Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci są takimi swiniami dla mnie?

Polecane posty

Gość gość

Zauwazylam ze zwykle jestem brana pod uwagę jako kandydatka na zone albo kolezanka. Wszystko wyrachowane, zaplanowane, a ja mam być tylko środkiem do celu. Nigdy nikt się mną nie zafascynowal, nie zakochal... nawet o szacunku nie wspomnę, choć sama traktuje innych z szacunkiem, ostatni "amant" na koniec mnie upokorzyl, bo osmielilam się powiedzieć że seks dla przyjemnosci to nic złego :) . Czuje się jak jakiś robot ktory ma uslugiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymagasz modela to masz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wymagam i chuy ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś normalny się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zostaniesz starą panną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę zostać stara panna niż być służąca. Pytam dlaczego tak jest, i nie proszę o rady w twoim stylu. przykro mi że musisz się wyzywać na obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes malo atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze ci bo jesteś chamką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21 Sexbomba blond nie jestem, ale czy to od razu mnie skresla? 17:22-Skończ się pograzac. Szkoda mojego czasu na rozwodzenie się nad bezsensowna gadka z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks dla przyjemności to nic złego? aha. trzeba było odrazu napisać, że jesteś kurwą i szukasz bolca do swojej rozjechanej kuciapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo rozumiem, o co chodzi w temacie. jesteś brana pod uwagę jako kandydatka na żonę, tzn. faceci oświadczają ci się masowo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnej rozmowie tak powiedzialam. On masowo zalicza panny, a myślał, ze ze mnie zrobi święta, podejrzewam że gdybym go fascynowala to nie mógłby mi się oprzeć. Widać bardzo mu zalezalo na zaklepaniu sluzacej a ja przede wszystkim chce być Kobieta . Nie szukałam na romans nikogo, nic nie sugerowalam. Wyraziłam swoją opinie i mam prawo do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałam się jeszcze z tym, że faceci na mnie lecą, pozadaja, fascynują się mną. Chcą mnie z rozsadku na zone i wiedzą to z góry. Czasami to wychodzi od razu, czasami później ale zawsze i już nauczyłam się rozpoznawać zakamuflowanych oszustów, wiem kiedy facet leci na kobietę i kiedy mu imponuje,kiedy chce z nią być bo ja kocha a kiedy chce żeby byla zona czyli darmowa sprzątaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabyś być dla facetów jedynie obiektem seksualnym..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ... bez popadania w skrajnosci. Chcialabym byc dla mezczyzny kobieta, z która jest bo chce i ja kocha. W milosci zawsze musi byc fascynacja , przynajmniej na poczatku a czesto jest tak ze ja sie z kims wiaze i on mnie lubi, A innymi sie fascynuje to jest strasznie przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań ubierać sie jak cnotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chodzi mi tylko o fascynacje seksualna ale ogolnie caloksztalt , kiedy facet uwielbia kobiete, za wygląd i za to jaka jest, kiedys byłam z kimś i kiedy juz się zaangazowalam,on palnal ze bardziej podoba mu się moja koleżanka z która równocześnie kręcił, potem zafascynowal się inna która go pochlaniala, godzinami mógł oglądać jej zdjęcia, zaczął sie interesować tym co ona, ciągle o niej gadał, o tych" swoich "nowych zainteresowaniach i chciał żebym sie tym zainteresowała,potem doszły sugestie odnośnie wyglądu (oczywiście żebym byla jej kopia) W międzyczasie potrafił mówić że mnie kocha... ale poza tym nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ubieram się jak cnotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważasz, ze takie świnie a zobacz po ile dzieci robią i rodzą baby z tymi świniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sprawiasz wrażenie porządnej, ułożonej kobiety, bardzo spokojnej, taka typowa dobra kandydatki na żonę. Oczywiście stereotypowo, bo myślę, ze są wazniejsze cechy w malzenstwie. Wiec przyciągasz takich sztywniaków, którym nie zalezy na uczuciu tylko wlasnie na znalezieniu zony, spłodzeniu dzieci, po prostu wpasowaniu sie w schemat. Albo takich *****czy co to chcą miec porzadną zonę w domu i kochanki dla rozrywki. Na szczęscie tylko częsc mezczyn taka jest, zyczę Ci zebyś znalazła takiego, który naprawdę bedzie Cię kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuję by nie zapeszyc:) czyli po prostu muszę zmienić wizerunek był ktos mnie docenił.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem takim facetem. Po prostu spotykasz się z d ojrzalymi facetami a sama jeszcze nie jesteś. Motylki w brzuchu występują tylko u nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.28 o to to. Nie każdy taki jest. Najbardziej pchają sie do ciebie kretyni, bo szukają łatwego materiału na zonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie zmieniała wizerunku, tylko zachowywała się naturalnie. Wtedy jest większa pewnośc, ze ktoś Ciebie pokocha, a nie Twoj wizerunek. No chyba , ze udajesz kogoś kim nie jestes, to wtedy zmień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co konkretnie chodzi? Faceci są dla Ciebie świniami bo się Tobą nie fascynują i nie zakochują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świry i psychole na mnie lecą, wiec ich unikam. Tez rob uniki na desperatów szukających żonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta chce czuć się kochana i wazna. jeśli tego nie dostaje robi się zołza bo jest nieszczęśliwa. tak ciężko wam zrozumieć skad biora się zle żony?? mniej kalkulacji, wygody a świat będzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lecisz i WYBIERASZ swinie to kim maja byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja jestem takim facetem. Po prostu spotykasz się z d ojrzalymi facetami a sama jeszcze nie jesteś. Motylki w brzuchu występują tylko u nastolatek. x Widzisz, tylko że ja spotykam takich, którzy wmawiają mi jacy to są dojrzali, a motyle mają na widok innych kobiet. To dopiero dojrzałość. Co to za przyjemność być z kimś kto jest ze mną z rozsadku? chciałbyś byc na moim miejscu? Ja potrzebuje relacji , w której będę ważna jako człowiek i kobieta, kochana i doceniona, a nigdy tego nie dostałam. Zafascynowac mozna sie w kazdym wieku. Tak uwazam. Nie widzi mi się rola darmowej sluzacej. Może inne na to pójdą , ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×