Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on ze srednimmm

dlaczego dziewczyny olewaja facetow ze srednim wyksztalceniem

Polecane posty

Gość on ze srednimmm

a te bidulki z średnim chcą faceta z wyższym wykształceniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ja nie olewam
:) Sama właśnie kończę studia, poznałam fantastycznego faceta ze średnim wykształceniem, ale u niego to wynika z faktu, że przez pracę nie zdołał skończyć rozpoczętych kierunków. Facet jest bardzo fajny. Tylko ma jedna wadę- ma mnie gdzieś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgddssas
co ty za glupoty gadasz. co ma wyksztalcenie do rzeczy? pewnie im sie nie podobasz po prostu i dlatego cie nie chcą i nie chodzi o to jaka szkole skonczyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze wyksztalcenie nie jest wcale wazne,chodzi o charakter i jak sie z tym kims czujesz a nie o to czy ma dyplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co uciekać
a to w takim, co ma średnie, to ONE sie nie zakochują???? a to ciekawe jest hmm....bo ja myślałam, ze miłość rządzi, a nie tytuły....ja chcę takiego, w którym się zakocham i koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sranie w banie. Wolę faceta ze średnim wykształceniem niż jakiegoś kmiotka, który być może kupił sobie dyplom. :p A tak poważnie- byłam już z inżynierem, byłam z facetem po liceum i nie widzę żadnej różnicy. I zwisa mi to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*campini* i o to chodzi:) wiekszosc sportowcow ma srednie wyksztalcenie albo i nizsze a powodzenie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie to
wasze gadanie piszecie bzdury, ze nie zwracanie na to uwagi, a jak przychodzi co do czego, to robicie po swojemu. Tak samo, jak nie patrzycie na to, ile facet zarabia, czy ma samochod, itp. Obluda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie to
"wiekszosc sportowcow ma srednie wyksztalcenie albo i nizsze a powodzenie maja" pewnie ze tak, bo wy tylko na fajne cialo lecicie a to, ze to debil bezmozgi, ktory potem bedzie zdradzal, to macie w dupie, wazne ze fajnie wyglada i mozna sie kolezankom pokazac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty od razu wrzucaj wszystkie do jednego worka. :o Ja nie lecę na wykształcenie, nie lecę na auta, nie lecę na fajnie ciało. I nie piernicz głupot, że jestem obłudna, bo mnie kurwa nie znasz, więc daruj sobie ocenianie mojej osoby. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby niby nic
a mój były mąż- dyrektor banku, po 2 fakultetach, przez 3 lata małżeństwa miał sześć kochanek , na szczęscie już po rozwodzie, teraz mam faceta po szkole zawodowej , ma swoją firmę i jest nam świetnie już 3 lata!!! Im bardziej wykształcony tym większy obłudnik i bufon!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka22
Ja tez wole facetow z wyzszym. chociaz przyznam, ze to nie jest wyznacznik wiedzy, kultury i inteligencji czlowieka. Wiekszosc facetow, ktorych poznalam w przeciągu ostatnich dwoch lat, to puste i zarozumiale osobniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem po studiach
i mi by przeszkadzal brak wyksztalcenia u partnera. ale nie przekreslilby go jesli bym go kochala. na pewno chcialabym mu pomoc i zmobilizowac go do skonczenia studiow. na szczescie nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"piszecie bzdury, ze nie zwracanie na to uwagi, a jak przychodzi co do czego, to robicie po swojemu. Tak samo, jak nie patrzycie na to, ile facet zarabia, czy ma samochod, itp. Obluda " "pewnie ze tak, bo wy tylko na fajne cialo lecicie a to, ze to debil bezmozgi, ktory potem bedzie zdradzal, to macie w dupie, wazne ze fajnie wyglada i mozna sie kolezankom pokazac " Ekhm... no tak faceci przecież lecą tylko na piękne wnętrze kobiety :P a my wszystkie som puste i interesowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie to
Angolek - nie denerwuj sie, bo Ci zylka peknie :o i juz pisalem, ze na necie to wszystkie jestescie takie super :o nie patrzycie na wyksztalcenie, auto czy cialo, jasne :o wyszłam z kąpieli - nie, ale my przynajmniej mowimy prawde, ze chcemy ladne dziewczyny, obludni nie jestesmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co za kretyn wymyślił stereotypy ... Jak ktoś ma wykształcenie średnie to musi być głupi itp. W tych czasach wyższe wykształcenie może mieć każdy ,a niektórzy z tym średnim są mądrzejsi od tych głąbów z wyższym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie, ale my przynajmniej mowimy prawde, ze chcemy ladne dziewczyny, obludni nie jestesmy " a ładne dziewczyny chcą kasę, furę, ładnego chłopaka i wyższe wykształcenie ;) towar luksusowy drogo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka22
Ludzie, czy wy naprawde myslicie, ze jak ktos nie skonczyl studiow to jest glupszy?:O Przypomnijcie sobie jak wygladalo Wasze i kolegow studiowanie. Przez caly rok luzik, imprezki, a 2 tyg. przed sesja zakuwanie, z ktorego po miesiacu juz nic w glowie nie zostalo. Sama mam wyzsze i akurat duzo sie uczylam w czasie studiow, nie tylko przed sesja, ale w zyciu nie powiedzialabym, ze ktos jest glupszy, bo nie ma studiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie to
"a ładne dziewczyny chcą kasę, furę, ładnego chłopaka i wyższe wykształcenie towar luksusowy drogo kosztuje" czyli jesli tutaj piszecie, ze nie patrzycie na kase i fure, to nie jestescie ladne? :P "a 2 tyg. przed sesja zakuwanie, z ktorego po miesiacu juz nic w glowie nie zostalo." moze w Twoim przypadku tak to wygladalo :o tylko ciekawe, jak sobie dajesz rade w pracy, nie wykorzystujac wiedzy ze studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sranie w banie no to mi pęknie. Nie moja wina, że tacy kretyni jak ty tak na mnie działają. :o I ktoś powyżej ma rację- większość facetów (oczywiście nie wszyscy) leci tylko na nasz wygląd. :o I sami jesteście obłudni, bo gadacie dziewczynom "och, jaka ty śliczna jesteś", a zaraz po tym stwierdzeniu zazwyczaj pada tekst: "no bo wiesz, dla mnie wygląd i tak nie ma znaczenia bla bla". Taa jasne. :o Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na kase nie patrze, na samochodach sie nie znam, za to wyglad i wyksztalcenie maja dla mnie znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na drugim roku studiów i zgadzam się z wisienką22... Większość czasu spędza się imprezując, później trzeba zaliczyć materiał ,a po kilku tygodniach i tak się mało z tego pamięta... Ja nie wiem jaki związek ma wykształcenie z tym czy ktoś jest głupi czy mądry?! Znam kolesia który ma wyższe ,a zachowuje się jak by podstawówke skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, człowiek z wyższym nie musi być mądrzejszy od człowieka ze średnim wykształceniem. Ale to są rzadkie przypadki. Ja widzę nawet ogromną przepaść między studentami dziennych państwowych i dziennych niepaństwowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszo zazdroszcze
18.07.2008] 12:25 wyszłam z kąpieli "nie, ale my przynajmniej mowimy prawde, ze chcemy ladne dziewczyny, obludni nie jestesmy " a ładne dziewczyny chcą kasę, furę, ładnego chłopaka i wyższe wykształcenie towar luksusowy drogo kosztuje Ale hipokrytycznie chcecie bysmy my byly inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie to
sama jestes kretynka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×