Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci sa zapatrzeni w przebojowe lalunie?

Polecane posty

Gość gość

dlaczego faceci sa zapatrzeni w przebojowe lalunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu, których takie właśnie dziewczyny wręcz odrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w kogo maja być zapatrzeni? W ciche szare myszki s*******inki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post się nie dodał. Pisałam wyżej, że z tego co widzę faceci są zapatrzeni w takie dziewczyny jak np Śp.Magda Żuk. I nawet jeśli nic nie wyjdzie ale on sobie ją upatrzy to każdą nastepną dziewczynę traktuje jak mebel, porównuje,upodabnia do tamtej... Smutne i podłe. Piszę to, bo chcę znać punkt widzenia facetów dlaczego nie potrafią zaakceptować innych kobiet i je zmieniają, wzdychają tylko do tych przebojowych. Ja jako młoda dziewczyna byłam w związku, pierwszym i wyczekanym, nie jestem taka nieśmiała, ponoć byłam najładniejsza w szkole. A on zakochał sie w swojej koleżance z klasy i przez następne 5 lat wzdychał chociaż nawet jej nie widywał a mnie przerabiał na nią... Na początku to były zwykle sugestie. Myslalam ze faktycznie mi dobrze doradza a ja nie mam gustu. Pozniej dowiedzialam się, że tamta dziewczyna wciaz siedzi mu w glowie, co ona ubrała i widział na nk albo usłyszal od znajomych to zaraz mi kupował, narzucał jej fryzury itp. jEDNYM SŁOWEM byłam jej klonem. Przykro mi bardzo :( Nikomu o tym nie mowie, bo sie wstydze ale to forum wiec moze dostane jakas rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A w kogo maja być zapatrzeni? W ciche szare myszki s*******inki? x A dlaczego nie??? jestem dobrą dziewczyną, troskliwą, ładną, lojalną. Mam skonczone studia medyczne, zawsze dobrze się uczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty wyżej są moje, jeszcze dodam, że miałam tylko 2 chłopaków , obecnie jestem sama choć mam już 29 lat... Nigdy nie doświadczyłam takiej szalonej miłości, zapatrzenia. Czułam sie tak jakbym była z braku laku. Niby ze strony drugiego chłopaka czułam ze mu zależy,mówił, że szalona miłość jest dla gimnazjalistów a obecnie jest z inną dziewczyną, własnie taką przebojową'zdzirą'. I nosi ją na rękach, czyli jednak potrafił pokochac...a mnie nikt tak nie kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego kobiety w przebojowych duupków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku trzeba być sobą. Jak Ci jest wygodnie chodzić w domu w dresie to go ubierz. Ponadto twój były partner mentalnie nie zakończył tamtego związku, nie zamknął tamtego rozdziału w swoim życiu, wiec z tego wynika jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te przebojowe nie pozwolą sie przerobić i zrobic z siebie jakiegos klona..mają swoje zdanie i każą sie traktować jak ksiezniczki,nie uwieszają sie na facetach tylko wychodzą z załozenia że jak nie ten to inny...są pyskate dominujące,faceci wiedzą ze nie mozna Im wejsc na głowe tak jak szarym myszkom...Magda Żuk była piękna i była swiadoma swojej urody i powodzenia u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu bejbe , do czasu :P Z tego co widzę to przebojowe zdziry wcale takiej wielkiej kariery nie robią, mimo, ze świetnie sie zapowiadają. Rob swoje a za kilka lat poznasz kogoś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie tratuje cie jak księżniczki? Jak mówisz, tak jak przebojowych zdzir? To tez go traktuj jak alternatywę lub olej. Jestes zbyt poważna, rozsądna, miła, przychylna, faceci myśla, ze sobie dasz nasrac na głowę. Popatrz na zdizry i bierz przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żenią się z myszkami... więc to one są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebojowe są fajne, bo potrafią same wyjść z inicjatywą, są kontaktowe, można z nimi pogadać i poszaleć. Te nieśmiałe są nudne, bierne, wiecznie czekające na ruch faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze najlepsze są takie posrodku..znam takie przebojowe głosne zawsze chcące mieć ostatnie słowo i wszędzie wpychające sie próbujące zwrócic na siebie uwage i takich nie znosze,zle tez jest gdy kobieta jest uległa zahukana bojazliwa bojąca sie rzucać w oczy i robiąca wszystko zeby nie zwracać na siebie uwagi..znałam takie i powiem Wam ze nie były one szanowane przez mężów...najlepiej gdy kobieta jest pewna siebie,ma poczucie własnej wartosci,ale nie narzucająca sie na siłę innym i nie chcąca za kazdym razem udowodnić wszystkim że jest odwazna i przebojowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a maja patrzec na tluste loszki, ktore brzydza sie silownia i odzywiaja cukrem? przeciez to dziala w dwie strony. dlaczego laski sa zapatrzone w umiesnionych i zadbanych gosci? dlaczego nie lataja za grubasami w przepoconych koszulkach i tlustych wlosach? https://ofer.in/item/4916/wapno-rolnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedys taką przebojową kolezanke ale była łatwa wiec faceci traktowali Ją jak jednorazówke,skonczyła z jakims leniwym pijakiem,taka była zawsze pewna siebie i tego ze wyjdzie bogato za mąż,do tego dziecko niepełnosprawne urodziła..los Jej utarł nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhi8uvy77
15:08 ale przebojowa nie znaczy zawsze zadbaną...co do reszty sie zgadzam..jesli kobieta wkłada w swój wygląd duzo wysiłku i kasy to wiadomo ze nie będzie chciała zapuszczonego grubasa ..tak jak facet z siłowni nie wezmie sobie szarej myszki jeszcze do tego spasionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedys taką przebojową kolezanke ale była łatwa wiec faceci traktowali Ją jak jednorazówke,skonczyła z jakims leniwym pijakiem,taka była zawsze pewna siebie i tego ze wyjdzie bogato zxa mąż,do tego dziecko niepełnosprawne urodziła..los Jej utarł nosa x Taa, a świstak siedzi i zawija te sreberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że jest ładna? skąd wiesz, że byłaś najładniejsza w szkole ? jesteś narcyzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Magda Żuk nie była piękna tylko zrobiona. Poprawiona do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Magda Żuk była przeciętna jeśli mam być szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilny temat. Facetów odrzucają właśnie takie plastikowe, przebojowe, często chamskie lalunie i nieporównywalnie bardziej wolą tzw. szare myszki, nawet takie 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się nas odrzuca plastikowe, przebojowe lalunie z przerośniętym ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka tematu to pewnie taka zakompleksiona ludzka krowa która wiecznie ma smutno-tępą gębę, do nikogo się nie odezwie, jakiś chłopak ją zagada to ledwo coś odburknie po przecież każdy to debil "zapatrzony w przebojowe lalunie" i później dziwi się że wszystkich od siebie odrzuca i zakłada żałosne pretensjonalne tematy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[z kamienną twarzą] Bo są przebojowymi laluniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to myślicie, że nie ma nc innego tylko lalunie i myszki? A poza tym te myszki nie staną się laluniami albo nie pragną takie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogą sobie pragnąć z charyzmą trzeba się urodzić ( i z urodą, bo poprawiona to nie to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebojowa laska, fajna, miła, uśmiechnięta, kontaktowa - to na pewno świetna laska, o wiele fajniejsza od nudnej, biernej, szarej myszki. Chyba że przebojowa laska to próźna księżniczka z przerośniętym ego i roszczeniami - to wtedy owszem, faceci unikają. Są po prostu różne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×