Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci zdradzają swoje piękne kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj byłam z koleżanką na piwie i tak sobie rozmawiałyśmy o zdradach i ona pokazywała mi kolesi ze swojej pracy, którzy nagminnie zdradzają swoje kobiety i co najciekawsze te kobiety ich są piękne, zadbane i seksowne. Próbuje zrozumieć powód zdradzania takich kobiet. Jak myślicie dlaczego tak się dzieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla zasady skooofysynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalcia
ludzie zdradzają nie dlatego, że ich partnerzy są brzydcy, tylko dlatego, że szukają nowych bodźców i doznań, również wyzwań, są ciekawi nowego, bo obecna kobieta / facet, choćby najpiękniejsi, są jak już przeczytana książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo szukają tego czego nie znajdują u żony -wsparcia ,zrozumienia,docenienia, dobrego słowa itp.kobiet też się to tyczy tylko kobiety nie uciekają się do sexu..oprócz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalcia
słyszałam również takie radykalne podsumowanie: - dlaczego ludzie NIE zdradzają? - bo nie mieli okazji (tak naprawdę i do końca)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0.44 nie zgadzam sie z tym twierdzeniem. sa okazje sa checi ale ludzie potrafia sie powstrzymac po to mamy rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmgadgkn
dokładnie,nie wszyscy zdradzają,nie wszyscy oszukują,nie wszyscy kłamią...to kwestia charakteru,panowanie nad sobą,po to Bóg dał nam rozum i wolę,ja sie podobam męzczyznom a nie zdradzam fizycznie męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli kobieta ciagle krytykuje, traktuje afcet jak maszynke do robienia pieniedzy, nie chwali, nie motyuje, nie daje sex, ciagle wymaga...to chodzby była gwiazda tv to ja zdradzi z taka w której znajdzie to czego nie ma ...proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bua ha ha ha ! "NIE DAJE SEX" Nie daje... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 nie faceci tylko mężczyźni! Nauczcie się w końcu "baby"! po 2 mężczyźni nie różnicują ładna lepsza a brzydsza gorsza. Zdradzamy takie i takie w zależności czy WYBRAŁAŚ porządnego mężczyznę czy z bad boya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest atrakcyjny i mógł zdobyć piękną kobietę to zdradza dla sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam o tym z moim kochankiem dlaczego zdradza zone to powiedzial, ze co prawda ona ma wiele zalet ,ale tez go nie pociaga w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i musi on utrzymywać żonę i ciebie k****. A sztuczna pochwa prawie za darmo w utrzymaniu trochę wody i mydła. Ze trzy lata wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×