uczuciem do innych ludzi. 👄 Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chaber , nawet nie wiesz jak się cieszą Twoje slowa :) Jesli znow potrafię sypać cieplem - znaczy , że powrocilam :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×