Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki ktos ciekawy

dlaczego facet patrzy na kobiete?

Polecane posty

Gość taki ktos ciekawy

czy faceci patrza tylko na kobiety tylko ladne? czy na przyklad patrza bo sa jakies strasznie pasztetowatei nie moga uwirzyc ze az takie brzydkie istnieja? czy moze sa jeszcze jakies inne powody? np maja taki dlugi nos ze musza kilka razy popatrzec bo tak zwraca uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deanska
:O dlaczego kobieta patrzy na faceta? liczmy płytki na chodniku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos ciekawy
ja patrze z roznych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deanska
i wszyscy inni z tych że samych powodów też zerkają ba! zdarza się że facet lustruje faceta, a kobieta kobietę i powodów jest 1001.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE KOCHANI MOIM ZDANIEM FACET CHODZ BEDZIE MIAŁ ŻONE CZY PARTNERKE TO I TAK BEDZIE OGŁDAŁ SIE ZA INNYMI KOBIETAMI ONI POROSTU MAJĄ TO WE KRWI ŻE LUBIĄ OGLĄDAĆ SIE ZA ZGRABNYMI I ŁADNYMI KOBIETAMI .FACET MOZE BYC WIERNY ŻONIE ALE I TAK OBEJRZY SIĘ KĄTEM OKA ZA INNYM ONI POROSTU TACY SĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deanska
eweela za seskwoną kobietą to nawet ja się obejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos ciekawy
ale mi nie przeszkadzalo jak moi faceci ogladali sie za ladniejszymi:) to normalne ze jak widzi sie kogos ladnego to az trudno oderwac wzrok, to jest dla mnie zrozumiale. chodzi mi tylk o to czy oprocz takiego powodu sa jeszcze inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnieta
wiesz jaki jest powod? oni zawsze sie ogladaja gdy widza kobiete przebrana za szalonego wafla ! bez urazy, ale pytanie jest bez sensu albo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACIE RACJE ONI ZAWSZE OGLADAJA SIE ZA ŁADNĄ LASKĄ A MY KOBIETY MUSIMY TO ZNOSIC NIEKTORZY FACECI PATRZAC NA KOBIETE ROZBIERAJA JA WZROKIEM I MY NA TO NIC NIE PORADZIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deanska
nie zawsze się oglądają zresztą niektórym brak tupetu reszta może zerknie, ale ani nie obejrzy się, ani nie rozbierze jej wzrokiem zwłaszcza gdy obok idzie ich Pani poza tym my częściej chyba oceniamy i zerkamy na każą przechodzącą kobietę niż faceci wiem to po sobie. potrafię każdą zlustrować, a facet nawet jej nie zauważy mamy wyostrzony wzrok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×