Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lollek

Dlaczego Kobiety patrzą tylko na pieniądze??

Polecane posty

Gość lollek

Dlaczego są w stanie tak bez skrupułów zniszczyć wszystko, spalić za sobą mosty, wywołać dosłownie 3 wojnę światową i uciec do najgorszego ch**a za przeproszeniem, aby tylko miał kasę i zapewniał przetrwanie?? Drogie Panie, czy to na prawdę tak trudno ruszyć trochę głową i zacząć panować trochę nad zwierzęcymi instynktami i przestać traktować facetów instrumentalnie, a zacząć też trochę patrzeć na dobro ogółu, a nie tylko swoje?? Czy na prawdę tak Wam trudno przejść z myślenia "ja" na "my" i przestać obwiniać za wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mierz wszystkich..
..jedna miara.To juz od czlowieka zalezy jak postepuje,nie tylko od plci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeek =
A kto powiedział, że wszystkei kobiety lecą na pieniądze!!! Ja osobiscie chyba nawet takich nie znam, dla mnei liczy się uczucie, anie to ile facet ma w portfelu i jaką bryka się wozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
No właśnie problem tkwi w tym, że wszystkie na początku się zarzekacie jakie to uczuciowe jesteście i nie zależy Wam na pieniądzach, a prawda jest taka, że gdy tylko zacznie ich brakować to pokazujecie drugą twarz i zaczynają się problemy. I wtedy nie ważne jest, co robi facet, aby temu podołać, że czasami mu nie wyjdzie to co zaplanował, jedno jest pewne, ze potraficie zrobić dosłownie wszystko, abyście miały jednak te pieniądze, nawet zmienić partnera, którego "ponoć" tak bardzo kochałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeek =
oj wypraszam sobie, ja taka nie jestem! tak to się może zachowuja rozpieszczone jedynaczki, którym nigdy niczego ne brakowało i chca miec też to w przyszłości.. ja tam nie lecę na kasę, zreszta co mi po ty, ze facet będzie bogaty jak bedzie załóży źle mnie traktował, albo nie będę nic do niego czuła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie
nie wszystkie. ja wybieralam : między "ustawionym" facetem : ładne mieszkanie, samochód, prestiżowy zawód, iteligentny ale pojawił sie tez inny: w wynajętym mieszkaniu, z biletem okresowym zamiast auta, iteligenty, z pomyslem na zycie chociaż bez wielkiej kasy i ... przy tym drugim czułam i czuję sie tak dobrze, ze wiem, ze to on, wolę z nim się "dorabiać" niż żyć wygodnie z tym pierwszym, wiec nie pitol mi tu, ze lecimy na kasę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszystkie
do kwiatuszka : jestem jedynaczką wiec nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaaa
Sranie w banie. Może nie tyle lecimy na pieniądze, co na poczucie bezpieczeństwa. Zawsze było tak, że to samiec ma zapewnić byt. Twoje gadanie nie stłamsi w nas atawistycznych odruchów. Już w czasach jaskiniowców kobiety wybierały na partnerów najbardziej zaradnych samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
To chyba jesteś pierwsza w całego grona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeek =
no okey te jedynaczki to tylko przykład :) a tak naprawde to i tak zależy od osoby jakie ma w życiu priorytety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sranie w banie. Może nie tyle lecimy na pieniądze, co na poczucie bezpieczeństwa. Zawsze było tak, że to samiec ma zapewnić byt. Twoje gadanie nie stłamsi w nas atawistycznych odruchów. Już w czasach jaskiniowców kobiety wybierały na partnerów najbardziej zaradnych samców." Ale przy garach to już siedziec nie chcecie. :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
No ja wystarczy, że straciłem pracę i "z miejsca" straciłem w oczach mojej Kobiety, a teraz tylko same dogryzania i szantaże itp itd. Mam już Was serdecznie dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeek =
no nie żartuj, że nie znasz żadnej kobiety, dla której w życiu nie jest najwazniejsza kasa... ja znam takich sporo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) nie wszystkie kobiety lecą na kasę; 2) niektóre tak; 3) jak ktoś sobie takie wybiera, to cóż... 4) jak ktoś nie ma do zaoferowania nic ciekawego, poza tą kasą, to jak nawet tego już nie zapewnia, to niech się nie dziwi... bez przesady; trzeba na siebie zarobić - tak świat jest, niestety, zoragnizowany i trzeba sobie szukać kogoś, z kim da się uzgodnić podejście do kasy (tzn. jaki standard życia jest oczekiwany, czy się jest przekonanym, że facet ma zapewnić byt, czy się przyjmuje, że się zapewnia byt po równo, itd.) - nie dziwię się babkom, że nie ujawniają swoich prawdziwych poglądów, co do kasy, bo faceci są przewrażliwieni na tym punkcie i to tak BRZYDKO się tym interesować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
No ok to skoro Kobiety wybierają "bardziej zaradnych" samców, którzy zapewnią byt to niech nie pie***lą za przeproszeniem, że nic nie chcemy dla nich gotować, że nie pomagamy w obowiązkach itp, bo skoro my mamy rolę do odegrania "od zarania dziejów" to i Wy macie swoją i nie doszukujcie się pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrauuu
