Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego dziewczyny które wysłały fotki do BSA tak bardzo się tego wstydzą? :P

Polecane posty

Gość gość

Że aż topik o tym zniknął? :D Czyżby takie przerażenie wywołała propozycja, żeby przesłał te fotki ich facetom? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które z forum wyslaly mu fotki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś dużo o nim wie i chyba śledzi jego wpisy: X "gość dziś Bsa to patoloigczny kłamca, od wielu lat pod różnymi nickami tu pisuje. Wielu osobom różne rzeczy próbował wmówić (pamiętam jak opowiadał, że pokonał swym ostrym intelektem jakiegoś prokuratora i, ze skopał dziwkę jezyk.gif ) W rzeczywistości to biedny, bezzębny, łysy jąkała który próbuje się dowartościować. Więc raczej nie warto dawać wiary jego słowom. Za to jego foty latały po forum oczko.gif " X A potem zaprzecza: X "gość dziś ty wyzej co sie tak podniecasz jak mrowka na wykopkach? uwazasz, ze ktos tutaj prowadzi archiwum tego co ten alkoholik pisze? pisal tez o wlasnej matce koorfie, siostrze koorfie co puszcza sie z murzynami wiele takich rzeczy pisal naprawde uwazasz, ze ktos to jego goofno gromadzi? jesli jestes az tak zainteresowany/a to sam sobie poszukaj " :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wczoraj sypnął że jakas Moorland się nim interesowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że kogoś ostro wkurzyłem. Pewnie samotną matkę:D,dobra,jadę na plażę naturystów, popatrzeć na jędrne cycuszki i pipeczki:P a samotna matka będzie siedzieć z swoim bękartem i płakać w poduszkę ,kiedy w tym czasie BSA będzie się świetnie bawił:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA niekoniecznie samotna matka, może taka która się boi, że jej facet dowie się, że jednak wysłała Ci fotki mimo że zaprzecza i próbuje robić z Ciebie głupka :P Pewnie zaraz topik znowu zgłoszą do usunięcia, tak d****i trzęsą te które wysyłały, żeby się ich chłopcy nie dowiedzieli prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest projekt, a nie prawdziwa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA, ile masz tych fotek? Niezły zbieracz z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończy już pieprzyć głupoty, żadnej fotki nigdy nie udostępniłem, nigdy przed kolegami się nie chwaliłem,służyły mi jednie do moich osobistych celów.Jedynie czego żałuję, to tego że się pochwaliłem iż takie fotki laski mi wysyłały, a było to jeszcze dużo przed nickiem BSA,kiedy grasowałem na erotycznym, potem przeniosłem się na uczuciowy, tam było trudniej, ale czasem mi wysłały, tyle tej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy faceci wola nie wiedzieć, co ich laski robily i komu wysylaly foty, z kim się macaly itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo BSA. Masz chlopie duzo wiecej klasy niz te panny co Ci dowalaly ze sie jakasz. One nie siegaja Ci nawet dopiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA przynajmniej ma odwagę pisać pod własnym nickiem, a te które go bluzgają nawet na to nie mogą się zdobyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to z 11.24 to dwie różne osoby pisały, wystarczy style porównać. I nie wiem kto tu kogo śledzi, że takie bzdety kopiuje. A co do bsa, zdradziles prywatność lasek nawet jeśli z Nicka ich nie wymieniłeś. Typowy facet pozbawiony uczciwości i honoru, to norma dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm, bo tak trudno pisać dwoma roznymi stylami, absolutnie niewykonalna rzecz :) kopiowac sobie kazdy moze co chce, a to ze niektorzy sa posrani po tym co napisali i zglaszaja do usunięcia, to ich problem :) niby gdzie BSA zdradzil prywatnosc? podaj konkrety a nie znowu kłamiesz i manipulujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on sam sobie te temty podbija bo lubi uwagę, jego "obrończynie" to bsa. typowy projekt na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde marna linia obrony wysil sie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Tylko część osób chociaż dbało o pozory, a on dosłownie to samo pisał, w tym samym stylu itd. Po prawdzie przygłupi był bo łatwo było odkryć miejscowość gdzie mieszka (a sam się miał za speca w szpiegowaniu). I coś mam wrażenie, że duch BSA jest aktualnie obecny Ogólnie tutaj albo ma się olej w głowie i nie daje się nabierać forumowym przygłupom albo się jest nawiniakiem a potem marudzi. Zresztą, jak znajdziecie Moorland to ją się zapytajcie o opinię o BSA. " X Ciekawe kto się tak wysilał, żeby sprawdzać gdzie mieszka projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że ktoś się włamał na serwer i sprawdził jego IP? Niektórzy dają się wkręcić i próbują straszyć, a troll się cieszy, albo to sam to pisał żeby podkręcić ******* forum. Stare zagranie moderacji. "On" ma podobne teksty do tej dziewczyny z nickami od smerfów, to pewnie ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj bluzgi pod adresem BSA, a teraz to nagle projekt moderacji? :D Orange na usunietym topie napisała ze niejaka Moorland, studentka psychologii podobno, jechała po nim rowno. Czyżby nawet psycholożki nie rozróżniały ludzi i projektów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie wysylalo fotki do BSA i potem swojemu fagasowi że nic takiego nie nastąpiło, to teraz trzeba udowodnić że BSA jest psychol i kłamie że ma fotki, albo że projekt :D Tylko niektore juz sie pogubily w konfabulacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslalam, ze ktos mnie wywola...Widze, ze bsa nadal przezywa :D. Nie jestem studentka, a juz na 100% nie psycholgii. Jestem stara baba :). Nie jechalam tez po nim. Jak obrazal moja rodzine chcac uwagi to mu odpowiadalam wbijajac szpile i juz....ale to bylo z pare lat temu. Potem po prostu przestalam pisac z nim i jego religijnym alterego. Zabawne tez, ze ktos tak dobrze pamieta moj stary nick. Czyzby ktos siedzial calymi dniami na forum zapisujac informacje o kazdym kto tu pisal? -(kiedys) Moorland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". Zabawne tez, ze ktos tak dobrze pamieta moj stary nick. Czyzby ktos siedzial calymi dniami na forum zapisujac informacje o kazdym kto tu pisal?" X Zapytaj osoby, która Cię wywołała do tablicy na usuniętym topiku pisząc o Tobie :) Cytat z postu dziś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne ze niby Cie tu nie ma Moorland, a jednak jestes :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnowalam ze stalego nicka, ale wpadam na forum. Ptaszki cwierkaly, ze ktos sie o moja uwage upomina to jestem. Teraz juz ide, nie podoba mi sie poziom dyskusji. Zwlaszcza cytaty ktore ktos wstawial. Zawsze wkurzalo mnie jak bsa wyzywal rodziny rozmowcow, okreslanie jego siostry "koorfa" to ten sam poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mooor?-ta pieprzona zakłamana Gocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Teraz juz ide, nie podoba mi sie poziom dyskusji." X Jasne, idziesz i Cie nie będzie, jak zwykle. Wez już sie nie osmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moralnosc Kalego jak BSA obraza to zle, jak sie obraza BSA to dobrze ciekawe w czym sa lepsze osoby obrazajace BSA od samego BSA? bo jak dla mnie to jedna kategoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nie Moorland, tylko jakaś kłamliwa szmata się pod nia podszywa. Może jej kafeteryjna koleżaneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci, wy jesteście zgaduję z gimnazjum, a najdalej z liceum/. powinny zostać wprowadzone filtry głupoty na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×