Lektorka ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_
Kobiety lecą na kasę bo chcą żyć wygodnie i mieć poczucie bezpieczeństwa materialnego w związku. Wówczas bez stresu mogą oddać się budowaniu gniazda rodzinnego. Wszyscy faceci nieudacznicy: do roboty, księżniczkę trzeba utrzymać. My nie jesteśmy za równouprawnieniem - tak, Wam to odpowiada...Wszyscy po równo, kobieta też ma utrzymywać dom, może jeszcze Was lenie i nieroby, żebyście mogli oddawać się rozrywkom z kolesiami. Pozdrawiam, tylko trochę szalona, Krystyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrauuu
Ja nie szukam pomocy, gotuję wyśmienicie, dbam o dom, o męża, który zmęczony wraca z pracy i o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
Agnie...dobre to stwierdzenie "jak ktoś sobie taką wybiera..."Wiesz gdybym już na "początku" wiedział, że taka jest to nie byłoby tej rozmowy. Prawda jest taka, że na początku jest różowo jak cholera i wiele spraw po prostu ukrywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeek =
widocznie twoja dziewczyna nie potrafila ci pomoc w tej sytuacji, dla mnie naturalne byloby wspieranie chlopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Agnie...dobre to stwierdzenie "jak ktoś sobie taką wybiera..."Wiesz gdybym już na "początku" wiedział, że taka jest to nie byłoby tej rozmowy. Prawda jest taka, że na początku jest różowo jak cholera i wiele spraw po prostu ukrywacie." Alez oczywiście, że wiedziałeś. Jezeli była ładna to wszystko było jasne co do podziału ról już na poczaku. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
Kwiatuszek...dla mnie też byłoby to naturalne, bo w życiu bywa różnie, dziś ja gorzej zarabiam, a jutro druga połówka więc nie ma co się sadzić do siebie, ale widać tylko my myślimy inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lektorkaaa
Jeżeli facet zapewni kobiecie idealne warunki (dom, pieniądze, bezpieczeństwo), to i ona będzie idealną kobietą. W gruncie rzeczy w głebi duszy każda kobieta o tym marzy. Potrzebny jest tylko kochający mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
Prawiczek...zależy, co rozumiesz pod powiedzeniem "ładna". Dla każdego kto inny jest ładny. Nie chodzi o to aby być z kimś do kogo się nic nie czuję przecież, czyż nie?? Nie mówię, że jest śliczna czy brzydka, jest przeciętna,lecz mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mieszkanie, pracę, kasę - nie jakąś wielką ale daję radę. mój facet jest aktualnie bez pracy, bez kasy, mieszka z rodzicami. kocham go tak po prostu :) a z babkami to chodzi chyba bardziej o to, że chcą widzieć, że facet ma inicjatywę i CHCE coś robić. i to jest zrozumiałe i ważne niezależnie od tego, jakiej jest się płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolllek ------------> a czemu Ty się zwracasz do swojej kobiety per Wy? :) ludzie są różni, kwadratowi i podłużni; różne babki są - mniej lub więcej wspierające; są faceci, którzy sobie szukają delikatnych księżniczek, w pantofelkach, itd... no i coś za coś; ja się nie dziwię, że taka babeczka typu delikatny kwiatuszek jest fajna i ma wzięcie - no, ale wiesz: są plusy dodatnie i ujemne;) raczej o to mi chodzi; nikt się nie będzie afiszował w ten sposób, że Ci zapowie, że wymaga od Ciebie określonego statusu materialnego, bo to nie wypada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollek
Lektorka...a jeśli miałybyście do wyboru na przykład: nie kochający, nieczuły, olewający, znęcający się nad Wami itd. lecz mający kasę i zapewniający Wam "wyimaginowane bezpieczeństwo", a kochający, czuły, zawsze o Was pamiętający i nigdy nie mający Was w dupie lecz z mniejszymi pieniędzmi to co byście wybrały?? Bo mi wybór wydaje się oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jeżeli facet zapewni kobiecie idealne warunki (dom, pieniądze, bezpieczeństwo), to i ona będzie idealną kobietą. W gruncie rzeczy w głebi duszy każda kobieta o tym marzy. Potrzebny jest tylko kochający mężczyzna." Ale taki facet może mieć co noc inną, do tego zatrudnić gosposię do sprzatania i gotowania. 🖐️ Po co ma się męczyć z jedną "idealną"? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszeeek =
No i tez hahah ale jak ten pierwszy do tego nie ma kasy to już w ogóle kosmos, a i takich znam, co mają w dupie kobietę i do tego nic sobą nie reprezentuja i nawet nei mają kasy, ktorą co poniektóre laski pewnie by zatrzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek.placek
lolek, takie życie, baby to wygodne kurwiszony, kasa kasa i lansiarnia, najlepiej dupą aby była kasa...nie wszystkie ale większość, a ta pinda z epoki kamienia łupanego to powinna dostać maczugą w czerep, to nie wy wybierałyście bardziej zaradnych tylko samce was brali jak chcieli, nawet cała jaskinia.....nie myl człowieka ze zwierzętami ..za chwile powiesz że tu rządzicie inaczej nas zjecie na kolacje po nieudanym seksie..baranie suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×